Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74

Wątek: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

  1. #71
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    i dalszy ciąg drogi w Michniowcu (bezsensownie zostawiony!!!!!),który byłby bardzo mile widziany ze względu na ważne czynności tam wykonywane (w Michniowcu,niie na drodze) i na wyraźne życzenie autka,które cierpi straszliwie!

  2. #72

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    No właśnie Gmina Czarna to taki skansen drogowy

  3. #73

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    To ja glosuje zeby najpierw Krzyskowi wyremontowali ta droge bo ja to sie do naszej dolkostrady przezwyczailem.
    Z ta droga to i tak juz jest duzo lepiej niz bylo po co te petycje.... madry Polak po szkodzie nie?
    A w Chmielu to sa takie odcinki specjalne ktorych rekordy wynosza po 160 czy 180 nie pamietam co to sie tam miejscowi chwalili.
    Droga Ustrzyki Dln -Zatwarnica to jakas porazka, zobaczcie sobie stara droge ktorej nikt nie remontuje start w Sekowcu final w Oblazach to jest przemyslana droga.
    A nie to Ustrzycko-Zatwarnickie badziewie sa takie miejsca gdzie tej drogi nie naprawia choc by sie zesrali bo sie bedzie wkolko rozpierdalac bo jest zle zaplanowana bo... bo to Polska itd itp.
    A tak wogle to czemu drogi mialy by byc zlej jakosci? Jak juz sa niech beda eleganckie. Co prawda jest w Bieszczadach kilka drog ktore bym zlikwidowal ale tylko kilka stokowki natomiast to bym polikwidowal prawie wszystkie.

  4. #74
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica

    Wizyta na wysokim szczeblu w Regionie zrobiła swoje, znalazł się też minister, który wsłuchał się także w problem (z jakiej partii to nie wspomnę). Jubileuszowy XV KIMB w tym rejonie też nie pozostaje sobie a muzom. Może nie zdążą by KIMB-owicze dojechali bez slalomów i z ograniczoną prędkością na maksa, ale... ale...

    Ostatnia fobia końska w Polsce też miała jakieś znaczenie bo przecież w Zatwarnicy kino wszak nazywa się "Końkret" czyli końkretnie!

    Władza obecna (sic!) też wsłuchała się w głos mieszkańców Czarnej, reprezentowanej przez tak znakomitego obywatela Krzyśka Franczaka z Baraku (już nie wiem czy sama Galeria Barak czy jego właściciele są bardziej znani w Świecie?)... i też coś dostali, bo ten epitet w postaci "skansenu drogowego" wcześniej przez całe ostatnie 7 lat jakoś poprzedników nie bolał.

    Intryguje Kalnica na liście, bo choć droga tam dość kiepska, zwłaszcza od Seredni Wielkich to jednak budzi moją czujność. Od lat i wsłuchuję się w każdy głos czy aby tylko nie ruszyli z remontem drogi do Przełęczy Nad Turzańskiem czy po mojemu Pod Suliłą? Jak ruszą tam to znaczy czas... jednak nie powiem tego słowa by nożyce się nie odezwały.

    By już nie jątrzyć zbytnio i nie wplatać polityki, zwłaszcza z poprzednich lat, to owo dofinansowanie nazwano dość pięknie, jak dla mnie (bo wielu się wzdrygnie!)... "zadanie z zakresu usuwania skutków klęsk żywiołowych". I tak trzymać!

    Zresztą, przeczytajcie sami http://www.bieszczadzka24.pl/aktualn...emontowane/888
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 14-04-2016 o 10:23
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nasze pismo ws. naprawy drogi Dwernik - Zatwarnica
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 19-12-2017, 22:03
  2. Remont drogi Brzego Górne - Dwernik
    Przez MF w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 24-11-2006, 11:25
  3. Jaki jest stan drogi od zjazdu z obwodnicy do Sękowca ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-09-2005, 12:36
  4. Problem techniczny z forum.
    Przez T.B. w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-11-2004, 15:05

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •