Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

  1. #1
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Właściwie, to zamiast VIII KIMB-u, czyli VIII Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadu, odbył się VIII KMB, czyli VIII Kongres Miłośników Bieszczadu!
    Internauci, jak zwykle nie dopisali, pozostając w domu aby podnosić poziom merytoryczny Forum i zastanawiać się, gdzie by tu wysłać na następny, IX KIMB tych, którzy ideę kimbową traktują poważnie i na KIMB-y po prostu jeżdżą.
    Jak napisała mAAtylda w jednym z poprzednich wątków, KIMB to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie. Na VIII KIMB w Ustrzykach Górnych, u naszych przyjaciół w Zajezdzie pod Caryńską tacy właśnie sympatyczni uczestnicy się zjawili, dzięki czemu VIII KIMB śmiało możemy zaliczyć do imprez wielce udanych!
    Ponieważ fotograf ze mnie marny,postaram się wspomnieć VIII KIMB i jego uczestników dobrym słowem, licząc na to że foto zamieszczą inni uczestnicy. Pozdrawiam wszystkich!
    ................................ + Pastor ręką własną
    Ostatnio edytowane przez Pastor ; 18-05-2009 o 18:25
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  2. #2
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Spojrzałem na te zrobione moją ręką i ... bez zgody tam złapanych w kadr nie odważę się publicznie pokazać. Myślę, że to jest właściwe rozwiązanie i zgodne z prawem. Ci co nie byli, muszą sobie VIII KIMB wyobrazić.
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 18-05-2009 o 18:44
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #3
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Spojrzałem na te zrobione moją ręką i ... bez zgody tam złapanych w kadr nie odważę się publicznie pokazać. Myślę, że to jest właściwe rozwiązanie i zgodne z prawem. Ci co nie byli, muszą sobie VIII KIMB wyobrazić.

    A może trochę inaczej. Przyjmijmy domniemaną zgodę tych wszystkich, którzy nie wyrażą sprzeciwu. Impreza miała charakter publiczny.
    Ja, na tak zwany wszelki wypadek, wyrażam zgodę, również w imieniu Ani. Pozdrawiam! + P.....mp
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  4. #4

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Spojrzałem na te zrobione moją ręką i ... bez zgody tam złapanych w kadr nie odważę się publicznie pokazać. Myślę, że to jest właściwe rozwiązanie i zgodne z prawem. Ci co nie byli, muszą sobie VIII KIMB wyobrazić.
    W kontekście mojej rozmowy z Wami brzmi zachęcająco;-) Dawaj!

  5. #5
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Ja dobrem słowem chętnie wspomnę, bo sprzętu rejestrującego nie używam :)

    Przede wszystkim głęboki pokłon w stronę wszystkich zaangażowanych (czasem, pracą i pieniądzem) w akcję Powsimordową: wyborców, sponsorów, zwycięzców i dystrybutorów nagród. Papierowe torby z bezcenną zawartością, które nie zostały odebrane osobiście, trafią (lub powinny trafić, albo też już trafiły) do rąk zwycięzców za pośrednictwem życzliwych ludzi. Najlepsi kurierzy DHL-u to przy nich dzieci we mgle.

    Małym zgrzytem, za który biję się w pierś, może być fakt, że butelki znakomitego winka od Hero w gorączce sobotniej nocy zostały przy rozdawaniu nieco wymieszane, więc niektóre Powsimordy pewnie zdziwią się tytułem na etykiecie. Ale może to prorocza pomyłka

    Podziękować chciałem wszem za obecność, bo to ona o KIMB-ie stanowi. Niezwykle mi miło, że mogłem zobaczyć starych i poznać nowych przyjaciół. Wielu nicków mi bardzo brakowało, ale to mój problem i muszę nauczyć się z tym żyć

    Te 3 dni (a zwłaszcza wieczory) dadzą mi energię na bardzo długo. Trzymajcie się ciepło, Wasz M.

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Bardzo dziękuje Wam tam obecnym za ten KIMB!
    mAAtylda

  7. #7
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    Bardzo dziękuje Wam tam obecnym za ten KIMB!
    A proszę bardzo. . Szkoda, że tak wcześnie musieliśmy z Renatką Was opuścić .
    Możecie mnie w postaci .jpg publikować z tego spotkania.

    Pozdrawiam wszystkich obecnych w ZPC w sobotni wieczór, tych z którymi rozmawiałem i jeszcze bardziej tych, z którymi porozmawiać mi nie przyszło.
    bertrand236

  8. #8
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Jak już obiecałem dobre słowo o uczestnikach KIMB-u, zacznę od tych po raz pierwszy obecnych na Kongresie.
    Tu na czoło wysuwa się Recon1, nie tylko aktywnie włóczący się po Bieszczadach ale również zaangażowany w sprawy Forum (Korespondent Roku 2009). Recon1 był również sponsorem nagrody za trafne wytypowanie miejsca obrad (album Zapomniane Bieszczady).Jak mówił klasyk - "to nie są tanie rzeczy",więc tym bardziej należy docenić!
    Z kronikarskiej rzetelności dodam że Recon1 jest człowiekiem towarzyskim (czytaj trunkowym), sympatycznym, zupełnie nie poznać że warszawiak!
    Mavo, kolejny uczestnik KIMB-u godny wspomnienia, człowiek gościnny, zaangażowany, sympatyczny (wiadomo, Polska Południowa).
    Jako dodatek do smacznych toruńskich pierniczków (o butelce zacnego destylatu nie wspomnę), przybył Piskal, równie sympatyczny, równie trunkowy, zapalony włóczykij.
    Powodowany ojcowskim uczuciem, wspomnę jeszcze że na KIMB przybyła moja córka Ania, po raz pierwszy ale jak twierdzi nie ostatni!
    Pozdrawiam te wszystkie osoby będące obecne na KIMB-ie po raz pierwszy o których nie wspomniałem (jeszcze). cdn
    .................................................. ... + Pastor ręką własną
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 19-05-2009 o 21:14 Powód: literówka
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  9. #9
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    ...to ja mam prośbę do Powsimordek aby przysłały mi na priva adresiki... będe systematycznie dosyłał resztę obiecaną... ze względu na to, że mój wiecznie spakowany plecak wygnał mnie i pomieszał w obecnościach na niektórych imprezach... Pozdrawiam lekko krakowsko póki co...

  10. #10
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!

    Dziękuję!Było świetnie, cieszę się że mogłem poznać kilka zacnych osób.

    Ps.Wyrażam zgodę na publikację mojej twarzy w celu przestraszenia tych, którzy jeszcze mnie nie widzieli.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 17-07-2012, 09:45
  2. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 23:51
  3. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 19:28
  4. KIMB VIII ambitne początki
    Przez Barnaba w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-08-2008, 00:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •