Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 93

Wątek: Pytania do Admina

  1. #61
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Są ludzie, co to robią DLA ROZRYWKI i W DUPIE GŁĘBOKO mają jeśli poziom merytoryczny tego miejsca ktoś ocenia
    Jasna dupa! O mnie pisze, normalnie o mnie pisze! To ja mam w dupie poziom merytoryczny i szlag mnie trafia jak mi się wytyka, że piszę bzdurki czy bajki. W Bieszczady jeżdżę dla przyjemności i dla przyjemności zaglądam na forum. Wszelkie dyskusje "merytoryczne" od pewnego czasu omijam szerokim łukiem, jak włażą do interesujących mnie wątków to się z tych wątków usuwam. Niestety ostatnio muszę się usuwać ze wszystkich prawie wątków, nawet o ciekawostkach na drodze w Bieszczady nie mogę dyskutować... Jak tak dalej pójdzie to zniknę stąd zupełnie, bo mnie "merytoryka" przegoni...
    Czterech panów B.

  2. #62
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2007
    Postów
    204

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez bmiller Zobacz posta
    Jasna dupa! O mnie pisze, normalnie o mnie pisze! To ja mam w dupie poziom merytoryczny i szlag mnie trafia jak mi się wytyka, że piszę bzdurki czy bajki. W Bieszczady jeżdżę dla przyjemności i dla przyjemności zaglądam na forum. Wszelkie dyskusje "merytoryczne" od pewnego czasu omijam szerokim łukiem, jak włażą do interesujących mnie wątków to się z tych wątków usuwam. Niestety ostatnio muszę się usuwać ze wszystkich prawie wątków, nawet o ciekawostkach na drodze w Bieszczady nie mogę dyskutować... Jak tak dalej pójdzie to zniknę stąd zupełnie, bo mnie "merytoryka" przegoni...
    A ja myślałam, że jestem odosobniona w swoich odczuciach. Mnie nawet nie interesuje reklama wciśnięta między postami, bo na mnie nie działa
    Prawie już przywykłam do zupełnie bezsensownych złośliwości i kłótni. Kładłam je na karb słynnej "osobowości podkarpackiej"
    Nie mam ani wiedzy, ani ambicji aby uczestniczyć w merytorycznych dyskusjach, a i mam do tego prawo, bo tak jak większość obecnych na forum osób zajmuję się w życiu czymś zupełnie innym. A jeżeli czuję głód wiedzy - szukam jej raczej w księgarni.

    W takim miejscu jak to, chciałbym po prostu podzielić się wrażeniami, emocjami i żeby było najzwyczajniej w świecie miło. To wszystko.
    "Zakochanemu w górach wielkomiejskiemu szczurowi humor poprawia się już nawet na widok kopca Ślęży ... " Aleksander Lwow

  3. #63
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    A ja bym chciała zapytać co to znaczy MERYTORYCZNIE w kontekście tego forum internetowego? Nie jestem żadnym specjalistą od gór, wielu z Was zadziwia mnie tutaj swoją wiedzzą i z zainteresowaniem czytam Wasze relacje i oglądam zdjęcia ale czy to, że nie jestem przewodnikiem, geologiem, ekologiem, czy inkszym ...logiem oznacza, że nie mogę tu nic napisać?

    i jeszcze jedno - pisałam zresztą to już gdzieś na dole - nie jestem zagorzałą internautką, nie mam własnej strony, nie mam gg, nie mam profilu w nasze klasie, nie wiem co to "poziom onetu" to forum jest jedynym na którym jestem zalogowanana, i nie wiem za bardzo jak mam się zachować gdy jakieś wojny i podziały pozaekranowe wkraczają na ekran...uciekac mam czy co? Myślę, ze takich jak ja mało zorientowanych jest tu więcej. Czy naprawdę chodzi o to, żeby tu jeden merytoryczny prześcigał sie z drugim merytorycznym na ilość mądrych słow w poście?

    "....Kultura - to, co zostaje, gdy już zapomnisz wszystko, czego się uczyłeś..."

    pozdrawiam wszystkich merytorycznych i niemerytorycznych

  4. #64

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Autorów słów:
    Cytat Zamieszczone przez bmiller Zobacz posta
    Jasna dupa! O mnie pisze, normalnie o mnie pisze
    Cytat Zamieszczone przez majka777 Zobacz posta
    A ja myślałam, że jestem odosobniona w swoich odczuciach
    ich poprzedników i następców wykazujących podobne odchyłki od "normy" serdecznie pozdrawiam. Niezmiernie mi miło, że samotny w tym szaleństwie nie zostałem

  5. #65
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    @Lucynko,

    Mam nadzieję, że pamiętasz, że zawsze pisze co myślę i rozumiesz, że nie chodzi tu o Ciebie personalnie, tylko oczekiwania, które lansujesz.

    Choć rozumiem Twoje chęci i marzenia, szanuje je, to jednak moje są po prostu diametralnie różne....

    Pozdrawiam serdecznie:)

  6. #66
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez bmiller Zobacz posta
    Jasna dupa! O mnie pisze, normalnie o mnie pisze!... Jak tak dalej pójdzie to zniknę stąd zupełnie, bo mnie "merytoryka" przegoni...

    Ciemna dupa dla odmiany choć faktycznie mam tak samo

  7. #67
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Scelina Zobacz posta
    ............daj sobie spokój z tymi gadkami o pobycie służbowym na forum, przestań ciągle wklejać reklamy w swoich postach lub prowadzić ciągłe wojny z wszystkimi po kolei......................

    A na koniec prośba do różnych nawiedzonych osobników od leczenia kompleksów, urazów psychicznych i innych skrzywień są psychiatrzy, psycholodzy, spowiednicy i terapeuci umysłu, a forum to czy jakiekolwiek inne chyba nie jest najlepszym miejscem do leczenia się z takich zaburzeń osobowości.
    Ostatnio zapanowała jakaś nowa świecka tradycja żeby wypowiadać się w wątku technicznym, więc ja również.
    Zapanowała również moda na zadawanie pytań Adminowi, więc ja również.
    Szanowny Adminie,Panie Administratorze (według stopki), czy jest zgodne z regulaminem i duchem tego Forum, że wykorzystywane jest Ono przez osobę nie panującą nad własnymi emocjami, do tego by obsikiwać po nogach swoich adwersarzy,dawnych współpracowników???.
    Niektóre z tych wypowiedzi noszą wyrażne znamiona czynu zabronionego,wyczerpujące dyspozycje art. art. 212 i innych, a przede wszystkim są niesmaczne i żałosne! Jak mamy traktować to co pisze osoba mająca na tym Forum wyjątkowy status, należąca rzekomo do "kręgu decyzyjnego",w rzeczy samej Twoja współpracownica,zaproszona przez Ciebie do realizacji poważnych projektów, w dodatku znajoma arcybiskupa!

    Wiem, że chodzi o kasę. Wiem co dzieje się na rynku reklam. Z reklam żyją dwa serwisy www.bieszczady.net.pl www.bieszczady.pl . Wiem, że tracą znaczenie na rynku, gestorzy rezygnują z ich usług. Wiem, że są na równi pochyłej, znam stratedie marketingowe dużych ośrodków, część gestorów prosi mnie abym decydowała u kogo mają się reklamować. Irek miał rację ja polecam tylko tych z którymi współpracuję lub uważam, że świadczą usługi na najwyższym poziomie. To forum jest narażone na informacje nazwijmy to biznesowe. Zapewne wiecie, że to ja wprowadziłam serwis Irka na rynek, przez długi okres czasu reklama u Nich była bardzo korzystna dla gestorów. Serwis Stacha to współdzieło Daniela tego z pewnej krainy. Stachu przy tworzeniu serwisu był jego pracownikiem. Z różnych powodów reklamodawcy odwracają się od nich, tracą kasę. Już wygadałam się publicznie. Darek zaproponował mi abym pracowała z Nimi przy reanimacji www.bieszczady.info.pl , a ja zgodziłam się. Kiedyś bardzo chciałam pracować z Piotrem przy www.twojebieszczady.pl ale Admin nie wyciągnął do mnie ręki. W tym roku zaproponowałam Mu aby nam pomógł. Część gestorów nie mogła sprzedać miejsc, moim zdaniem tylko dobra reklama mogła im pomóc. Wykupili reklamy u Piotra, zainteresowanie ośrodkami wzrosło, część ma już pełne obłożenie w sezonie...........................
    Czy naprawdę, Szan. Adminie podpisujesz się pod tymi bredniami??? Czy koniecznie musicie "dowalać" osobom które w tej chwili nie mogą się bronić? To jest ta klasa o której tu piszecie?
    Piotr jest człowiekiem prawidłowym,którego ja bardzo szanuje! Nie mam zamiaru Go bronić,jak będzie trzeba obroni się sam.
    Zdaję sobię sprawę że pisząc to narażam się na ostracyzm. Już kiedyś tak było,jak pisałem poprawnie to byłem "miłym,starszym panem, lekko cofniętym (?)",jak pisałem mniej poprawnie to byłem "chamem" i "trollem".
    Ale taki już jestem. Z kim dobrze, to i do piekła pójdę, z kim zle, to i do nieba nie chcę!
    Podrawiam! + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  8. #68
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    @ Pastor
    Nikt nie jest pozbawiony możliwości obrony. Gdyby osoby, które wymieniłam chciały ustosunkować się i miały chociaż odrobinę odwagi cywilnej to napisałyby własną ręką sprostowanie. Nie rozumiem czy Admin zabronił, uniemożliwił im wejścia na forum? Jeżeli tak to przepraszam. Jeżeli zaś nie to powtarzam mężczyznę poznaje się nie potym jak zaczyna ale jak kończy.
    Moim zdaniem Irek powinien napisać tu kilka słów. Nie napisze, zbyt dobrze go znam.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 15-03-2009 o 07:18

  9. #69
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Asiu nie znasz tego forum. Tu była wiedza. Tu byli ludzie, którzy mogli rozmawiać na każdy temat. Dyskutowaliśmy z naukowcami PAN o żubrach, z historykami o snochactwie, o problemach Bieszczadów,o kulturze i sztuce. W chwili obecnej pitolicie nie wiadomo o czym. Chciałam zrobić mini przewodnik po okolicznych atrakcjach, podać dojścia i co? Zacytuję dupa blada.
    W odróżnieniu od Was chciałabym aby powróciło tamto forum, które było powszechnie czytane. Te 850 wejść o którym już dyskutowaliśmy. Jestem na kilku forach górskich, niektóre są ostro moderowane. Tam za takie pitolenie nie na temat jak w niektórych wątkach dostaje się ostrzeżenie, a jak ktoś ośmieli się powtórzyć swoje zachowanie wylatuje się z forum. Ciagle mieliście pretensje, że to forum zostało opanowane przez przewodników,nqaukowców no i było. Teraz opanowane jest przez dzieci onetu, ludzi którzy zalogowali się aby pisać dla samego pisania. Naukowcy odeszli, przewodnicy odchodzą. Jest jeszcze jedna sprawa. Ludzie dla których piszemy. Oni chcą czegoś dowiedzieć się o Bieszczadach, potrzbują porady i informacji, także komercyjnej. Chcą wiedzieć,gdzie zjeść, co zrobic ze sobą, gdy pada deszcz, na jaką imprezę pójść. Ja mam non stop kontakt z tymi ludźmi. Wy mówicie o swoich potrzebach, ja o swoich i o potrzebach ludzi z którymi rozmawiam. Wczoraj z Piotrem (tu poznaliśmy się, zakładamy stowarzyszenie, jest dziennikarzem i historykiem) rozmawiałam na gg o Hucie, uroczystościach, z naszym Pyrą rozmawiam telefonicznie o regionie,wojnie domowej itd, bo tu już nie da się. Odpowiadam na meile udzialając ludziom informacji, bo tu giną w zalewie bełkotu. itd
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 15-03-2009 o 07:39

  10. #70
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    @ Marcin, a kto wyciąga mój służbowy pobyt tutaj. Wy Ty, Wojtek i inni. Pokaż mi chociaż jednen kwas który ja, powtarzam ja rozpoczęłam. Możesz?
    A nasze wypady, no cóż. Obawiam się, że było, minęlo co nie oznacza iż kiedyś jeszcze razem nie połazęgujemy. Nie będę jednak o tym pisac na forum, bo i po co.
    Moi Drodzy i Mniejdrodzy to Wasze forum, bawcie się więc dobrze. Ja spadam na turystykę aby pogadać o górach, a w offie pomazurzyć czyli pośmiąc się i pozłośliwć.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 15-03-2009 o 07:45

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trzy pytania
    Przez Piotr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-01-2016, 06:22
  2. Pytania o Bieszczady
    Przez ewkazwarmii w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-02-2008, 11:13
  3. Irytujące pytania
    Przez ewa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-03-2005, 13:03
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 00:01
  5. Pytania o Wetline.
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-07-2002, 12:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •