Strona 123 z 174 PierwszyPierwszy ... 23 73 113 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 133 173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 1731

Wątek: Muzyka, której słuchamy

  1. #1221
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy


  2. #1222
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Był kiedyś taki zespół... Wesoły Początek Radości z Nowej Soli... może ktoś słyszał... grali w Jarocinie chyba w 1983 roku... dostali nagrodę dziennikarzy na finale OMPP i wygrali Ogólnoświatowy Przegląd Pieśni Religijnej ( nie wiem czy dobrze przytoczyłem nazwę) .. tych dziennikarzy później pozwalniali z pracy, bo to zespół bardzo niepokorny był i wrogi ówczesnemu systemowi... podcinali im skrzydła cały czas...to był naprawdę czad, którego większość gwiazd z tamtych lat mogła tylko pozazdrościć.... bardzo im wtedy kibicowałem, a nasze ścieżki się skrzyżowały kilka razy... wspaniali ludzie... długo pisać, ale ślad po nich w połowie lat osiemdziesiątych przepadł nagle... dzięki internetowi po wielu latach złapałem kontakt z wokalistą z czego się niezmiernie cieszę i dlatego polecam dla Was piosenkę na czasie... bo dzisiaj przecież Wielki Piątek... szkoda, że to tylko cover ... ale dobre i to...

  3. #1223
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    Był kiedyś taki zespół... Wesoły Początek Radości z Nowej Soli... może ktoś słyszał... grali w Jarocinie chyba w 1983 roku...
    Ha! W latach 80. grali też kilka lat z rzędu na przeglądach muzyki rockowej w klubie Falubazu w Zielonej Górze, na których bywałem regularnie. Próbuję właśnie guglać jakieś archiwalne nagrania, ale słabo idzie...

  4. #1224
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Ha! W latach 80. grali też kilka lat z rzędu na przeglądach muzyki rockowej w klubie Falubazu w Zielonej Górze, na których bywałem regularnie. Próbuję właśnie guglać jakieś archiwalne nagrania, ale słabo idzie...
    ... wiedziałem, że będziesz kojarzył... no o tych lokalnych przeglądach nie wspominałem, ani rockowych mszach w kościele ... nic nie wyguglasz... wiem, że jest parę czarnych płyt składankowych z OMPP we Wrocławiu i tam są dwa ich kawałki... pozostałe to chyba tylko jak uda mi się zdobyć od Waldka... myślę, że ma....
    ps. Marcowy... za to np. Trzecią Kawę możesz znaleźć, albo ASO (choć w nowszych wersjach)... tak z lokalnego rynku z tamtych lat...
    Ostatnio edytowane przez Szkutawy ; 04-04-2015 o 15:25 Powód: dopisek

  5. #1225
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,168

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy


  6. #1226
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    tak z lokalnego rynku z tamtych lat...
    Nooo... Z tamtych szczęsnych lat w Zielonce to jeszcze pamiętam Saszę Samitowskiego, punkowych braci Skowyrów i kapelę, której nazwy nie pomnę, ale grali w stylu Kraftwerk... Taki ich motyw mi się błąka po zwojach: "Ludzie, przegraliście / Nic już was nie czeka / Wiwat heavy metal!"

  7. #1227
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    ... no to sobie na KIMBie pogadamy... a żeby nie było ,że nie w temacie to Trzecia Kawa....

  8. #1228
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

  9. #1229
    Bieszczadnik Awatar Gienia
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    Tak mnie naszło….


  10. #1230
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muzyka, której słuchamy

    ... kolejna supergrupa, która nim na dobre zaczęła to musiała zakończyć....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

Podobne wątki

  1. Czatków- wieś, której juz nie ma...
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 08:51
  2. Bieszczadzka muzyka...
    Przez Bison w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 152
    Ostatni post / autor: 20-07-2009, 21:20
  3. O której msza w Łopience?
    Przez kasiek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 00:43
  4. Muzyka pogranicza
    Przez blues w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2007, 20:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •