Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Niebieski szlak z Daszówki do Chrewtu [wydzielony]

  1. #1
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Niebieski szlak z Daszówki do Chrewtu [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez tkamieniarz Zobacz posta
    ...dla Twojej wiadomosci : jesli nie chcesz ponownie spotkac Henryka to omijaj szlak niebieski z daszowki do chrewtu poniewaz okolo 30% przebiega po prywatnym terenie Viktoriniego :D i znow poszczuje Cie psami :D
    1. Czy to na pewno jest prawda z tym szlakiem?
    2. Czy tam jest bezpiecznie ze względu na psy?
    3. Czy może jest planowana zmiana szlaku?

    Proszę o odpowiedź osoby, które ostatnio tam były.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  2. #2
    Awatar tkamieniarz
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    poole uk
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    1. Czy to na pewno jest prawda z tym szlakiem?
    2. Czy tam jest bezpiecznie ze względu na psy?
    3. Czy może jest planowana zmiana szlaku?

    Proszę o odpowiedź osoby, które ostatnio tam były.
    Pozdrawiam
    z tymi psami to oczywiscie zart :)
    tereny przez ktore przebiega niebieski szlak z daszowki do chrewtu juz zgola kilkadziesiat lat sa gospodarowane przez Viktoriniego i jakos nie slyszalem aby jakiegos turyste na tym szlaku zaatakowaly psy Viktoriniego. podalem ten przyklad poniewaz nie podoba mi sie fakt iz obrzuca sie blotem kogos na publicznym forum i wdodatku osobe ktora nie moze sie bronic

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Kiedyś zaszedłem do Victoriniego na Sokole. Zdziwił się, że psy mnie nie wyczuły... Bardzo sympatycznie wspominam Jego i całą moją tam wizytę.

    Pozdrawiam
    bertrand236

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Kiedyś zaszedłem do Victoriniego na Sokole. Zdziwił się, że psy mnie nie wyczuły... Bardzo sympatycznie wspominam Jego i całą moją tam wizytę.

    Pozdrawiam

    coz, to miales wiecej szczescia niz ja... moja wizyta wygladala tak ze doszlismy do doliny platanina sciezek gdy slonce juz prawie zachodzilo..mielismy juz totalnie dosyc po calym dniu wedrowania..bylismy w dwie osoby.. z daleka zobaczylismy dom i zaczelismy isc w jego strone by zapytac o pole namiotowe. Jeszcze przed ogrodzeniem spotkalismy goscia, jak sie potem okazalo syna pana V. zapytalismy wiec o pole namiotowe, a on nam na to ze pola nie ma.. wiec zapytalismy czy moglibysmy postawic gdzies tu namiot i gdzie by mozna, na to on ze on zapyta ojca bo nie on tu rzadzi... podeszlismy do plotu, on zniknal na chwile w domu. Wyszedl za chwile i oznajmil ze nie mozemy tu nocowac, ze tu nie ma miejsca dla zadnych turystow i musimy stad sobie pojsc.. Zaczelismy sie gadac z tym synem , dopytywac sie czy na tej gorce juz mozna, czy tamta laka to nadal ich teren i on calkiem nam milo odpowiadal. Po chwili z domu wychylila sie glowa i oznajmila "oni jeszcze tutaj?? jak zaraz sie stad nie zabiora to spuszcze psy, moze to ich zmobilizuje, to jest teren zamkniety"


    nie wiem, ale na terenie calych bieszczadow, przez wiele lat gdy tam jezdzilam raz jeden zostalam potraktowana w taki sposob. Zdarzalo mi sie odwiedzac rozne osoby, ale z takim zachowaniem nie spotkalam sie i mam nadzieje ze nie spotkam sie w przyszlosci..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #5
    Awatar tkamieniarz
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    poole uk
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Niebieski szlak z Daszówki do Chrewtu [wydzielony]

    Buba odwrocmy sytuacje : masz piekny ogrodek gdzies w malowniczym miejscu odwiedzanym czesto przez turystow , witasz ich goscisz itd . jak myslisz jak dlugo bedziesz miec do nich cierpliwosc kiedy musisz to robic 10 , 20 razy dziennie? kiedy skonczy sie ona gdy musisz odrywac sie od pracy aby porozmawiac z ludzmi ? henryk nie ma latwego charakteru moze trafilas na jego zly dzien? nie wiem , ale wiem ze wiekszosc ludzi ktorych znam wspomina go milo, zas mieszanie go z blotem na publicznym forum to chyba nie to.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Niebieski szlak z Daszówki do Chrewtu [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez tkamieniarz Zobacz posta
    zas mieszanie go z blotem na publicznym forum to chyba nie to.
    Przecież Buba nie zmieszała go z błotem, opisała jeno fakty. Wypowiedź bardzo zrównoważona. Nie dziwię się jej zdziwieniu, w końcu nastawienie do ludzi pozytywne ma, a tu takie dziwne, nieoczekiwane potraktowanie.

  7. #7
    Awatar tkamieniarz
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    poole uk
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Niebieski szlak z Daszówki do Chrewtu [wydzielony]

    odnosnie victoriniego...wedlug mnie to nie czlowiek niesamowity tylko zwykly skurwiel..dla mnie skurwiel i buc..
    to tylko kilka epitetow Buby. mysle ze czas zakonczyc ten watek. przezylem na sokolu kilka sezonow turyst i wiem co znaczy nalot z ladu , wody i powietrza :) ludzi ktorzy chcieli aby poswecic im chwile uwagi. ludzi nieraz nie rozumiejacych ze tam toczy sie normalne zycie i nie ma czasu na pogawedki i wtedy pojawialy sie spiecia

  8. #8
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Niebieski szlak z Daszówki do Chrewtu [wydzielony]

    Ja chyba rozumiem... Kiedyś w bieszczadach też zrobiła mi sie hip-chata. Jedni znajomi wyjeżdżali, inni sie pojawiali. Już po dwóch miesiącach stałem sie drażliwy... tylko po dwóch... po kilku latach chyba to zostałbym mordercą, ja albo moje psy
    A w temacie wątku jest cosik o niebieskim szlaku. Mój ulubiony "szlak dolotowy"z czasów kiedy wysiadało sie z pociągu w UG i szło przez Równię Żuków Daszówkę do Chrewtu...a potem już był Otryt... Z tego co widziałem jakiś czas temu, większość polanek widokowych zarosła brzózkami. Brakuje mi wieści ze środkowej częsći szlaku, bo robiłem wypady z Daszówki i z Chrewtu. Ktoś wędrował tamtędy ostatnio? trasa nadaje sie na rower górski...polecam
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  9. #9
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Niebieski szlak z Daszówki do Chrewtu [wydzielony]

    Jabolu,chyba z pociągu to w UD a nie UG???

  10. #10
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Niebieski szlak z Daszówki do Chrewtu [wydzielony]

    :D Czujna Wuka:) no tak z UD...ciuchci w UG niestety nie pamiętam...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. "Niebieski" szlak graniczny
    Przez WojtekR w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-01-2021, 20:43
  2. Potrzebny nam jakis MALOWNICZY i niezbyt ciezki szlak [wydzielony]
    Przez agatka661 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 11:45
  3. Niebieski szlak od N. Łupkowa do Ustrzyk D. - prośba o pomoc.
    Przez Srubaa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-08-2011, 20:12
  4. Nazwy miejscowości [okolice Chrewtu i Olchowca]
    Przez Martacx w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-07-2007, 02:06
  5. Szlak niebieski, odcinek: Ustrzyki Dolne - Łupków
    Przez MikoX w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-06-2005, 14:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •