Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Bądźmy poważni

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    przepraszam za wtręt, ale - czy kilka dolków bądź ojro ma dyscyplinować "Bieszczadników"? Jeśli tak, to ocena własnej wartości, wyrażonej w, póki co, obcej walucie, mikra raczej :).
    Swego czasu napisałem - no róbta te spotkania na privach, stres przeminie

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Nie nasuwa mi się nic innego po lekturze Waszych docinek.... ALE MAM WIELKĄ DUPĘ....... nie mam zamiaru się tłumaczyć, wyznając zasade, że tylko winny to robi.... Ale rozumiem, że tak bardzo tęskniliście za wszystkimi na czerwono, skoro ten wątek powstał... i chcecie wszystkim "czerwonym" to powiedzieć... tak?

    ech....

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Przepraszam, nie mogłam przyjechać, miałam na prawdę ważne powody rodzinne, nie uważam jednak aby tu było miejsce aby je tłumaczyć.
    Zresztą wypadło mi to dosłownie w ostatniej chwili (w środę przed wyjazdem).

    Jest mi bardzo przykro, że tak wyszło, tym bardziej że wszystkie swoje zobowiązania traktuję poważnie, nie zmieniam zdania co 5 minut.
    Niestety nie zawsze wszystko da się przewidzieć.

    Bardzo jest mi przykro, że tak zostało potraktowane, nie mam nikogo w dupie, byłam już umówiona z Pastorem, musiałam wszystko odwołać.

    Pozdrowienia

    Basia

    P.S.
    Jedyna, głupia bo głupia, ale satysfakcja, że i tak nie doszedł do skutku planowany wyjazd na Pikuj, a na nim zależało mi najbardziej.

  4. #24

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    A może, zamiast piętnować na czerwono tych nieobecnych na KIMBie 2009, należałoby po prostu zapytać - dlaczego nie byli obecni.
    Przez tak długi okres jaki mija od głosowania do realizacji projektu, może zmienić się wszystko.
    Bardzo chciałam jechać, ale akurat w tym czasie nie mogłam wyrwać się z pracy. Nie ja planuję i przewiduję na dwa, trzy miesiące naprzód co wydarzy się w mojej Firmie.
    Wybaczcie. Tak bardzo chciałam poznać Was wszystkich osobiście...

    A może by tak zorganizować nowy, następny - coś w rodzaju "poprawin" - Czerwony KIMB". Jako szansa dla tych, którzy nie mogli, lub nie bardzo wtedy chcieli przyjechać? Proponuję Tarnawę Niżną. Podobno hotelik lada dzień będzie znowu dostępny. Miejsce ciche, piękne, dobre warunki noclegowe... Jesień - złoto, czerwono... Październik?...

  5. #25
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    hehe ale potraficie zachęcić do następnego KIMBu:) ludzie...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez dorota z krakowa Zobacz posta
    A może, zamiast piętnować na czerwono tych nieobecnych na KIMBie 2009, należałoby po prostu zapytać - dlaczego nie byli obecni.
    (...)
    Doroto, to nie miałoby sensu.
    Na 30 osób głosujących nie przyjechało 14, czyli 47%. Absolutnie nie wierzę (i Ty chyba również) w taki natłok "nadzwyczajnych wydarzeń" uniemozliwiających aż tylu osobom przyjazd na KIMB.
    Poza tym nie każdy z nieobecnych chciałby ... coś pozornie sensownego wymyślić i takie pytanie, jakie sugerujesz, w ogóle by przemilczał.

    Ja się zresztą zgadzam z poglądem, że każdemu ... coś tam wypadło. Przecież nikt nie wolał leżeć w swojej miejscowości do góry brzuchem i dłubać w nosie zamiast udać się na KIMB. Tylko że sobie wcześniej postanowiliśmy, iż uczestnictwu w KIMB nadajemy zdecydowany priorytet i jedynie jakaś naprawdę nadzyczajna okoliczność mogłaby naszą nieobecność usprawiedliwić.

    PS
    Do Buby. Twój przykład z "0 zł" jest niezły, a może nawet adekwatny. Jeśli bowiem ktoś był w grupie osób, które wystąpiły z inicjatywą zbiórki pieniężnej, a następnie sam nic nie dał, to należało go właśnie w ten sposób "napiętnować".
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    hehe ale potraficie zachęcić do następnego KIMBu:) ludzie...
    Spokojnie, do niego jeszcze prawie rok czasu.
    A na razie jakieś "oczyszczające pranie mózgów" nie zaszkodzi.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Doroto, to nie miałoby sensu.
    Na 30 osób głosujących nie przyjechało 14, czyli 47%. Absolutnie nie wierzę (i Ty chyba również) w taki natłok "nadzwyczajnych wydarzeń" uniemozliwiających aż tylu osobom przyjazd na KIMB.
    Poza tym nie każdy z nieobecnych chciałby ... coś pozornie sensownego wymyślić i takie pytanie, jakie sugerujesz, w ogóle by przemilczał.
    No tego nie byłabym pewna.
    Organizuję od dawna dość sporo imprez (tzn. 3-4 w roku) dla swojego środowiska.
    I czasy są całkiem inne niż 20 lat temu.
    Wtedy kiedy ktoś obiecał przyjechać można było być bardziej pewnym jego przyjazdu niż teraz.

    Zdarzyło mi się że 3 lata temu organizowałam imprezę autokarową, zarezerwowałam autokar, wpłaciłam zaliczkę, a potem z 40 osób, które się początkowo deklarowały pojechało 20, wobec czego za autokar płaciły one dwa razy więcej.
    I to wszystko byli moi bardzo dobrzy znajomi, nie mam do nikogo pretensji, bo rzeczywiscie mieli poważne powody !

    Obecnie "warunki zewnętrzne" a szczególnie te dotyczące pracy są tak zmienne, tyle rzeczy dzieje się niespodziewanie, że tak na prawdę to chyba lepiej się nie umawiać.
    Ze swoimi przyjaciółmi zazwyczaj obecnie skrzykujemy się na wspólny wyjazd 1-2 dni przed wyjazdem.

    Mi w ostatnich dwóch tygodniach już 2 x przełożyli pewne ważne spotkanie służbowe na którym powinnam być (co akurat nie ma żadnego związku z KIMB-em, ale ma z inną imprezą, którą planuję).

    Tak że uważam, że nie masz racji wypominając nieobecnym ich nieobecność.


    Pozdrowienia

    Basia


    P.S.
    Powody swojej nieobecności mogę Ci wyjaśnić na priv, mam nadzieję że zrozumiesz że były poważne.

  9. #29
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    hehe ale potraficie zachęcić do następnego KIMBu:) ludzie...

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Spokojnie, do niego jeszcze prawie rok czasu.
    A na razie jakieś "oczyszczające pranie mózgów" nie zaszkodzi.
    ludzie sa naprawde dziwni... skoro trzeba ich obrazic, potepic publicznie i wtedy nabieraja checi zeby przyjechac na nastepny kimb... to sie chyba nazywa masochizm

    coz, ja nawet jak mialam kiedys ochote przyjechac na jakis kimb to po tym watku mi przeszlo... zawsze myslalam ze zloty forumowe powinny byc przyjemnoscia a nie przykrym obowiazkiem ktory nalezy wykonac bo jak nie to to groza nieprzyjemnosci.. tak przynajmniej bylo zawsze na innych forach..

    co nie zmienia faktu ze wielu z was bardzo bym chciala poznac... ale pewnie jakos na bardziej prywatnych spotkaniach i bardziej na luzie...
    Ostatnio edytowane przez buba ; 25-05-2009 o 19:43
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #30
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    (...)
    coz, ja nawet jak mialam kiedys ochote przyjechac na jakis kimb to po tym watku mi przeszlo...
    ...co nie zmienia faktu ze wielu z was bardzo bym chciala poznac... ale pewnie jakos na bardziej prywatnych spotkaniach i bardziej na luzie...
    Nie zniechęcaj się Buba, ja w tamtym roku poznałem wielu wspaniałych Forumowiczów i na pewno będę się starał w przyszłym roku przyjechać – w tym miałem inne plany (serdecznie dziękuję za wspaniałą niespodziankę dla mojej dzielnej Bieszczadniczki ), choć myślałem, iż kilku z Was spotkam (miałem ułożoną wspaniałą mowę powitalną, a tu kicha -chyba miały jechać na Pikuja cztery czy pięć KIMB-owych samochodów i nie dojechał żaden, a tylko jeden paszport był podobno do kitu – co się stało?). Oczywiście to przedkimbowe bicie piany o miejsce nieraz było wręcz żenujące, a i teraz moim zdaniem rozdrapywanie ran niczemu nie służy, ale to są tylko posty, często pisane na gorąco i nie do końca przemyślane przez ich autorów. A nie ma to jak razem stuknąć się czymś, co się ma akurat pod ręką (oczywiście KIMB nie jest do tego potrzebny, ale przecież to doroczne spotkanie ma być niejako naszym świętem). Do zobaczenia więc w realu!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •