Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Nowe forum bieszczadzkie

  1. #31
    olek
    Guest

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Witam wszystkich.To mój pierwszy post na bieszczadzkim forum.Ale zaglądam tutaj od co najmniej dwóch lat i z pełnym przekonaniem stwierdzam ze jest to najbardziej ciekawe i kompletne forum ze wszystkich górskich na jakich bywam.Nie cukruje,nie mam takiej potrzeby.Takie moje zdanie.Czasem bywa tu ostro i ciut głosno ale przecie obowiązku brania w tym czynnego udziału nie ma i kto nie chce ten śledzić tego nie musi.Mnie takie"małe awanturki"nie przeszkadzają.W każdym razie nadal będe kończył każdy dzionek jakże dla mnie miłą wizytą na TYM forum.Pozdrawiam.

  2. #32
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Olek, witaj na Forum!
    I tak trzymaj... chociaż dzionek kończyć byś mógł tutaj jakimiś wspominkami choćby, cy cuś :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Olek !
    Witamy na forum ! Zapraszamy do przesiadki z loży czytającej do loży piszącej.

  4. #34
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez mavo Zobacz posta
    [...] mam dla was recepte na dobry humor. Jedzcie w bieszczady. Przez 20 ostatnich godzin bylem w moim ukochanym Nasicznym i uwierzcie mi zapomnialem "moze na chwile" o wszystkich moich problemach. [...]
    Hej:)

    Wiele bym dał, żeby sobie 20 h posiedzieć w Nasicznym:/ Humor mi mija, gdy pomyślę, że jeszcze tyyyyle dni do najbliższego wypadu w Bieski:P A jeszcze do tego rozbiłem szropla i czeka mnie wiosną długaśna podróż na wschód z użyciem PKP (np super expres z J. Góry do Wrocławia pędzi całe 3 godziny:D:D:D, a busiarze nie biorą z dużym psem) Jak jest dalej - nie sprawdzałem, żeby mieć humor:P

    Tak sobie dumam nad problemem nowego forum - mnie to prawie wcale nie martwi, że jest. Gdy nawet większość z nas przemieści się tam, to i tak będzie podobnie jak tutaj, bo coś mi mówi, że to trochę jak z knajpą. Czy ważniejsze jest gdzie się pije, czy z kim? Szkoda jedynie pewnego dorobku 'starego' Forum. Intelektualnego... Nowe Forum długo go nie nadrobi. I o tym powinni byli kombinować jego twórcy.
    Co do linków do starego i nowego forum. Mnie już nie gorszy brak starych dobrych zasad tam, gdzie płynie kasa. A taką zasadą było wg mnie bezinteresowne zamieszczanie linków do stron tematycznie związanych z własną. Teraz komercja wdarła się z całą mocą i w te rejony...i cóż. Jeszcze są ciche, zapomniane ostępy w górach i tam pójdę znów i znów, aby nie musieć dumać o skutkach konkurencji wolnorynkowej:)

    Pozdrawiam,
    Derty

    PS: Czy Browar spylił też na nowe Forum?:)
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  5. #35
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    PS: Czy Browar spylił też na nowe Forum?:)
    A o co Ciebie chodzi? To jakowaś prowokacja?
    Pozdrav

  6. #36
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    bertrand236

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar GERONIMO
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Elbląg
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Przeciez My jesesmy bieszczadnikami i wszyskie fora bieszczadzkie prowadzą w(do Bieszczad) Bieszczady więc czas na wolny " rynek" a pieniaczy (Lucyna , Michał) co z takimi robic? Niewiem, nie dajmy sie dzielic.
    Ja zamilkłem ale duszy bieszczadzkiej nikt mi nie odbierze.

  8. #38
    Bieszczadnik Awatar Robson
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    okolice Hrubieszowa
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Ja też uważam, że wszyscy bieszczadnicy to jedna sekta i nie ważne gdzie się logują i w których krzaczorach aktualnie kryją lub zamierzają skrywać. Pobolewa jedynie sam fakt, że do podziałów takowych dochodzi. Nie jest sztuką stworzyć nowe, "lepsze" i obok natomiast wielkim kunsztem jest naprawić to co kuleje, niedomaga lub nam się nie podoba i stan ten po remoncie gruntownym ustabilizować. Ale to tylko moje skromne zdanie. Pamietam czasy kiedy stary, dobry ZetHaP rozmienił się na drobne z Rzeczpospolitą lub Chrześcijaństwami rozmaitymi w nazwie, zaś moi druhowie z konsekwencją i uporem nie zmieniwszy szyldu kontynuowali dzieło, prowadząc drużynę, nastepnie cały szczep wg. przedwojennych zasad, reguł, stopni z tekstem przysięgi w jej oryginalnym brzmieniu włącznie. Bardzo ich za to podziwiałem i podziwiam do dziś, choć dawno przestałem harcerzykować.

  9. #39
    sturnus
    Guest

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez Robson Zobacz posta
    [...]Nie jest sztuką stworzyć nowe, "lepsze" i obok natomiast wielkim kunsztem jest naprawić to co kuleje[...]
    ta... jeszcze gdyby nie te pieniążki...

  10. #40
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Tego argumentu bym nie poruszał, bo nikt z nas - użytkowników - nie wie, po której stronie pieniądze grają decydującą rolę.
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nowe Forum [Tutaj zgłaszamy ewentualne problemy]
    Przez WUKA w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 22-08-2010, 21:24
  2. Jeszcze jedno forum bieszczadzkie
    Przez andrzej627 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 01:17
  3. Wybierzmy nowe miejsce dyżurów uczestników Naszego Forum
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-05-2008, 22:25
  4. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-09-2005, 19:00
  5. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 22:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •