Strona 124 z 175 PierwszyPierwszy ... 24 74 114 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 134 174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 1741

Wątek: Muzyka, której słuchamy

  1. #1231

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Trójkowo, świeżo, nocną smakuje najlepiej :

    https://www.youtube.com/watch?v=4pr5qfP8wtA

    Edycja: Przepraszam, że wrzucam w ten sposób, nie jestem jednak jeszcze zaznajomiony z technicznymi sprawami na forum.

  2. #1232
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    ... kolejna supergrupa, która nim na dobre zaczęła to musiała zakończyć....
    Ogród Wobraźni wygrał pierwszy festiwal w Jarocinie, drugi był Dżem. Na naszym toruńskim podwórku też były niezłe zespoły, o których nikt już nie pamięta- Fragmenty Nietoperza, Latający Pisuar czy Bikini

  3. #1233

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Jutro w łodzi, o godzinie 20.00 odbędzie się koncert Stevena Wilsona (założyciela jednego z najważniejszych zespołów rocka progresywnego Porcupine tree)promujący jego najnowszą solową płytę. Będę tam.Może wybiera się ktoś z forum?
    https://www.youtube.com/watch?v=2Hp6lYx4Fvw
    https://www.youtube.com/watch?v=QDJks7cwSGc

  4. #1234
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Piskalu szanowny... Latający Pisuar kojarzę... jako już Kobranocka latał w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych za ocean... do Polonii ... naszej....takie losy... ha,ha,ha
    ps. .... a co do Jarocina to ten o którym piszesz nie był pierwszym... chyba, że piszesz o nowszej formule.... wcześniej były Wielkopolskie Rytmy Młodych w Jarocinie... od połowy lat siedemdziesiątych impreza miała status ogólnopolski... w 77, 78,, a może 79 roku Kameleona zdobyła kapela z mojej rodzinnej miejscowości... Bez Tajemnic... rozbudowane instrumentarium.. chyba z ośmiu chłopaków grało jazz-rocka... pamiętam jak to nieopierzony jeszcze młodzik latałem do nich na próby z gitarą, a miałem w zasadzie tylko przez ulicę... co za czasy... to się jakoś nie chce wrócić... teraz duża część z nich zajmuje się nadal muzyką, ale w różnej formie... jeden tylko mieszka na miejscu, bo po graniu w Banku jakoś tak osiadł na starych śmieciach...
    Ostatnio edytowane przez Szkutawy ; 09-04-2015 o 23:23 Powód: dopisek

  5. #1235
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy


  6. #1236
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    Piskalu szanowny... Latający Pisuar kojarzę... jako już Kobranocka latał w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych za ocean... do Polonii ... naszej....takie losy... ha,ha,ha
    ps. .... a co do Jarocina to ten o którym piszesz nie był pierwszym... chyba, że piszesz o nowszej formule.... wcześniej były Wielkopolskie Rytmy Młodych w Jarocinie... od połowy lat siedemdziesiątych impreza miała status ogólnopolski... w 77, 78,, a może 79 roku Kameleona zdobyła kapela z mojej rodzinnej miejscowości... Bez Tajemnic... rozbudowane instrumentarium.. chyba z ośmiu chłopaków grało jazz-rocka... pamiętam jak to nieopierzony jeszcze młodzik latałem do nich na próby z gitarą, a miałem w zasadzie tylko przez ulicę... co za czasy... to się jakoś nie chce wrócić... teraz duża część z nich zajmuje się nadal muzyką, ale w różnej formie... jeden tylko mieszka na miejscu, bo po graniu w Banku jakoś tak osiadł na starych śmieciach...
    Jasne, że mam na myśli festiwal w nowej formule, chociaż jeszcze pod nazwą Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodej Generacji. A co do latającego Pisuaru, to rzeczywiście późniejsza Kobranocka. Jeszcze wcześniej była Nowomowa.
    Poza tym była słaba punkowa Rejestracja i SS-20, ale chodzi o inny zespół, bo pod tą samą nazwą grał późniejszy Dezerter. I tak wszystko w Toruniu kręciło się wokół mojej ukochanej Republiki.

  7. #1237
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy


  8. #1238
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    ... jako zagorzały fan terytorializmu proponuję przeskok z lat osiemdziesiątych do początku teraźniejszego wieku... tak grają młodsi bracia i w jednym przypadku synowie tych, którzy tworzyli scenę miejscową onegdaj...
    (należy nacisnąć załadowany kawałek):
    http://wyszukiwarkamp3.eu/pobierz/1w...-speed-mad-all

  9. #1239
    Bieszczadnik Awatar Ed 56
    Na forum od
    01.2015
    Rodem z
    Daleko na północy jest Białystok
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    dla wytchnienia zapraszam na spacer ulicami 17 województwa, usłyszałem tę balladę dawno temu i z przyjemnością słucham jej nadal

    https://www.youtube.com/watch?v=COkya7N3pB8
    "Z niejasnych przyczyn, zajmuję się niczym" Raz Dwa Trzy

  10. #1240

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    https://www.youtube.com/watch?v=z0pysd3pWXk
    51 post,to może być tylko 51 TSA.Pamięci Ryby,Miśka, Arciellosa,Małego,Wentyla,Księcia i innych poświęcam...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 6 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 6 gości)

Podobne wątki

  1. Czatków- wieś, której juz nie ma...
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 08:51
  2. Bieszczadzka muzyka...
    Przez Bison w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 152
    Ostatni post / autor: 20-07-2009, 21:20
  3. O której msza w Łopience?
    Przez kasiek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 00:43
  4. Muzyka pogranicza
    Przez blues w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2007, 20:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •