Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 74

Wątek: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

  1. #31
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    . Przecież tu chodzi o lokalną drogę dojazdową do wsi, w której mieszka kilkaset osób !!! O ułatwienie życia jej mieszkańcom.
    .
    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Codziennie zatem niszczy się tam kilkadziesiąt samochodów - bynajmniej nie należących do turystów.

    :
    taaaak!!! partia zawsze wie najlepiej co jest dobre dla robotnika!
    Ostatnio edytowane przez buba ; 23-03-2009 o 22:40
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #32
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    taaaak!!! partia zawsze wie najlepiej co jest dobre dla robotnika!
    Ręce opadają. I nie tylko ręce.

    Kiedyś Winston Churchill miał się jakoby wyrazić, że dla Polaków to czasem można coś zrobić, ale z Polakami to już nie. I miał niestety rację.

    Bubo i Sturnusie, a nie pomyśleliście przypadkiem, że po prostu nam w tej inicjatywie przeszkadzacie, wypisując wyżej zacytowane bzdety ?
    Załóżcie sobie może odrębny wątek tematyczny, w którym będziecie się przeciwstawiać jakimkolwiek naprawom dróg w Bieszczadach (którędy by one nie przebiegały), a stałym mieszkańcom życzyć tylko zdrówka - jak to już uczynił Browar.

    A ja oczywiście już kończę z Wami polemikę na ten temat, jako że przytoczonego powyżej przez Bubę argumentu nie uznaję za merytoryczny w kontekście naszej dyskusji.

    Co nie oznacza, że - zupełnie przypadkowo - Buba nie ma racji. Ma ją bowiem. W Polsce robotnicy nigdy nie byli i już nie będą tak hołubioną przez władze grupą społeczną, jak to czyniła wobec nich nieboszczka PZPR w czasach "słusznie minionych". Ale to już zupełnie inny temat, którego nie zamierzam dalej rozwijać.
    A zresztą ja osobiście wcale nie pragnę powrotu do dawnych czasów (w przeciwieństwie do np. znacznej części górników czy hutników, czyli - jak najbardziej - robotników).

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #33
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Bubo i Sturnusie, a nie pomyśleliście przypadkiem, że po prostu nam w tej inicjatywie przeszkadzacie, wypisując wyżej zacytowane bzdety ?
    Załóżcie sobie może odrębny wątek tematyczny, w którym będziecie się przeciwstawiać jakimkolwiek naprawom dróg w Bieszczadach (którędy by one nie przebiegały), a stałym mieszkańcom życzyć tylko zdrówka - jak to już uczynił Browar.
    Zanim przeczytałem ten post,napisałem w tym drugim wątku,o petycji.Jako że w wątek o petycji faktycznie nie powinienem się wcinać to sorry,poproszę o przeniesienie go tutaj.Natomiast w tym wątku pozwolę sobie pisać co o tej drodze myślę,chyba że uważasz (jak Lucyna) że to wyłącznie Twój wątek i można tu pisać na ten temat tylko dobrze lub wcale.Jeśli tak, to napisz to wyraźnie że nie życzysz sobie dyskusji tylko poparcia.
    Socjalizm tak,wypaczenia nie!
    Pozdrav

  4. #34
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    352

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Ot i zrobiła się dyskusja …..

    Od razu na wstępie chcę zaznaczyć, że popieram inicjatywę wsparcia lokalnej społeczności w ich dążeniach cywilizacyjnych. Nie mamy prawa odmawiać im tego, co sami uważamy za standard (zwłaszcza, że byli tu przed nami, bo się tu urodzili, bo kochają te miejsca, albo są tu tylko z braku innych możliwości - ale to w sumie nic nie zmienia).

    Jest oczywiste, że spora grupa ludzi zakochanych w Bieszczadach najchętniej urządziłaby tu skansen. Mieszkańców ubrać w bojkowskie haftowane ciuchy, postawić przed drewnianymi chałupami, jako element folkloru. To by nam dogadzało. I w ogóle jeszcze najlepiej Bieszczady otoczyć drutem pod napięciem (taki elektryczny pastuch dla tubylców, żeby nie uciekli), asfalt zwinąć i pogasić światło.

    No i wtedy my, „prawdziwi turyści” porzucamy nasze wygodne apartamenty i przyjeżdżamy do tej głuszy oglądać dziewiczą przyrodę i tubylców.

    To chyba jakaś paranoja.

  5. #35
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    To, że osobiście wolałbym głuszę, to że nie lubię asfaltu, nie oznacza, że nie rozumiem i nie akceptuję dążeń miejscowych do cywilizacyjnego rozwoju.

    I uważam, że nie jest paranoją, a wręcz zupełnie naturalną rzeczą, że ktoś, kto żyje w hałasie, smrodzie i brudzie szuka czegoś innego ...choćby podczas wakacji.

    Pozdrawiam:)

  6. #36
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Bubo i Sturnusie, a nie pomyśleliście przypadkiem, że po prostu nam w tej inicjatywie przeszkadzacie, wypisując wyżej zacytowane bzdety ?
    :
    bo taki jest i nasz cel :) wy mozecie sobie walczyc o naprawe drog, a my o to by tych drog nie naprawiano :) wolny kraj!!

    a kazdy watek jest chyba po to by uzytkownicy forum wypowiadali sie co sadza o temacie.. a nie tylko wykazywali i niemą i pelna zachwytu akceptacje..


    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    że nie rozumiem i nie akceptuję dążeń miejscowych do cywilizacyjnego rozwoju.

    )
    dążenia miejscowych tak! turystow- zdecydowanie nie..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #37

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    wy mozecie sobie walczyc o naprawe drog, a my o to by tych drog nie naprawiano :) wolny kraj!!

    a kazdy watek jest chyba po to by uzytkownicy forum wypowiadali sie co sadza o temacie.. a nie tylko wykazywali i niemą i pelna zachwytu akceptacje..
    Buba, w tym co napisałaś, masz 100% racji. Walcz o swoje poglady.

    Uważam jednak, że dziurawe drogi trzeba reperować wszędzie: w Warszawie i w Bieszczadach, w Paryżu i w Chicago.

  8. #38
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,351

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Proponuję petycję przeciwko naprawom ulic w Oławie. Może też jeszcze zatrzymać rozbudowę fabryki SCA w Oławie. Ile to hektarów łąk poszło pod hale fabryczne. I co tam produkować będą - pampersy. To już prać pieluch nie można? I żeby to jeszcze jakiś uczciwy, katolicki i polski kapitał, ale to Szwedzi, pewnie kalwini. To jak Buba, piszemy petycję? Niech Szwed rozbije te swoje limuzyne na dziurach w Oławie
    Długi

  9. #39
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Proponuję petycję przeciwko naprawom ulic w Oławie. Może też jeszcze zatrzymać rozbudowę fabryki SCA w Oławie. Ile to hektarów łąk poszło pod hale fabryczne. I co tam produkować będą - pampersy. To już prać pieluch nie można? I żeby to jeszcze jakiś uczciwy, katolicki i polski kapitał, ale to Szwedzi, pewnie kalwini. To jak Buba, piszemy petycję? Niech Szwed rozbije te swoje limuzyne na dziurach w Oławie
    Długi
    jestem za :) zwlaszcza jak bedzie to dotyczyc ruchliwej ulicy pod oknem gdzie wyją mi tiry!! przylacze sie z wielka checia do akcji dziurawienia tej drogi! jeszcze chetniej przylacze sie do petycji majacej na celu zaniechanie remontow mostu na trasie jelcz -olawa gdzie wali caly tranzyt na warszawe! jak most byl uszkodzony i stal znak ograniczenia do 3 lub 5 ton to bylo super!

    łąk pod hale fabryczne rowniez mi szkoda i wolalabym by szumialy tam trawy.. acz chyba bardziej mi tych łąk szkoda tych gdzie stawiaja kolejne osiedla domkow jednorodzinnych dla nowobogackich..

    do takich petycji chetnie sie przylącze :) zwlaszcza jak beda dotyczyc mojego miasta!
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #40
    Orli.Gałąz
    Guest

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    A ja podpowiadam usilne monity w sprawie zamontowania kamer na wszystkich najlepiej czteropasmowych drogach,tunelach i estakadach, wybudowania nowiuśkich i w jak największej ilości stacji benzynowych, europejskich ciągów pieszych, ogromnych platform widokowych, asfaltowych ścieżek rowerowych, potężnych supermarketów, a najlepiej czterech fabryk, dwóch kopalń, tylko jednej, ale za to dużej i najlepiej atomowej elektrowni. Nazwać to wszystko po angielsku lub niemiecku i nareszcie będzie tak jak wszędzie tylko bieszczad....... już nie będzie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nasze pismo ws. naprawy drogi Dwernik - Zatwarnica
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 19-12-2017, 21:03
  2. Remont drogi Brzego Górne - Dwernik
    Przez MF w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 24-11-2006, 10:25
  3. Jaki jest stan drogi od zjazdu z obwodnicy do Sękowca ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-09-2005, 11:36
  4. Problem techniczny z forum.
    Przez T.B. w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-11-2004, 14:05

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •