Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 93

Wątek: Pytania do Admina

  1. #71
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    I jeszcze jedno. Kwestia Piotra. Kim jest Piotr S. dobrze wiem, znamy się prywatnie, łaziliśmy razem po górach. Wczoraj przez kilka godzin szczerze rozmawlialiśmy, wyjaśniliśmy sobie wszystko. Niedługo znowu będziemy ze sobą gadać, polazimy po górach, bo mam nadzieje, że przyjedzie w Bieszczady. Mam do Niego ogromny żal. Największy o to, że już nigdy nie będę mogła z Nim porozmawiać na forum. Nigdy nie będziemy się sprzeczać, kłocić, nie będę miala komu zarzucić, że jest stronniczy. No chyba, że bieszczadnicy usiądą przy ognisku na forum 321 gory. Dobre, stare czasy, to był taniec z szblami, krew polała się ale dyskusja była na wysokim merytorycznym poziomie.

    PS.
    I jeszcze jedno. Wczoraj dostałam w prezencie od Piotra stos map Compassa "Bieszczady". To dla biednych dzieciakow, które będę oprowadzać po Bieszczadach. Na mapach jest reklama Piotra, gdyż wspólpracuje On z tym wydawnictwem nanosząc poprawki na mapy. Na wydaniu 2008 wniósł 200 korekt. To dobrze świaczy o wydawnictwie. A co poreklamuję
    www.compass.krakow.pl
    PPS.
    Zawsze noszę przy sobie dwie mapy, druga to Wojtka Krukara (przestał czytać forum) www.ruthenus.pl ( Barszczu wrócił na chwilę na forum, bo Go o to prosiłam ale wątpię aby pozostał).
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 15-03-2009 o 08:34

  2. #72
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    @ Marcin, a kto wyciąga mój służbowy pobyt tutaj. Wy Ty, Wojtek i inni. Pokaż mi chociaż jednen kwas który ja, powtarzam ja rozpoczęłam. Możesz?
    .
    a proszę bardzo KTO jak nie Ty wyskoczył z nowym forum?hę?
    Czy możesz mi pokazać kogokolwiek na tym forum, kto kiedykolwiek wywołał większą aferę?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Wróciłam ze spotkania z Piotrem. Rozmowa momentami może nie była ostra ale napewno dla obu stron bardzo nieprzyjemna. Tym bardziej, że Kolega był tak zdenerwoawany iż drzały Mu ręce. .
    szkoda, że nie dopisałaś, że mu i oczy wychodziły z orbit, tak samo by to było zgodne z prawdą;-))
    choć w sumie jakby się zastanowił to by było bardziej możliwe niż drżenie rączek

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    To Piotr jest ojcem założycielem bieszczadzkiegoforum. .
    wow, normalnie ojciec dyrektor?;-) ale znowu się to kupy nie trzyma co piszesz w takiej sytuacji. Bo jeśli to Piotr jest ojcem dyrektorem to dlaczego taki Irek miałby się z tego tłumaczyć? Czy Ty czasem myślisz co piszesz?czy piszesz co popadnie?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Jest na bieżąco, gdyż ktoś wysyła mu fragmenty naszych tekstów. Nie wiem kto ale dowiem się, a wtedy ta wiewiórka, która jest moim zdaniem kompletną idiotką dostanie ode mnie po buzi. I to mocno. .
    No taaaak, to jest powód, za wysyłanie PRAWDZIWYCH fragmentów pisanych bredni komuś wlać, wlać za prawdę.
    Ponadto gratuluję Adminowi takiej współpracownicy i zastanawiam się co go opętało, że kobietę z taką klasą (jak widać co to chce bić innych za to, że czytają/przesyłają kawałki jej wypocin dalej, które nota bene stanowią niezłą komedię) mianował na redaktora prowadzącego serwisu. Darku gratuluję strzału w kolano! Jak to napisałeś pozbyłeś się wrzodów, ale zapomniałeś o raku ;-))
    Ostatnio edytowane przez Krysia ; 15-03-2009 o 10:41
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #73
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Witaj na forum. Hmmm wróciłaś, cieszę się z tego. Już nie przeszladza ci, że wykupili to forum Żydzi.

    Ad.1.
    Tak, to ja naciskam aby forum było na wysokim poziomie.

    Ad.2.
    Rozumiem, że występujesz w imieniu Piotra.

    Ad.3.
    Logika nie jest twoja najmocniejszą stroną. Jest dwóch administratorów. Irek i Piotr. Pastor postawił mi zarzuty. Mogę na nie odpowiedzieć ale to będą bardzo niemiłe słowa.

    Ad.4.
    Acha, rozumiem. Hmm ale ktoś pominął swoje brednie na temat sprzedaży tego forum i potraktowania nas jak kamienicę. Nie wiem czy wspomniał iż wystąpił z zarzutem, że wykupili nas Żydzi.
    No cóż gratuluję.
    To ty przyniosłaś tu te rewelacje, że Admin nas sprzesdał, że nie jest właścicielem domenty. Ponoć to jest powód powstania drugiego forum.

    Porozmawiajmy o tym. Od kiedty to domena www.bieszczady.net.pl jest własnością Irka. Nie jest.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 15-03-2009 o 11:12

  4. #74
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Ad.2.
    Rozumiem, że występujesz w imieniu Piotra.
    .
    No taaaak taaaak, właśnie to jest Twoje rozumowanie.
    Chyba moje schnauzers są bardziej rozumne-no na to wychodzi
    Ja mam ubaw po same pachy
    Przyjm do swojej mózgowniczki raz na zawsze jeśli jesteś w stanie (tu jednakoż mam wątpliwość), że NIKT mnie nie przysłał i NIE występuję w niczyim imieniu poza swoim własnym.

    PS-zwrot, że "coś idzie do Żyda" jak jest sprzedane jest powszechny w społeczeństwie, ja rozumiem, że z wykształceniem u Ciebie kiepsko, ale na litość boską "Nasza szkapa" była lekturą w szkole podstawowej!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #75
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    No taaaak taaaak, właśnie to jest Twoje rozumowanie.
    Chyba moje schnauzers są bardziej rozumne-no na to wychodzi
    Ja mam ubaw po same pachy
    Przyjm do swojej mózgowniczki raz na zawsze jeśli jesteś w stanie (tu jednakoż mam wątpliwość), że NIKT mnie nie przysłał i NIE występuję w niczyim imieniu poza swoim własnym.

    PS-zwrot, że "coś idzie do Żyda" jak jest sprzedane jest powszechny w społeczeństwie, ja rozumiem, że z wykształceniem u Ciebie kiepsko, ale na litość boską "Nasza szkapa" była lekturą w szkole podstawowej!!!
    Tak, to jest moje rozumowanie. Przyczynowo-skutkowe.
    Nie mam ubawu po pachy, nie ten charakter. Jestem zniesmaczona, zdegustowana, a przede wszystkim żal mi tego forum. Jestem jego cżęścią, kiedyś byłam z niego bardzo dumna. Nawet teraz prosiłam aby mój Kumpel w swoim przewodniku "Dzikie Bieszczady" zamieścił informacje o www.forum.bieszczady.info.pl

    Jestem w innej częśći społeczeństwa, nie jestem antysemitką, a takie wyrażenia uważam za hańbiące.

  6. #76
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Jestem zniesmaczona, zdegustowana, a przede wszystkim żal mi tego forum. Jestem jego cżęścią, kiedyś byłam z niego bardzo dumna.
    i Ty to forum rozwalisz do końca
    dziwię się, że Admin tego nie wie albo nie chce zauważyć.
    No cóż, tak jak pisałam sam sobie strzelił w kolano
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #77
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    i Ty to forum rozwalisz do końca
    dziwię się, że Admin tego nie wie albo nie chce zauważyć.
    No cóż, tak jak pisałam sam sobie strzelił w kolano
    A tu cię boli. Jestem jaka jestem, mam swoje wady ale zazdrość i zawiść są mi obce. Być może Admin strzelił sobie w kolano z mego powodu, a być może nie. Nie wiem czy uda nam się wspołpraca ale jestem jednego pewna. Miałam wątpliwości ale teraz dziękuję ci. To ty swoimi uwagami spowodowałaś iż chcę się zająć serwisem Darka jako osoba pisząca teksty.

  8. #78
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Korci mnie, żeby obu Wam zafundować tygodniowy odpoczynek od forum, więc ochłońcie, albo idźcie na priv.

  9. #79
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Możesz mi zafundować. Właśnie mi zaproponowali admini z forum historycy współpracę. Poszukują ludzi, którzy zajęliby się ich forum. Nie ja zaczęłam. Odpowiadam na zarzuty orsini.
    I jeszcze jedno. Mam dla Was dobrą radę. Wszystko zostało wyjaśnione więc można ten wątek zamknąć i wysłać w czeluście archiwum.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 15-03-2009 o 11:55

  10. #80
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    I jeszcze jedno. Mam dla Was dobrą radę. Wszystko zostało wyjaśnione więc można ten wątek zamknąć i wysłać w czeluście archiwum.
    ooo chciałabyś...
    Odpowiesz za każde swoje słowo.
    Marcowy dlaczego pokasowałeś moje posty?bo były niewygodne dla Admina i Lucynki???co to za wybiórcze kasowanie?
    Jeśli i ten post zniknie to ja odmawiam przyjęcia od Ciebie czegokolwiek na KIMBie
    A puki co poczekam na swoją godzinę bez kasującego niewygodne rzeczy Marcowego, o!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trzy pytania
    Przez Piotr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-01-2016, 06:22
  2. Pytania o Bieszczady
    Przez ewkazwarmii w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-02-2008, 11:13
  3. Irytujące pytania
    Przez ewa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-03-2005, 13:03
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 00:01
  5. Pytania o Wetline.
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-07-2002, 12:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •