Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 93

Wątek: Pytania do Admina

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    To forum ma drugie dno.

    I właśnie to mi bardzo nie odpowiada i tego nie lubię.
    Błeee.

    Może wreszcie będzie jakieś normalne forum, na którym można pogadać bez "drugich den".

    B.

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez tomekpu Zobacz posta
    I jak robi się miło
    Ja nie jestem prawdziwym Bieszczadnikiem, to i czasem pewnie będę tu zaglądał

    Po pierwsze primo mówiłem, żeby nie czepiać się definicji

    Po drugie primo nikt chyba nie chce w podskokach spieprzać.

    Po trzecie primo ja też będę zaglądać...tak samo jak na to drugie.

    Pozdrawiam:)

    @Basiu
    Może wreszcie będzie jakieś normalne forum, na którym można pogadać bez "drugich den".
    A znasz jakieś forum, miejsce w realu, gdzie nie ma absolutnie żadnego drugiego, czy trzeciego dna?

    Ja chyba nie znam, więc to dno toleruję....jeno nie próbuję tam nurkować

    Pozdrawiam:)

  3. #23
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Bertrand prawie(?) w imieniu nas Wszystkich napisał zapytanie do Admina. Admin odpowiedział. Z mojego punktu widzenia, odpowiedział klarownie i najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Forum nie zwija się, tylko dalej trwa. Naturalną rzeczą jest też, że przy okazji różnych rokoszy następują jakieś podziały, występują mowy pochwalne i przedstawiane są racje. Odbywają się mniej lub więcej czytelne próby kaptowania. Stoi za tym różny interes i to też jest naturalne bo każdy człowiek jest inny i jak na razie klonów ludzkich nie ma.
    Jest opcja zostania na tym Forum, jest odejście na inne, jest działanie na kilku, jest całkowite odejście w siną dal. Każdy ma swój wybór poparty swoim interesem, przemyśleniami, układami etc...etc...
    Czas otworzyć ten ul i zobaczyć co się dzieje na zewnątrz bo wiosna idzie, chciałoby się powiedzieć. I to mówię... napiszcie coś co będzie się z zaciekawieniem czytało, dyskutowało a nie jakieś tam anse personalne.
    Mi osobiście tutaj, na tym Forum, z Wami, jest dobrze i tutaj zostaję!
    Bieszczady są jedne i pomieszczą kilka obozów, co najwyżej będziemy wspominać i zwiedzać później pozostałości po niektórych.
    Nie jestem tutaj aż takim autorytetem by o coś apelować bo to i tak nie ma sensu, nawet gdybym go miał. Krewkość niektórych jest tak silna, że nic i nikt ich nie powstrzyma. Nawet sami z sobą nie mogą dać sobie rady a cóż dopiero ktoś inny.
    Czekam więc z nadzieją na okres gdy więcej z Was ruszy wreszcie w góry i coś opisze lub coś sobie przyponi... ale z wędrówek a nie z żółci. I tyle chciałem sobie na wątku technicznym pogadać :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Jest opcja zostania na tym Forum, jest odejście na inne, jest działanie na kilku, jest całkowite odejście w siną dal. Każdy ma swój wybór poparty swoim interesem, przemyśleniami, układami etc...etc...

    A dlaczego "interesem, przemyśleniami, układam" ?

    Czy nie można zwyczajnie pogadać dla przyjemności ?

    B.

  5. #25
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    I właśnie to mi bardzo nie odpowiada i tego nie lubię.
    Błeee.

    Może wreszcie będzie jakieś normalne forum, na którym można pogadać bez "drugich den".

    B.
    Dlaczego błłeee. Bo ludzie się lubią, spotykają się ze sobą, jeżdżą na imprezy, lojalnie współpracują ze sobą, wspierają się w trudnych chwilach?

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Dlaczego błłeee. Bo ludzie się lubią, spotykają się ze sobą, jeżdżą na imprezy, lojalnie współpracują ze sobą, wspierają się w trudnych chwilach?

    Absolutnie nie nazwałabym tego "drugim dnem" tylko normalnym życiem.


    B.

  7. #27
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    A ja tylko zapytam co z tym "drugim dnem"?
    Znowu o czymś nie wiem?

    Dla mnie sprawa jest prosta. Przez wiele lat były problemy wynikające z tego, że trudno było pogodzić rosnące apetyty finansowe uczestników projektu. Cisno się zrobiło na rynku i kiedy postanowiłem z kolegą ruszyć bieszczady.info.pl z miejsca kogoś to ukłuło pod żebrami. Nie chce tutaj rozwijać tematu bo nie ma takiej potrzeby.

    Jak ktoś wspomniał wcześniej: w sumie dobrze się stało. Wrzód chorego układu został przecięty i każdy (przynajmniej ja) wyjdzie na prostą. Po przemyśleniu stwierdzam, że ma to swoje tylko dobre strony.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #28
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    A ja tylko zapytam co z tym "drugim dnem"?
    Znowu o czymś nie wiem?

    Dla mnie sprawa jest prosta. Przez wiele lat były problemy wynikające z tego, że trudno było pogodzić rosnące apetyty finansowe uczestników projektu. Cisno się zrobiło na rynku i kiedy postanowiłem z kolegą ruszyć bieszczady.info.pl z miejsca kogoś to ukłuło pod żebrami. Nie chce tutaj rozwijać tematu bo nie ma takiej potrzeby.

    Jak ktoś wspomniał wcześniej: w sumie dobrze się stało. Wrzód chorego układu został przecięty i każdy (przynajmniej ja) wyjdzie na prostą. Po przemyśleniu stwierdzam, że ma to swoje tylko dobre strony.
    Aaa ten tego no dobra wygadam się. Wiesz, że nas czyta arcybiskup, jeden z najważniejszych hierarchów w polskim kościele.

  9. #29
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    A mnie bardziej od "drugiego czy trzeciego dna"(którymi sie nie interesuję,wkurzaj
    ą jakieś "dalsze rzędy".A kto zatwierdził jakiś "stół prezydialny"???Samozwańcom mówię NIE! Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi,zapytania,podzielenia się własnymi przeżyciami,doświadczeniami itp.Czasem tych "z tyłu" (fuj! co za określenie) milej posłuchać i poczytać o czym prawią...niż tzw.egzekutywę.

  10. #30
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Aaa ten tego no dobra wygadam się. Wiesz, że nas czyta arcybiskup, jeden z najważniejszych hierarchów w polskim kościele.
    A wiesz że powinnaś sobie zrobić przerwę?
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trzy pytania
    Przez Piotr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-01-2016, 07:22
  2. Pytania o Bieszczady
    Przez ewkazwarmii w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-02-2008, 12:13
  3. Irytujące pytania
    Przez ewa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-03-2005, 14:03
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 01:01
  5. Pytania o Wetline.
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-07-2002, 13:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •