Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: bieszczadzkie didiówki

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar shrek
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Białystok
    Postów
    82

    Domyślnie bieszczadzkie didiówki

    czy kto słyszał o bieszczadzkich didiówkach?? a jeszcze lepiej czy ktos wie gdzie one sa?? tzn w których miejscach ?? jest ich coraz mniej i chciałbym jedną przynajmniej zobaczyc i poczuc specyficzny klimat :D zanim ostatnie znikną :( ,z góry dziekuje za wszelkie informacje :D i do zobaczenia na szlakach :D

  2. #2
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    heu?... Dydiówka jest tylko jedna...
    .. a pozostałe "klimaty" są tak tajne jak najtanniejsza tajność...

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    I tu się o nich nie dowiesz. Jak to kiedyś ktoś tu napisał - znajdź sobie, będziesz miał większą satysfakcję i poczujesz specyficzny klimat.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Cytat Zamieszczone przez shrek Zobacz posta
    czy kto słyszał o bieszczadzkich didiówkach?? a jeszcze lepiej czy ktos wie gdzie one sa?? tzn w których miejscach ?? jest ich coraz mniej i chciałbym jedną przynajmniej zobaczyc i poczuc specyficzny klimat :D zanim ostatnie znikną :( ,z góry dziekuje za wszelkie informacje :D i do zobaczenia na szlakach :D
    wiesz ze ja podobnym postem zaczelam swoja historie na tym forum? bardzo podobnym.. i wiesz jak wszyscy mnie opier***** z gory na dol , ze jest to tajny temat na ktory sie nie rozmawia?? ciebie przyjeli sympatyczniej :) coz, nie zmienie zasad panujacych w pewnej spolecznosci, moze poniekad troche nawet slusznych..ale sie nie poddalam i w duzej czesci dzieki informacjom zawartym miedzy wierszami na tym forum, udalo mi sie odnalezc te miejsca. Nie bylo tak trudno.. o jednej z nich odpowiedz masz juz w swoim pytaniu- skoro znasz nazwe, to juz jestes w domu :) jest tylko jedno miejsce na mapie bieszczad ktore pasuje do twojego pytania..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    No takie życie, takie miejsca trzeba chronić bo potem mogą się komuś 3 deski się przydać
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar shrek
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Białystok
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    dzięki za informacje :) w sumie nie spodziewałem się konkretnych odpowiedzi tylko wskazówek a jak juz to bardziej na maila ( z opowieści wiem ze te didiówki są dla "wtajemniczonych i wytrfałych bieszczadników" ) chce odkryc "własną" ale niestety jeszcze mi sie niudało ale wszystko przedemną mam nadzieje :D najbliższa okazja juz niedłogo i nie moge sie doczekac :D

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar shrek
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Białystok
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Iras 7214 po opisie na temat żuberka zgaduje ze jestes z Białegostoku ???

  8. #8
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Cytat Zamieszczone przez shrek Zobacz posta
    dzięki za informacje :) w sumie nie spodziewałem się konkretnych odpowiedzi tylko wskazówek a jak juz to bardziej na maila ( z opowieści wiem ze te didiówki są dla "wtajemniczonych i wytrfałych bieszczadników" ) chce odkryc "własną" ale niestety jeszcze mi sie niudało ale wszystko przedemną mam nadzieje :D najbliższa okazja juz niedłogo i nie moge sie doczekac :D
    a podales gdzies tego maila??
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #9

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    a podales gdzies tego maila??
    W profilu.

    Buba, Shrek nie ukrywa się tak jak Ty. Tobie nie można nawet wysłać wiadomości prywatnej. Jedynie co podajesz, to jakiś numer gg, pod którym jest ktoś inny.

  10. #10
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    W profilu.

    Buba, Shrek nie ukrywa się tak jak Ty. Tobie nie można nawet wysłać wiadomości prywatnej. Jedynie co podajesz, to jakiś numer gg, pod którym jest ktoś inny.
    no wlasnie ja nie wiem co sie stalo.. nie moge wejsc do swojego profilu i skasowac gg pod ktorym czai sie chyba jakis zboczeniec z myslowic... i priva nie moge nikomu wyslac..:( moze ktos wie co mozna zaradzic?
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Piosenki bieszczadzkie
    Przez Marcin w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 17-02-2018, 05:06
  2. Bieszczadzkie prezentacje
    Przez coshoo w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-01-2010, 15:08
  3. Bieszczadzkie Opowiadania
    Przez irek w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-01-2009, 14:56
  4. Czasopisma bieszczadzkie
    Przez yorick w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-11-2005, 19:01
  5. Bieszczadzkie...
    Przez Ewa_natta w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 03-09-2004, 19:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •