Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Off road w bieszczadach

  1. #41
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Off road w bieszczadach

    Rozumiem poniekąd męską potrzebę adrenaliny, ale nie rozumiem dlaczego ludzie tak lubią zakłócać ciszę.
    Gwaru i hałasu mamy dość na co dzień w miastach.
    W Bieszczady i inne góry podążam nie po to aby "sprawdzić się" ale po to aby posłuchać ciszy.
    Dlaczego niektórzy tak lubią niszczyć tą ciszę rykiem silników ?

    Nic nikomu nie narzucam, nic nie zabraniam, ale dziwię się.

  2. #42
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Off road w bieszczadach

    A ja Basiu, zarzucam barbarzyństwo i chciałbym pozabraniać. Dla mnie to profanacja tych gór. To że ktoś ma hobby związane z niszczeniem, hałasem i smrodem, wcale go nie usprawiedliwia, tylko dlatego że to pasja."Sprawdzić się.." co za bzdura... Takie czasy trudne teraz, że trzeba się sprawdzać.

  3. #43
    Bieszczadnik Awatar bogdaneg
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    136

    Thumbs up Odp: Off road w bieszczadach

    Cersanit Team, bo o nim mowa, poburcy, powyrcy i pojedzie.
    Góra dzień, dwa.
    Gorsze huki i smrody się w tych rejonach działy. Nie tak dawno. Miesiącami, ba, latami.
    Dla odmiany do dawnych czasów, Cersanit Team, zostawi okrągłą sumę na kontach gmin, nadleśnictw.
    Jak na bogatym nie zarobisz, to biedny na pewno Ci nie da...

  4. #44
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Off road w bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez bogdaneg Zobacz posta
    zostawi okrągłą sumę
    I to niby ma wszystko usprawiedliwiać? Dość ryzykowna teza.
    Czterech panów B.

  5. #45
    piwko
    Guest

    Domyślnie Odp: Off road w bieszczadach

    Dlaczego geye i lesbijki mogą mieć większe prawa a ludzie których pasją jest pojeżdzenie po bezdrożach, błotach, podmokłych łąkach czy zaspach śniegu a może nawet po tym lesie traktowani są jak idioci którzy mają po.....doloną pasję. Myśliwi oprócz swoich obowiązków strzelajądo tych zwierzątek i jest dobrze huk strzału teżje płoszy i mógłbym takie argumenty wyliczać w nieskończoność .
    Bardzo dobrze że imprezy offroadowe jeszcze ktoś w tym kraju chce robić

  6. #46
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Off road w bieszczadach

    Mośći piwko-nikt tu nie będzie wyzywał ludzi jeżdżących po terenach wyznaczonych dla tego typu sportów.Hałasujcie sobie tam ile dusza zapragnie.Mnie i pewnie większości ludzi tu piszących nic do torów wyznaczonych dla offroadu.Przeciwny natomiast jestem idiotom jeżdżącym po szlakach turystycznych pieszych.Jakoś nikt pieszo po autostradach nie chodzi.Prawda?
    A tak na koniec-wchodząc nawet tylko do wirtualnej rzeczywistości warto chyba powiedzieć dzień dobry.Pozdrawiam

  7. #47
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Off road w bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez piwko Zobacz posta
    Dlaczego geye i lesbijki mogą mieć większe prawa a ludzie których pasją jest pojeżdzenie po bezdrożach, błotach, podmokłych łąkach czy zaspach śniegu a może nawet po tym lesie traktowani są jak idioci którzy mają po.....doloną pasję. Myśliwi oprócz swoich obowiązków strzelajądo tych zwierzątek i jest dobrze huk strzału teżje płoszy i mógłbym takie argumenty wyliczać w nieskończoność .
    Bardzo dobrze że imprezy offroadowe jeszcze ktoś w tym kraju chce robić
    Czyżby geje i lesbijki mieli prawo jeździć po trasach turystycznych, po terenach cennych i chronionych, gdzie heteroseksualnych się piętnuje?

    Czyżby ktokolwiek piętnując takiego "rajdowca" wycofywał się z oskarżeń, gdy tylko dowiaduje się, że kierowca to homoseksualista?

    Bzdurniejszego argumentu dawno nie czytałem

  8. #48
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Off road w bieszczadach

    https://www.youtube.com/watch?v=RIuAZThCooU

    to jest prawdziwy offroad a nie jakies Bieszczady!!
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •