Strona 124 z 174 PierwszyPierwszy ... 24 74 114 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 1738

Wątek: Muzyka, której słuchamy

  1. #1231

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Trójkowo, świeżo, nocną smakuje najlepiej :

    https://www.youtube.com/watch?v=4pr5qfP8wtA

    Edycja: Przepraszam, że wrzucam w ten sposób, nie jestem jednak jeszcze zaznajomiony z technicznymi sprawami na forum.

  2. #1232
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    ... kolejna supergrupa, która nim na dobre zaczęła to musiała zakończyć....
    Ogród Wobraźni wygrał pierwszy festiwal w Jarocinie, drugi był Dżem. Na naszym toruńskim podwórku też były niezłe zespoły, o których nikt już nie pamięta- Fragmenty Nietoperza, Latający Pisuar czy Bikini

  3. #1233

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Jutro w łodzi, o godzinie 20.00 odbędzie się koncert Stevena Wilsona (założyciela jednego z najważniejszych zespołów rocka progresywnego Porcupine tree)promujący jego najnowszą solową płytę. Będę tam.Może wybiera się ktoś z forum?
    https://www.youtube.com/watch?v=2Hp6lYx4Fvw
    https://www.youtube.com/watch?v=QDJks7cwSGc

  4. #1234
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Piskalu szanowny... Latający Pisuar kojarzę... jako już Kobranocka latał w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych za ocean... do Polonii ... naszej....takie losy... ha,ha,ha
    ps. .... a co do Jarocina to ten o którym piszesz nie był pierwszym... chyba, że piszesz o nowszej formule.... wcześniej były Wielkopolskie Rytmy Młodych w Jarocinie... od połowy lat siedemdziesiątych impreza miała status ogólnopolski... w 77, 78,, a może 79 roku Kameleona zdobyła kapela z mojej rodzinnej miejscowości... Bez Tajemnic... rozbudowane instrumentarium.. chyba z ośmiu chłopaków grało jazz-rocka... pamiętam jak to nieopierzony jeszcze młodzik latałem do nich na próby z gitarą, a miałem w zasadzie tylko przez ulicę... co za czasy... to się jakoś nie chce wrócić... teraz duża część z nich zajmuje się nadal muzyką, ale w różnej formie... jeden tylko mieszka na miejscu, bo po graniu w Banku jakoś tak osiadł na starych śmieciach...
    Ostatnio edytowane przez Szkutawy ; 09-04-2015 o 23:23 Powód: dopisek

  5. #1235
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy


  6. #1236
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    Piskalu szanowny... Latający Pisuar kojarzę... jako już Kobranocka latał w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych za ocean... do Polonii ... naszej....takie losy... ha,ha,ha
    ps. .... a co do Jarocina to ten o którym piszesz nie był pierwszym... chyba, że piszesz o nowszej formule.... wcześniej były Wielkopolskie Rytmy Młodych w Jarocinie... od połowy lat siedemdziesiątych impreza miała status ogólnopolski... w 77, 78,, a może 79 roku Kameleona zdobyła kapela z mojej rodzinnej miejscowości... Bez Tajemnic... rozbudowane instrumentarium.. chyba z ośmiu chłopaków grało jazz-rocka... pamiętam jak to nieopierzony jeszcze młodzik latałem do nich na próby z gitarą, a miałem w zasadzie tylko przez ulicę... co za czasy... to się jakoś nie chce wrócić... teraz duża część z nich zajmuje się nadal muzyką, ale w różnej formie... jeden tylko mieszka na miejscu, bo po graniu w Banku jakoś tak osiadł na starych śmieciach...
    Jasne, że mam na myśli festiwal w nowej formule, chociaż jeszcze pod nazwą Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodej Generacji. A co do latającego Pisuaru, to rzeczywiście późniejsza Kobranocka. Jeszcze wcześniej była Nowomowa.
    Poza tym była słaba punkowa Rejestracja i SS-20, ale chodzi o inny zespół, bo pod tą samą nazwą grał późniejszy Dezerter. I tak wszystko w Toruniu kręciło się wokół mojej ukochanej Republiki.

  7. #1237
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy


  8. #1238
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    ... jako zagorzały fan terytorializmu proponuję przeskok z lat osiemdziesiątych do początku teraźniejszego wieku... tak grają młodsi bracia i w jednym przypadku synowie tych, którzy tworzyli scenę miejscową onegdaj...
    (należy nacisnąć załadowany kawałek):
    http://wyszukiwarkamp3.eu/pobierz/1w...-speed-mad-all

  9. #1239
    Bieszczadnik Awatar Ed 56
    Na forum od
    01.2015
    Rodem z
    Daleko na północy jest Białystok
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    dla wytchnienia zapraszam na spacer ulicami 17 województwa, usłyszałem tę balladę dawno temu i z przyjemnością słucham jej nadal

    https://www.youtube.com/watch?v=COkya7N3pB8
    "Z niejasnych przyczyn, zajmuję się niczym" Raz Dwa Trzy

  10. #1240

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    https://www.youtube.com/watch?v=z0pysd3pWXk
    51 post,to może być tylko 51 TSA.Pamięci Ryby,Miśka, Arciellosa,Małego,Wentyla,Księcia i innych poświęcam...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Czatków- wieś, której juz nie ma...
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 08:51
  2. Bieszczadzka muzyka...
    Przez Bison w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 152
    Ostatni post / autor: 20-07-2009, 21:20
  3. O której msza w Łopience?
    Przez kasiek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 00:43
  4. Muzyka pogranicza
    Przez blues w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2007, 20:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •