Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pierwszy raz w Bieszczady

  1. #1
    rygiel1974
    Guest

    Domyślnie Pierwszy raz w Bieszczady

    Witam wszystkich. Wiem że na pewno odpowiadaliście na takie pytania dziesiątki razy ale mam nadzieję że pomożecie i mnie. A więc mam zamiar wybrać się razem z dziesięcioletnią córką (przeszła ze mną połowę Tatr) w lipcu lub sierpniu w Bieszczady oczywiście. Interesują mnie praktycznie dwie miejscowości Wetlina lub Ustrzyki Górne, co byście nam poradzili? w której miejscowości jest więcej szlaków? gdzie łatwiej z noclegiem ? i wyżywieniem? a w ogóle będę wdzięczny za każdą informacje i każda na pewno nam się przyda (będziemy bez własnego transportu). Z góry serdecznie dziękuje

  2. #2
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Jak sam piszesz-setki takich samych pytan a odpowiedzi te same.Wetlina jak mozesz dojrzec na mapie to b.szybkie wyjscie na Polonine Wetlinska,Mala i Wielka Rawke,zejscie ze Smereka do kalnicy.U.G-3 b.popularne trasy pod nosem .Polonina Carynska,U.G.-Szeroki Wierch-Tarnica-zejscie w dol do Wolosatego ew przejscie dalej przez Krzemien ,Rozsypaniec i powrot asfaltem do Wolosatego ok.6km od U.G.O noclegi nie masz sie co martwic jest tego opor,wystarczy popatrzec w necie.Ja ze swojej strony polecilbym tzw.kanon czyli szlak 5 schronisk(czerwony)tj start w komanczy meta w wolosatym i noclegi co dzien gdzie indziej.Oczywiscie nie znam twoich ograniczen dot.dziecka.Bagaze itp.Natomiast jesli wybierzesz jako baze wetline to bez problemu wszedzie dojedziesz busami jezdzacymi tam co dzien.

  3. #3
    abepoe
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Witam, pierwszy raz wybieram się w Bieszczady, planowałem jechać tam już od paru lat,dopiero teraz sie zdecydowałem.Wiekszość osób które pytałem gdzie jechać odpowoiadała zawsze inaczej,wiec mały problem-gdzie? Myśle o Ustrzykach dolnych.Może ktoś doradzi czy to dobre miejsce...? I jescze 1 pytanie, jadac z Poznania, jak njlepiej,do Rzeszowa, potem przesiadka na pks, czy do Krakowa,potem Sanok?(pociąg) z góry dzięki za pomoc! pozdrawiam ABe poe

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Witaj na Forum!
    Ustrzyki Dolne to raczej słaba baza wypadowa. Uściślij jakie masz plany, co chcesz robić.
    Z Poznania masz bezpośredni pociąg do Przemyśla, skąd masz połączenie do UD lub dalej do Górnych. Można wysiąść wcześniej w Rzeszowie i kombinować dojazd z tej strony. Opcji jest sporo.
    Pozdrawiam
    Przemek

  5. #5
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Witaj na forum. Jeżeli wiesz, że setki razy takie pytanie padało, to poszukaj setki odpowiedzi. Na górnym pasku masz opcję szukaj, a potem Googluj na forum i wpisz tytuł swojego posta. Wyskakuje 9 stron różnych linków. Następnie czytaj, czytaj, czytaj, czytaj... A potem ewentualnie zapytaj, a uzyskasz odpowiedź.
    Pozdrawiam
    bertrand236

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pierwszy raz w bieszczady
    Przez tomek1 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-05-2013, 22:31
  2. Bieszczady po raz pierwszy w życiu
    Przez Krzysztof Gdula w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 13:49
  3. Bieszczady po raz pierwszy...
    Przez gajowy marucha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 12:50
  4. Bieszczady po raz pierwszy
    Przez medusa w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-10-2007, 16:10
  5. Pierwszy raz w Bieszczady
    Przez butek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-05-2007, 02:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •