Strona 1 z 10 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 93

Wątek: Pytania do Admina

  1. #1
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Pytania do Admina

    Szanowny Panie/Pani Admin.

    Zmieniła sie strona www.bieszczady.info.pl Na forum chodzą plotki/pogłoski/przypuszcenia */*niepotrzbne skreślić/, że strona ta ma nowego właściciela. W związku z tym mam następujące pytania:
    1. Czy jest to prawdą?
    2. Kto jest obecnie Administratorem forum? Czy mogę poznać nazwisko lub chociaż nick?
    3. Czy lista moderatorów forum jest bez zmian? Część Moderatorów założyła inne forum bieszczadzke.
    4. O co chodzi z nowym forum? Wiem, że pytanie to powinienem zaadresować pod inny adres. Uczyniłem to i czekam na odpowiedź. Liczę jednak na stanowisko obecnego Admina.
    Póki, co dokonczę swoją gawędę przy ognisku, a potem zobaczymy...

    Babcia mnie uczyła: "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje". Kochana Babcia
    Pozdrawiam
    bertrand236

  2. #2
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    O to to od wczoraj staralem sie wejsc na ww.stronke a znajdowalem jakis zbior reklam. kiedy wchodzilem na forum otwieralo mi sie forum puste i bez tresci.Dzis jestem tu bo loguje sie przez adres e mail.Prosba wyjasnijcie ze to

  3. #3
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Szanowny Panie/Pani Admin.

    Zmieniła sie strona www.bieszczady.info.pl Na forum chodzą plotki/pogłoski/przypuszcenia */*niepotrzbne skreślić/, że strona ta ma nowego właściciela. W związku z tym mam następujące pytania:
    • Czy jest to prawdą?
    A jakie to ma znaczenie dla Ciebie? :)
    Właścicielem domeny w dalszym ciągu jestem ja. Stroną zajmują się obecnie osoby, które mają za cel ruszyć ją z marazmu w którym była.

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta

    • Kto jest obecnie Administratorem forum? Czy mogę poznać nazwisko lub chociaż nick?
    Ja. Nic się nie zmieniło.

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta

    • Czy lista moderatorów forum jest bez zmian? Część Moderatorów założyła inne forum bieszczadzke.
    Nic mi nie wiadomo o zmianach na liście moderatorów.
    O innym forum dowiedziałem się od Ciebie.

    EDYTA: Jako, że Piotrek zajął się nowym forum domyślam się, że zrezygnował z moderacji tutaj.
    Zmodyfikowałem zatem listę moderatorów. Jeśli Piotrek uzna, że w dalszym ciągu chce moderować forum.bieszczady.info.pl
    przywrócę mu uprawnienia moderatora.



    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta

    • O co chodzi z nowym forum? Wiem, że pytanie to powinienem zaadresować pod inny adres. Uczyniłem to i czekam na odpowiedź. Liczę jednak na stanowisko obecnego Admina.
    Jak wspomniałem nie mam na ten temat żadnej wiedzy
    Wiesz więcej niż ja. Z tego co widzę Piotrek, Irek i Staszek uczestniczą w tej inicjatywie.
    Mają do tego prawo. Szkoda jedynie, że nie powiedzieli wcześniej choć "do widzenia" :)
    Powodzenia chłopakom życzę.


    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    O to to od wczoraj staralem sie wejsc na ww.stronke a znajdowalem jakis zbior reklam. kiedy wchodzilem na forum otwieralo mi sie forum puste i bez tresci.Dzis jestem tu bo loguje sie przez adres e mail.Prosba wyjasnijcie ze to
    Forum na którym się znajdujesz jest tu gdzie powinno - pod adresem http://forum.bieszczady.info.pl
    Rzecz w tym, że dotychczas wchodziłeś na nie z któregoś z bieszczadzkich serwisów - a tam ich administratorzy podmienili odnośniki tak by one prowadziły
    do ich nowego forum.
    Ostatnio edytowane przez admin ; 13-03-2009 o 04:25
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Witam. Tak się składa że pomiędzy 3 a 4 kimbem była dyskusja pomiędzy adminami (Darek, Piotrek, Irek i Staszek) która miała nie dopuścić do schizmy. O ile mnie pamięć nie myli to zainteresowani dogadali się (pod naciskiem forumowiczów?). Od tego czasu wiele się na forum zmieniło, zniknęło sporo osób, pojawiło się dużo nowych forumowiczów, zmienił się charakter forum, zmieniły się realia gospodarcze. Prawda jest taka że forum generuje zwiększony ruch w domenie, a to już jest konkretna kasa. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i dziwię się że zainteresowani nie potrafili powiedzieć tego wprost, tylko robią to pośrednio. I jak Darek napisał, nie ma dla mnie znaczenia czyja jest domena, tylko to co jest na forum. Pozdrawiam, Tomek.

  5. #5
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Zero skandalu, nie ma afery. Teoria spiskowa Orsini, że wykupili nas Żydy nie potwierdziła się. Ja się tak nie bawię. Darek proszę Cię przyznaj się chociaż do tego, że jesteś cyklistą.

  6. #6
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Dziękuję Darku za wyczerpującą odpowiedź na moje pytania. Masz rację, dla mnie nie ma to znaczenia, kto jest właścicielem strony ale tyle czasu tu spędziłem, nawiązałem znajomości, sporo się dowiedziałem, że chciałem wiedzieć-taki już jestem. Mam nadzieję, ze moje pytania za bardzo Cię nie dziwiły

    Pozdrawiam
    bertrand236

  7. #7
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez tomekpu Zobacz posta
    Witam. Tak się składa że pomiędzy 3 a 4 kimbem była dyskusja pomiędzy adminami (Darek, Piotrek, Irek i Staszek) która miała nie dopuścić do schizmy. O ile mnie pamięć nie myli to zainteresowani dogadali się (pod naciskiem forumowiczów?). Od tego czasu wiele się na forum zmieniło, zniknęło sporo osób, pojawiło się dużo nowych forumowiczów, zmienił się charakter forum, zmieniły się realia gospodarcze. Prawda jest taka że forum generuje zwiększony ruch w domenie, a to już jest konkretna kasa. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i dziwię się że zainteresowani nie potrafili powiedzieć tego wprost, tylko robią to pośrednio. I jak Darek napisał, nie ma dla mnie znaczenia czyja jest domena, tylko to co jest na forum. Pozdrawiam, Tomek.
    Tak, z tego co orientuję się to tak to wyglądało z jednym małym wyjątkiem. W międzyczasie powstało jeszcze jedno bieszczadzkie forum. Na www.bieszczady24.pl To wtedy Admini postanowili zacisnąć współpracę. Tamto forum upadło ale serwis pieknie rozwija się i stał się lokalną platformą informacyjną. Naprawdę warto tam zaglądać, są ciekawe wywiady, artykuły, bieżące informacje.
    Wiem, że chodzi o kasę. Wiem co dzieje się na rynku reklam. Z reklam żyją dwa serwisy www.bieszczady.net.pl www.bieszczady.pl . Wiem, że tracą znaczenie na rynku, gestorzy rezygnują z ich usług. Wiem, że są na równi pochyłej, znam stratedie marketingowe dużych ośrodków, część gestorów prosi mnie abym decydowała u kogo mają się reklamować. Irek miał rację ja polecam tylko tych z którymi współpracuję lub uważam, że świadczą usługi na najwyższym poziomie. To forum jest narażone na informacje nazwijmy to biznesowe. Zapewne wiecie, że to ja wprowadziłam serwis Irka na rynek, przez długi okres czasu reklama u Nich była bardzo korzystna dla gestorów. Serwis Stacha to współdzieło Daniela tego z pewnej krainy. Stachu przy tworzeniu serwisu był jego pracownikiem. Z różnych powodów reklamodawcy odwracają się od nich, tracą kasę. Już wygadałam się publicznie. Darek zaproponował mi abym pracowała z Nimi przy reanimacji www.bieszczady.info.pl , a ja zgodziłam się. Kiedyś bardzo chciałam pracować z Piotrem przy www.twojebieszczady.pl ale Admin nie wyciągnął do mnie ręki. W tym roku zaproponowałam Mu aby nam pomógł. Część gestorów nie mogła sprzedać miejsc, moim zdaniem tylko dobra reklama mogła im pomóc. Wykupili reklamy u Piotra, zainteresowanie ośrodkami wzrosło, część ma już pełne obłożenie w sezonie.
    Zupełnie inna sytuacja jest z Piotrem. O Nim można mówić same dobre rzeczy. Moim zdaniem jest człowiekiem bardzo uczciwym, prawym. Co On w tym wszystkim robi zupełnie nie wiem. Dla mnie to niemiła niespodzianka.
    Więcej grzechów nie pamiętam.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 13-03-2009 o 08:56

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Zapewne wiecie, że to ja wprowadziłam serwis Irka na rynek, przez długi okres czasu reklama u Nich była bardzo korzystna dla gestorów. Serwis Stacha to współdzieło Daniela tego z pewnej krainy. Stachu przy tworzeniu serwisu był jego pracownikiem. Z różnych powodów reklamodawcy odwracają się od nich, tracą kasę.
    Zupełnie inna sytuacja jest z Piotrem. O Nim można mówić same dobre rzeczy. Moim zdaniem jest człowiekiem bardzo uczciwym, prawym. Co On w tym wszystkim robi zupełnie nie wiem. Dla mnie to niemiła niespodzianka.
    Uważam że wymienieni imiennie Koledzy powinni się ustosunkować do tego co tu o nich napisałaś - na tym, lub na tamtym forum.


    Pozdrowienia

    Basia

    P.S.

    Ja osobiście, jak zapewne większość z nas chcę sobie tylko podyskutować o górach. I na dwóch forach mi niewygodnie.

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Uważam że wymienieni imiennie Koledzy powinni się ustosunkować do tego co tu o nich napisałaś - na tym, lub na tamtym forum.


    Pozdrowienia

    Basia

    P.S.

    Ja osobiście, jak zapewne większość z nas chcę sobie tylko podyskutować o górach. I na dwóch forach mi niewygodnie.
    Tak Basiu większość osób chce pogadać o górach. Mówiąc wprost nie wyobrażam sobie, że mogłabyś opuścić to forum. Wiesz dobrze, że obie niecierpimy się prywatnie ale muszę przyznać, że szanuję Cię jako człowieka gór. I wiesz, że nazwanie kogoś w tym środowisku łysą kobyłą jest zniewagą pomieszaną z szacunkiem i podziwem. Na pewno nie użyłabym takiego określenia w stosunku do innych osób.

    Moim zdaniem Panowie powinni wyjaśnić dlaczego utworzyli swoje forum. Powinni wyjaśnić dlaczego wysłali tu Orsini i Tarninę aby przekonała Was do zmiany miejsca.

    I jeszcze jedna uwaga ale już biznesowa. Otworzyła się ścieżka projektowa, PART chce abym powołała na terenie Bieszczadów klaster czyli stowarzyszenie grupy przedciębiorców sektora turystycznego. To specjaliści będą teraz decydować w jaki sposób będziemy się reklamować. Jeżeli przejdzie nasz projekt i klater powstanie to do regionu spłyną gigantyczne pieniądze na promocje i reklamę. To już tajemnica pewnego poliszynela więc sądzę, że admini o tym wiedzą.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 13-03-2009 o 09:09

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Pytania do Admina

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    I wiesz, że nazwanie kogoś w tym środowisku łysą kobyłą jest zniewagą pomieszaną z szacunkiem i podziwem. Na pewno nie użyłabym takiego określenia w stosunku do innych osób.
    Wiesz co - daj już sobie spokój.

    Pozdrowienia

    Basia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trzy pytania
    Przez Piotr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-01-2016, 06:22
  2. Pytania o Bieszczady
    Przez ewkazwarmii w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-02-2008, 11:13
  3. Irytujące pytania
    Przez ewa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-03-2005, 13:03
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 00:01
  5. Pytania o Wetline.
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-07-2002, 12:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •