Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 93

Wątek: Pytania do Admina

  1. #11
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Wiesz co - daj już sobie spokój.

    Pozdrowienia

    Basia
    OK

  2. #12
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Ja uważam, że każdy powinien mieć własne forum i dlatego - jak niektórzy już wiedzą - wczoraj wieczorem założyłem swoje.

    Moje forum jest najlepsze ze wszystkich, nie tylko bieszczadzkich, bo:
    - nikogo nie można na nim obrażać,
    - niczego nie da się na nim zareklamować,
    - prywatnymi danymi nie można za jego pośrednictwem kupczyć,
    - użytkowników nie można z niego wyciągnąć przekupując kalendarzem czy inną ciupagą,
    - moderatorów nie trzeba zatrudniać, płacąc im pensje w dolarach kanadyjskich.

    No i adres jest jakby trochę bardziej gramatyczny...

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Tak czytam sobie co napisał Tomekpu
    Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i dziwię się ....
    i się nie dziwię

  4. #14
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Lucyna!Występujesz tu (i pewnie gdzieś też),jak sama napisałas służbowo.Wydaje Ci się więc,że innych także interesują te "podskórne"działania,zależności,tajemnicze wpływy i zasługi.Ja myślę,że tak nie jest.Każdy takie problemy ma bez forum a jeśli tu zaglada,to zapewne z innych powodów.Ciężka atmosfera nie jest czymś miłym i porywającym.Więcej luzu Ci życzę!

  5. #15
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Eee tam, a ja jutro idę z Piotrem na piwo. Właśnie z Nim rozmawiałam prywatnie. Powstanie nowego forum ma dość ciżekie podłoże związane z kasą. Lepiej przeciąć wrzód aby ropa wylała się, a potem można razem pójść w góry.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 13-03-2009 o 09:40

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Ale życie to zweryfikuje (mam na myśli forum i jego uczestników oczywiście, a nie bieszczadzki biznes)

    Tam gdzie kroić się będą ciekawsze dyskusje, tam będą ludzie.

    Dlatego ja jestem zarejestrowany również i na tym nowym (próbowałem też u Marcowego, ale chyba nie umiem)

    Inną sprawą jest to, czy gdyby na "nowym forum" pojawiły się setki użytkowników, prowadząc ciekawe dyskusje, stając się równie dobrym źródłem informacji, czy nie daj Boże platforma informacyjną, to czy wtedy to "nowe" nie stanie sie równie łakomym kąskiem dla "gestorów"?

    To chyba coś, z czym trzeba się pogodzić, jeśli ktoś posiada domenę, dba o prawidłowe funkcjonowanie forum, to chyba normalną rzeczą jest, że nie chce dokładać sam do tego "interesu", a nawet nie dziwi mnie sytuacja, jeśli chce z tego "interesu" uczynić interes.

    Mam jedynie nadzieję, że nikt nie będzie próbował "sterować" forum, tym, czy innym, w imię komercjalnych sukcesów - bo wtedy to już nie będzie forum publiczne, a jedynie przybudówka jakiejś firmy, na której toleruje się pewne wypowiedzi.

    Nie wspominając już o tym, jak się można czuć wyszukując wypowiedzi własnych, czy adwersarzy wśród potoku mniej lub bardziej jawnych reklam.

    Przyjemnością czystą jest czytanie odpowiedzi na pytanie nawet nowiutkiego usera, które pomagają, informują, doradzają - to bardzo przydatne dla nas wszystkich - TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH.

    Nie jesteśmy miłośnikami atrakcji oferowanych przez firmy branży turystycznej, przecież nawet "nowi" nie wpadają tu po to, by im doradzić firmę organizująca wczasy all-inclusive.

    To, że ktoś poleca taki, czy inny ośrodek, noclegownię, czy transport nie jest równoznaczne z nachalną reklamą, z którą miewaliśmy tu do czynienia

    Tym bardziej, że ludzie są coraz bardziej świadomi tego, że wiele firm podszywa się pod "szarych" ludzi piszących o "niby-swoich" doświadczeniach, doznaniach, czy opiniach na temat określonych "produktów", a w rzeczywistości wciskających ludziom jedyny słuszny wybór.

    Ten rodzaj reklamy doczekał się już chyba systematyzacji w dziedzinie marketingu.

    Przecież tam gdzie pojawiała sie "JOla z Dywit" nikt poważnej i uczciwej dyskusji o polityce (bodajże Samoobrony) nie oczekiwał.

    Podobnie będzie z forum, które jest tuba reklamową klajstra, jakiejś firmy itp.

    Owszem, ci "zieloni" oczekujący namiarów na ośrodek w Polańczyku nadal tu będą trafiać...pozycjonowanie googla to zapewni...


    ...ale Prawdziwi Bieszczadnicy (nie czepiać się definicji)

    będą

    stąd

    spieprzać

    w podskokach...


    Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie:)


    Pozdrawiam:)

  7. #17
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    To forum ma drugie dno. Jesteśmy kumplami więc bardzo często spotykamy się, rozmamiamy telefonicznie, poprzez pw i gg. Być może to jest jeden z powodów iż tak emocjonalnie reaguję. Pewne sprawy są bardzo bliskie mojemu sercu. Robert zwrócił mi uwagę iż lukier nie przykryje chamstwa.

    Baśka mimo to, że mam do Ciebie ogromy żal, mimo to iż nadal mnie coś boli to nie miałam prawa obrażać Cię. Przepraszam za ową kobyłę. Jest mi naprawdę przykro, że Cię obraziłam.

    I jeszcze jedno. Warknęłam do Marcina. To było idiotyczne. W tym wypadku to była sprzeczka między kumplami, dawno poszła w niepamięć i nie miała żadnego wpływu na naszą znajomość ale mimo wszytko przepraszam.

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta

    ...ale Prawdziwi Bieszczadnicy (nie czepiać się definicji)

    będą

    stąd

    spieprzać

    w podskokach...


    Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie:)


    Pozdrawiam:)

    I jak zwykle zgadzam się z Tobą.

    Dotyczy to w równym stopniu obu forów.

    B.

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    I jak robi się miło
    Ja nie jestem prawdziwym Bieszczadnikiem, to i czasem pewnie będę tu zaglądał

  10. #20
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Ktoś chce spontaktować się ze mną przez panel użytkownika. Nie umiem obslugiwać tego ustrojstwa. Mój dziłający meil to przewodnik5@o2.pl lub lucynapsciuk@gmail.com

    Wiecie co Panowie: Admin, Modzi i inni Informatycy z tego forum, przetłumaczcie to ustrojstwo.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 13-03-2009 o 10:22

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trzy pytania
    Przez Piotr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-01-2016, 06:22
  2. Pytania o Bieszczady
    Przez ewkazwarmii w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-02-2008, 11:13
  3. Irytujące pytania
    Przez ewa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-03-2005, 13:03
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 00:01
  5. Pytania o Wetline.
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-07-2002, 12:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •