Strona 6 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 165

Wątek: Taras widokowy na Tarnicy

  1. #51
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    tylko co te konie winne... że jakimś gamioniom sie chce w ulewe schronic przed deszczem?
    ... a co był winien mały osiołek ze posadziłeś na nim swoje niemałe cztery litery? ( http://www.barnaba.user.icpnet.pl/05...05v2/index.htm )
    Dlaczego tak obraźliwie wyrażasz sie o początkujących turystach, dzieciach z wycieczek (dla wielu osób to początek miłości do tych gór ) i osobach starszych i młodszych które wracają tu z sentymentu...? Przy wielu z nich jesteś cieńki bolek więc wychodzi że jesteś gorszy od gamonia.

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    chciałem sobie zabarłożyć na Haliczu, ale widzę że to równie dobrze mogę kimać na budowie. Ochrona powiadacie... hmmm a jak wiata, i że palenisko, to skąd drzewno do palenia? i kto za to zapłacic ma? A może to strażnicy sobie obroty zwiększą? Spalisz patyk- to chlas - mandacik za palenie otwartego ognia z środku obszaru chronionego prawem. Źle? To chlas drugi, za nielegalne pozyskanie drewna! Nie wie jakiego drewna, dziwi sie? To i trzeci mandacik za chodzenie poza szlakami (w celu pozyskania drzewna). Itd.... i wystarczy jedna przemarznięta sierota przy ogniu, i już bpn ma mamone na kolejne kretyńskie pomysły, znaczy sie wiaty- które będą przynosiły jeszcze większy dochód.
    dokłądnie według twojego przepisu powinieneś dostać ten mandacik. masz kuchenke - drewna ci nie trzeba. Jest różnica między schronieniem dla potrzebujacych (patrz ostatnia akcja GOPR ) a koczowaniem za friko. Pozatym utrwalasz schematyczny wizerunek mieszkańca Pyrlandii, rozpaczasz nad kasą której jeszce nie wydałeś

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Trza się też spieszyć i obadać gie o kesza, bo nam schowają pod tarasem i łyso będzie się tak wyłamywać z posłusznego tłumu pędzących z dołu do góry i z góry na dół cieląt- złazić z tarasu (narażając się na druczek od strażnika)....
    skrzynka jest w miejscu bezpiecznym, znajdź i sie przekonaj a nie gadaj. no i... znów obrażasz ludzi...

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Tak swoją drogą. Jak już to powstanie, jak sądzicie, ile czasu to postoi w formie nieskażonej scyzorykiem typu "jo żech tu był"
    ... naprawde TOBIE przeszkadzają napisy? heheheheheh...

    Po to są przepisy ochrony przyrody, żeby OGRANICZYĆ szkody przy niemożności ograniczenia ogromnego ruchu na tej Straconej Górze... Gdzyby ich nie było, Tarnica była by pełna "barłożących" sie lamerów...
    Ostatnio edytowane przez Jabol ; 09-06-2009 o 09:23
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  2. #52
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    Jabol napisał:
    "dokłądnie według twojego przepisu powinieneś dostać ten mandacik. masz kuchenke - drewna ci nie trzeba. Jest różnica między schronieniem dla potrzebujacych (patrz ostatnia akcja GOPR ) a koczowaniem za friko. Pozatym utrwalasz schematyczny wizerunek mieszkańca Pyrlandii, rozpaczasz nad kasą której jeszce nie wydałeś "

    Nie przeginaj!!! My tacy nie jesteśmy /Pyrlandczycy/
    Pozdrawiam
    bertrand236

  3. #53
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,355

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    Ty nie! Ale Ty to jeszcze nie cała Pyrlandia
    Długi

  4. #54
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    Myślę, że w NIEPYRLANDII pokutuje zła opinia o Pyrlandczykach. My naprawdę nie jesteśmy tacy.... :( A może ja jestem NIEPYRLANDCZYKIEM? . Mimo wszystko coś mi tu nie pasuje... Muszę to przemyśleć
    Pozdrawiam Długiego i nie tylko Jego

    P.S cały czas czekam na e maila ze zdjęciami...
    bertrand236

  5. #55
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    A co wygadują o "warszawce"... hmmm, chociaż ostatnio Pastor w swoim poście o ostatnim KIMB-ie trochę miłych słów powiedział. :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  6. #56
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    Pozatym utrwalasz schematyczny wizerunek mieszkańca Pyrlandii, rozpaczasz nad kasą której jeszce nie wydałeś
    Tak właściwie, rozpaczanie nad kasa, którą już wydałeś – nie ma sensu
    Pozdrawiam
    Przemek

  7. #57
    Bieszczadnik Awatar Mery
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    Przecież to tylko/aż stereotyp. Zupełnie jak Polak-złodziej na zachodzie. Przecież, to prawda mimo, że nie każdy z nas kradnie.
    Nie da się ukryć, że poznanioki są jakie są. Ja podróżując na stopa po Polsce jakieś 4-5 lat bardzo często po Wielkopolsce jechałem dosłownie jeden raz z Pyrlandczykiem. Właściwie z Pyrlandczynką
    Warszawiacy pokutują za warszawkę i tutaj uważam jest masakra. Oni są wszędzie i są naj. Przez to, że potrafią skutecznie w chwilkę zrazić do siebie otoczenie, to mało kto po takich doświadczeniach chce mieć później z nimi do czynienia.
    Oczywiście można tutaj ciągnąć w nieskończoność, że Ślązacy są tacy, a Górale znowu inni...
    To takich kilka moich obserwacji

    Taki mały off zdaje się porobił (=
    Gościniec mroczny i wciąż wyboisty...

  8. #58
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    No i wpleciona prowokacja zadziałała... Chciałem pokazać jakie krzywdzące jest uogólnianie. Nie wszyscy z krainy podziemnej pomarańczy to sknerusy, i nie wszyscy na tarnicy to cielaki i gamonie :( swoją droga gdyby ktoś za mna tak mruknął na szlaku to nie puściłbym tego mimo uszu... choćbym wędrował w klapkach japonkach to ch... to kogos obchodzi :/ Nie czujesz Barnaba że obrażasz ludzi?
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  9. #59
    Bieszczadnik Awatar żubr
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    ustrzyki dolne
    Postów
    224

    Domyślnie Odp: Taras widokowy na Tarnicy

    Czytam i nie wierze...oburzenie bo kogoś szufladkują że z tąd czy z tamtąd ale na to, że gościu chce posadzić swoje 4 litery w miejscu bądź co bądź chronionym i jeszcze z postawą roszczeniwą bo przecież "mi wolno" to już nie?
    Potraktuje to jako poranny humor bo raczej nie na poważnie.

    A wracając do tematu, to racje ma Jabol, że powinien dostać mandat wg. własnego przepisu bo może wtedy zastanowił by się nad własną głupotą. A zapomniał bym, przecież wtedy nie można było by robić kolejnej relacji z jakże bohaterskiego biwakowania pod Tarnicą.
    Ten co ma się tam rozbić to się po prostu rozbije a nie będzie się pienił i biadolił, że mu nie wolno. Wstanie o świcie i skieruje swe kroki tam gdzie go buty poniosą i nawet ślad po nim nie zostanie.
    Ostatnio edytowane przez żubr ; 10-06-2009 o 09:15
    http://www.wrota-bieszczadow.pl/galeria/żubr - tam można powędrować...
    __________________________________________

  10. #60

    Domyślnie Ogrodzona Tarnica

    Witam,
    Nie wiem czy już ten wątek się przewijał...
    Zgodnie z zapowiedziami powstały barierki na Tarnicy. Niebawem zaczną robić barierki na Haliczu.
    Co o tym myślicie ?

    Kilka fotek zamieściłem tutaj:
    http://www.odyssei.com/tarnica-zmien...1357_news.html

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Warunki na Tarnicy
    Przez jajek12 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 16:11
  2. Rejs po Solinie i noclegi w Tarnicy
    Przez sharmlover w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-08-2006, 20:45
  3. [foto] 18.X.2005 - droga ku Tarnicy od U.G.
    Przez piotrf w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-10-2005, 12:26
  4. Historia krzyża na Tarnicy
    Przez Kriss40 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-09-2004, 19:33
  5. Dziura w Tarnicy?
    Przez Mundek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-08-2003, 23:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •