Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: Bądźmy poważni

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Bertrand
    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Smutne jest to, że część z osób zaznaczonych czerwona czcionką była w tym czasie w Bieszczadzie, a niektórzy dzień przed KIMBem zrejterowali z terenu Bieszczadu... Dalej tego komentować nie będę, bo i po co? Więcej powagi Koleżanki i koledzy!
    Pozdrawiam obecnych i nieobecnych na KIMBie
    Nie za bardzo odbiegasz od Bieszczadów?
    Oczywista ja jako ten nieobecny - ale zastanawia mnie jedno w tym Twoim poście - sądzisz, że te stare "dobre" czasy mogą wrócić?!

    Serdeczne pozdrówka

  2. #12
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Michale!
    Nie miało być komentarza ale wywołałeś mnie do tablicy
    1. Nie wydaje mi się żebym za bardzo odbiegał...
    2. Nie, nie wrócą. Masz rację. Te też są niezłe. Powaga ludzi wymaga jednak tego, że jeżeli, ktoś ustala, że głosują tylko Ci, którzy deklarują przyjazd, i ludzie głosują to powinni przyjechać. Jeżeli nie przyjeżdżają, to mają resztę w dupie. Nic mojego zdania nie zmieni.
    3. Chcę Cię odwiedzic w Jabłonkach nie ze wzgledu na obiecane piwo, tylko z chęci poznania osobistego. Zapomniałem tylko kiedy tam będziesz. Ot starość i skleroza...

    Pozdrawiam
    bertrand236

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Michale!
    Nie miało być komentarza ale wywołałeś mnie do tablicy
    1. Nie wydaje mi się żebym za bardzo odbiegał...
    2. Nie, nie wrócą. Masz rację. Te też są niezłe. Powaga ludzi wymaga jednak tego, że jeżeli, ktoś ustala, że głosują tylko Ci, którzy deklarują przyjazd, i ludzie głosują to powinni przyjechać. Jeżeli nie przyjeżdżają, to mają resztę w dupie. Nic mojego zdania nie zmieni.
    3. Chcę Cię odwiedzic w Jabłonkach nie ze wzgledu na obiecane piwo, tylko z chęci poznania osobistego. Zapomniałem tylko kiedy tam będziesz. Ot starość i skleroza...

    Pozdrawiam
    Wiem, że nie wrócą - ale zawsze miałem jakąś złudną nadzieję, że tak nie jest. Sam brałem udział w I turze głosowania, ale szybko zostałem pozbawiony złudzeń.
    Spoko jak to teraz po polsku - także w wielu sytuacjach mam sklerozę (chyba staję się wygodnicki).
    Z reguły jestem 10.10 w schronisku około 12 (to zależy, ile piwek wytrąbię z tambylcami w Sanoku - mam 3 godziny do autobusu i nie zawsze się załapię - naprawdę fajni ludzie).

    Pozdrawiam

    P.s.
    Jest tu taki wątek na temat przebywania w Bieszczadach - jak co to zamelduję. Plany planami.

  4. #14
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Będę zaglądał. W Bieszczadzie będę do 12.09. Zatem może uda się piwko wypić...
    Najlepiej wpisz się do kalendarza, tak jest najprosciej.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Jako jeden z wywołanych do tablicy ośmielam sie zwrócić uwagę Szanownego Pana Prezydenta na charakterystyczny element jego wyliczanki obecnych i nieobecnych - grubo ponad 50 % głosujących na Sękowiec zjawiło się jednak na KIMB-ie w UG. Takiego wyniku nie osiągnęła grupa popierająca UG - może nad tym SB warto sie zastanowić ?? Nie tłumaczy to oczywiście mojej nieobecności -pomimo, że głosowałem na Sękowiec, miałem w planie przyjechać do UG ale uniemożliwiły mi to sprawy zawodowe ( i bardzo żałuję ze nie mogłem się zjawić). A co do wypowiedzi na tym wątku -wyłania sie się z nich koncepcja nowego tworu-Klubu Internautów Miłośników Bieszczad.
    Belze_Bob

  6. #16
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Ło Matko!
    Co masz na myśli?
    Pozdrawiam
    bertrand236

  7. #17
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    hmmm... pewnie niedlugo postanie jakis system kar dla niezdyscyplinowanych, co to zaglosowali a nie przyjechali, nie zjedli przynaleznej im czesci miesa itp. Na razie na poczatek- potępienie publiczne (lista z pierwszego posta przypomina mi wykaz ktory wywiesil na drzwiach kosciola pewien ksiadz z pogorze przemyskiego, liste wszystkich parafian i ile dali na kosciol, łacznie z tymi co dali 0zl, ci byli na czerwono i tłustym drukiem)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  8. #18
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Myślę sobie tak…
    wszyscy głosujący dobrze się bawili. Pomijam rozważania, że niektórzy od razu zakładali, że nie przyjadą, że chcieli dwie pieczenie na jednym ogniu upiec, że inni poważnie podeszli do tematu, że inni zakładali olewkę i oleli, że inni coś chcieli załatwić i może załatwili, że inni się obrazili więc po ch.. startowali?
    Zadaniem była zabawa i taka się odbyła. Następnym razem oby to był ZpC (wg. mnie najlepszy lokal na taką okazję!) i też nie trzeba drzeć szat nad nieobecnymi. Jeśli ma to być ZpC to odpadnie głosowanie nad miejscem a zostanie tylko organizacja(!) spotkania, można przecież zrobić KIMB w lokalu na górze jeśli mniej ludków przyjedzie.
    Czynnik ludzki jest i będzie nieobliczalny i to trzeba brać pod uwagę. Nikogo nie zdyscyplinujemy i każdy może się bawić na swój sposób, chociaż to czasami nie w smak innym.
    Bierzmy to tak jak jest w danej chwili.
    I jeszcze jedno, jeśli bez usprawiedliwienia nie przyjeżdża „powsimorda” to proponuję nagrodę rozlosować także wśród chętnych z przybyłych… odpadnie problem co z nią zrobić później.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    (...)wszyscy głosujący dobrze się bawili. (...)(...)
    Jesteś b. skromny. Ty oraz Marcowy.
    Wg moich wyliczeń Waszego b. krótkiego czasu pobytu w Bieszczadach zjawiliście się tam głównie po to, aby nas nie zawieść i wręczyć obiecane granty: Ty - książki, a Marcowy - dyplomy i nagrody dla tegorocznych Powsimordów.
    Czyli głównie po to tłukliście się samochodami ok. 460 km w te i we w te.

    PS
    I pomyśleć, że jedna z pań zaznaczonych na czerwono na liście ustrzyckiej zadręczała mnie (na priv. również) w czasie głosowania , że jeden pan zaznaczony teraz na zielono na liscie sękowieckiej to na KIMB do Ustrzyk Grn. na pewno nie przyjedzie.
    I co się okazało ?
    Klopsik zachował się honorowo i na KIMB-ie się zjawił.
    A Orsini była nieobecna.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 23-05-2009 o 18:59
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Nie bardzo wiem, czy powinienem wypowiadać się w tym poście? Dlatego, że nie głosowałem na żadną z opcji, a przyjechałem na KIMB. W każdym bądź razie zgadzam się z Bertrandem "zagłosowali a nie przyjechali, mają nas w dupie" to wystarczy.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •