Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Konsumpcja podczas VIII KMB

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Konsumpcja podczas VIII KMB

    Na VIII KIMB-ie musimy zatroszczyć się o strawę nie tylko dla ducha, ale i dla ciała.
    Oprócz części oficjalnej KIMB, będziemy mieli również jego część artystyczną. Głównie i w zasadzie wyłącznie. Przygotowywane obecnie w pocie czoła Państwa referaty będą przyjmowane tylko do protokołu.

    A część artystyczna, jak wiadomo, to alkohol, kobiety i śpiew.
    Na czczo nie podołamy, zwłaszcza tym dwóm pierwszym.

    Zajazd "Pod Caryńską" zapewni każdemu indywidualnie możliwość spożycia tego i owego (wg zamówienia), ale - zgodnie już z tradycją poprzednich dwóch kongresów w ZPC - proponuję, abyśmy zdecydowali się również na jakieś mięsiwo z rożna, spożywane przy ognisku i podczas słuchania ballad gitarowych Mania.
    Wg już poczynionych wstępnych ustaleń cena takiego posiłku z rożna zamknęłaby się w kwocie rzędu 35 zł od osoby. Proszę więc o uwzględnienie tej pozycji w planowanym przez każdego z nas preliminarzu wydatków związanych z pobytem na tegorocznym KIMB.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Cytat:
    Napisał vm2301
    Może trzeba by najpierw przegłosować, czy chcemy full-wypas-w-knajpie-wszystko-pod-nos-podane, czy też gdzie-bądź-jak-nie-przywieziesz-i-przyrządzisz-to-nie-zjesz

    Wydaję mi się, że znajdziemy w tej sprawie kompromis. Myslę, że KIMB jest dla nas świętem i przydałoby się takie spotkanie godnie uczcić. Może nie trzeba robić wystawnego przyjęcia, ale pewne poziom powinien być zachowany. Podczas dwóch ostatnich KIMBów było ognisko oraz pieczony baran lub prosiak. Być może wystarczyłyby tylko kiełbaski z rożna.

    Zgodnie z tradycją za pobyt każdy płaci indywidualnie, ale, moim zdaniem, wieczór KIMBowy powinien być "full-wypas-w-knajpie-wszystko-pod-nos-podane". Oczywiście w granicach rozsądku. Poza wieczorem KIMBowym moze być "gdzie-bądź-jak-nie-przywieziesz-i-przyrządzisz-to-nie-zjesz"
    __________________
    Andrzej
    Moje filmy nie tylko o Bieszczadach - wyświetlane ponad 100000 razy
    bertrand236

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Cytat:
    Napisał vm2301
    Może trzeba by najpierw przegłosować, czy chcemy full-wypas-w-knajpie-wszystko-pod-nos-podane, czy też gdzie-bądź-jak-nie-przywieziesz-i-przyrządzisz-to-nie-zjesz

    " Wydaję mi się, że znajdziemy w tej sprawie kompromis. Myslę, że KIMB jest dla nas świętem i przydałoby się takie spotkanie godnie uczcić. Może nie trzeba robić wystawnego przyjęcia, ale pewne poziom powinien być zachowany. Podczas dwóch ostatnich KIMBów było ognisko oraz pieczony baran lub prosiak. Być może wystarczyłyby tylko kiełbaski z rożna.

    ...."
    __________________
    Andrzej
    Moje filmy nie tylko o Bieszczadach - wyświetlane ponad 100000 razy


    Kiebaski upadły??
    Pozdrawiam
    bertrand236

  4. #4
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    Sb rozumiem,że będziesz zbierał przedpłaty na swoje konto, żeby nie było jak w zeszłym roku?
    no i jakeś to wyliczył jak mało kto potwierdził swój przyjazd. Tak na oko?czyli ci co nie przyjadą to za nich ktoś potem będzie musiał zapłacić bo braknie.
    Mi osobiście kiełbacha wystarczy, nieprzebadanej (albo przebadanej przez miejscowych wetów) świni i tak nie ruszę.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #5
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    KIMB odbędzie się w ZpC i to są nasi gospodarze ale także Przyjaciele. Gdziekolwiek by się nie odbył, nasi gospodarze muszą coś z tego mieć. Sam rozgłos i reklama są mocno niewymierne i słabo sie przekładają na wymierne wydatki jakie trzeba ponieśc w związku z Naszym pobytem. Trzeba zapłacić personel , energię elektryczną , wodę, itp.

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    ..........czyli ci co nie przyjadą to za nich ktoś potem będzie musiał zapłacić bo braknie............
    Nie jest moim zamiarem podnoszenie problemu który był już poruszany. Chcę tylko zapewnić ( to do Orsini i innych malkontentow), ze jest kilka osób,m.in. SB , Wojtek1121 , Andrzei627 , Iras , Pastor , deklarujących dopłatę za tych , co są nożem chrzczeni, albo zwyczajnie, nie lubią wieprzowiny czy baraniny!
    Nie będzie żadnej presji na tych kimbowiczów, którzy nie zechcą poprzeć tej inicjatywy. To jest inicjatywa całkowicie dobrowolna. Mam nadzieję że nie wywoła kontrowersji!!!
    ..............................Pozdrawiam wszystkich! + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #6
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    Taki tłum chętnych do płacenia???tylko, że z wyżej wymienionych to jakoś w zeszłym roku jedna osoba zapłaciła i mam nadzieję, że w tym roku nie dopłaci ani złotówki!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #7
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    KIMB odbędzie się w ZpC i to są nasi gospodarze ale także Przyjaciele. Gdziekolwiek by się nie odbył, nasi gospodarze muszą coś z tego mieć. Sam rozgłos i reklama są mocno niewymierne i słabo sie przekładają na wymierne wydatki jakie trzeba ponieśc w związku z Naszym pobytem. Trzeba zapłacić personel , energię elektryczną , wodę, itp.
    nie mogę już edytować, więc nowy post
    To się zdecyduj czy przyjaciele (bo tych jak wiadomo się nie opłaca pieniążkiem) czy bardziej gospodarze i należy. Jeśli to drugie to wystarczy, że nie wezmą ludzie naleweczek i innych bimbrów, a będą kupować piwko i winko na miejscu.
    Zapewniam Cię, że jakby wszyscy kupowali w barze , a nie pod stołem jakieś wynalazki pili to by zysk był, a na jednej padlinie to naprawdę nie są duże pieniądze.
    Zresztą SB może zrobić listę chętnych na padlinkę, ale bez podawania kosztu na osobę, tyle ile osób się zgłosi to sobie podzielicie i już.
    Proste
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #8
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    nie mogę już edytować, więc nowy post
    To się zdecyduj czy przyjaciele (bo tych jak wiadomo się nie opłaca pieniążkiem) czy bardziej gospodarze i należy. Jeśli to drugie to wystarczy, że nie wezmą ludzie naleweczek i innych bimbrów, a będą kupować piwko i winko na miejscu.
    Zapewniam Cię, że jakby wszyscy kupowali w barze , a nie pod stołem jakieś wynalazki pili to by zysk był, a na jednej padlinie to naprawdę nie są duże pieniądze.
    Zresztą SB może zrobić listę chętnych na padlinkę, ale bez podawania kosztu na osobę, tyle ile osób się zgłosi to sobie podzielicie i już.
    Proste
    Czy to znaczy że jak to są przyjaciele to ich można wyrypać na kasę??? Sam kurwa zapłacę za tą , jak piszesz, padlinkę, tylko nie każ mi, proszę , uzasadniać , mam czy nie mam racji!
    Ja rozumiem Krysiu, że nadal pracujesz na swój tytuł Malkontenta Roku. Należy Ci się, ani słowa. Ale popracuj tez nad klasą. Też się przyda. Jestem prostym człowiekiem, nie potrafie uprawiać jakiejś wymyślnej gimnastyki leksykalnej. Umówmy się tak: Ty masz rację a ja zapłacę za padlinkę!
    I nie ma się co spinać! Tu chodzi o kasę Irasa, nie o jego kondycję!!
    Pozdrawiam!!!
    ................... + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  9. #9
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    To ja Ci mówię, że jak nie chcesz nikogo wyrypać na kasę to po prostu kupuj w barze, a nie pod stołem. WYSTARCZY, wierz mi na słowo!!!
    No ale skoro Ty w tym roku robisz za sponsora i kupujesz świniaka to ok-ja i tak go nie jem, ale reszcie życzę smacznego

    PS-od razu uprzedzam, że mówię ogólnie do wszystkich , a nie do Pastora konkretnie, który w barze zawsze kupuje!
    Ostatnio edytowane przez Krysia ; 24-04-2009 o 19:30
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #10
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Konsumpcja podczas VIII KMB

    No i są to święte słowa w dyskusji. Bo jest mowa o kasie człowieka i klasie człowieka. Klasa człowieka nie musi iść w parze z kasą i odwrotnie. Ale jeśli zarówno Ci z kasą jak i bez kasy zachowają się z klasą to będzie znaczyło, że wspieliśmy się na odpowiedni poziom kultury. Dalej idąc tym tropem... to jak będzie spotkanie z klasą i z kulturą to KIMB będzie super i będzie urealniona przyjaźń ludzi zakochanych w Bieszczadach.
    W żadnym lokalu, bez uzgodnienia z właścicielem, nie je się i nie pije swojego! Po to ten właściciel płaci różnego rodzaje podatki, czynsze, robi zakupy w hurtowniach, opłaca media, opłaca personel, sprowadza towar... by go później sprzedać. On dzięki naszej konsumpcji ma zarobić na naszym tam pobycie. Prosta zależność.
    Więc chciałbym od organizatora KIMB-u usłyszeć apel, że w ZpC na KIMB-ie nie pijemy i nie jemy swojego... tylko to co zamówimy w ZpC. Czyli pełna kultura i klasa :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pikuj od 6.VIII.2012
    Przez malo w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-07-2012, 21:02
  2. Czym zainteresować dzieci podczas pobytu w Bieszczadach
    Przez koniczynka w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 29-12-2009, 14:21
  3. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 23:51
  4. Lista obecności na najbliższym VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 21:16
  5. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 19:28

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •