Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55

Wątek: Bądźmy poważni

  1. #31
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    A nie ma to jak razem stuknąć się czymś, co się ma akurat pod ręką (oczywiście KIMB nie jest do tego potrzebny, ale przecież to doroczne spotkanie ma być niejako naszym świętem). Do zobaczenia więc w realu!
    oj tak, wlasnie tak!!

    wlasnie dlatego chcialam zalapac sie na spotkanie podpikujowe bo tam wydawalo mi sie bardziej "bez zobowiazan" niz na oficjalnym KIMBie.. i miejsce o ile ciekawsze..

    coz, moze kiedys zagladne gdzie zobaczyc wasze buzki... bez zapowiedzi, z wlasnym namiotem rozbitym gdzies w oddali i plecakiem wlasnego jedzenia... coby nikt potem nie mial pretensji.. choc moze przyjazd bez zapowiedzi tez jest zle widziany? to juz ciezko przewidziec.. bo taki KIMBowicz bez numeru na oficjalnej liscie?? najwyzej stukne sie z kim bedzie warto i pojde w swoja strone...


    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    a tu kicha -chyba miały jechać na Pikuja cztery czy pięć KIMB-owych samochodów i nie dojechał żaden,
    nie, bazyl... jeden dojechal..:D
    Ostatnio edytowane przez buba ; 25-05-2009 o 20:11
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #32
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Dzięki Bazylu! Chętnie się z Tobą i KAŻDYM innym/inną też stuknę
    bertrand236

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    No tego nie byłabym pewna.
    Organizuję od dawna dość sporo imprez (tzn. 3-4 w roku) dla swojego środowiska.
    I czasy są całkiem inne niż 20 lat temu.
    Wtedy kiedy ktoś obiecał przyjechać można było być bardziej pewnym jego przyjazdu niż teraz.
    (...)
    A ja byłbym pewny. Też pamiętam realia sprzed lat 20 i dobrze znam te obecne.
    Wszystko zależy od tego, czy traktujemy dane przez siebie słowo poważnie i czy nadajemy naszemu postanowieniu priorytet.
    Ja np. dzień przed wyjazdem otrzymałem propozycję zastępstwa w wykładach dn. 16 maja i normalnie bym taką nieoczekiwaną ofertę ze względów finansowych przyjął. Ale byłem z Wami już umówiony i ją z pewnym żalem odrzuciłem.

    Basiu, jeżeli ktoś zakłada, że na KIMB pojedzie tylko wtedy, jeśli mu akurat coś innego nie wypadnie, to jego uczestnictwo od razu staje się wątpliwe.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Wszystko zależy od tego, czy traktujemy dane przez siebie słowo poważnie i czy nadajemy naszemu postanowieniu priorytet.
    Wiem.

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Ja np. dzień przed wyjazdem otrzymałem propozycję zastępstwa w wykładach dn. 16 maja i normalnie bym taką nieoczekiwaną ofertę ze względów finansowych przyjął. Ale byłem z Wami już umówiony i ją z pewnym żalem odrzuciłem.
    Gdyby chodziło o kasę też bym odrzuciła.

    B.

  5. #35
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    (...)ALE MAM WIELKĄ DUPĘ....)...)
    Nie tylko małe jest piękne.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #36
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Chyba za dużo piany bijecie Wszyscy na temat obecności na KIMB-ie lub nie! Nie przyjechali to nie przyjechali... wolny wybór. Przyjechali Ci co... chcieli, mieli ochotę, nudziło im się, załatwili sobie zastępstwo, opłacało się, bo nie rzucają słów na wiatr jak obiecują, etc... etc...
    Dyskusja ta zaczyna wyglądać jak pociskanie pierdołów przez dwie baby do których dołączają następne.
    Wstrzymajcie się jeszcze trochę, za parę miesięcy znowu ruszy show.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  7. #37
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Węgorzewo
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Trafiłeś w samo sedno.

  8. #38
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    (...) Przyjechali Ci, co... chcieli, mieli ochotę, nudziło im się, załatwili sobie zastępstwo, opłacało się, bo nie rzucają słów na wiatr jak obiecują, etc... etc...
    (...)

    I tymi trzema wykrzyknikami aprobaty ww. cytatu oraz dezaprobaty dla postawy osób rzucających słowa na wiatr (poza tymi, którym naprawdę coś ważnego w życiu się przydarzyło), kończę swoje uczestnictwo w tym wątku tematycznym, który sam z premedytacją założyłem
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #39
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Dlaczego tak kategorycznie nie akceptujecie faktu, że niekiedy nie mamy (zbyt dużego chocby) wpływu na to, czy możemy się gdzieś pojawić lub nie?

    Czemu zakładacie, że jeśli ktoś nie przyjechał, to znaczy, że nie chciał albo miał to w dupie?

    O jakich słowach rzucanych na wiatr mówisz Stały Bywalcze, skoro w regulaminie stało:

    1. Aby głos był ważny, post powinna zamieścić osoba, która:
    a) stała się członkiem Naszego Forum najpóźniej do końca 2008 r.,
    b) w chwili zakończenia głosowania będzie miała minimum 50 postów na Forum,
    c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.
    I co w takim razie rozumieć przez:

    i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić
    Czy tylko kataklizm na skalę światową? Poważny wypadek? Aresztowanie?

    Czy zwykłe problemy zawodowe - brak możliwości wzięcia urlopu, nie możność odpuszczenia sobie pracy, problemy rodzinne, trudności natury finansowej...nie chce mi się wymyślać, co jeszcze poza "posiadaniem w dupie tego zacnego grona" mogłoby być przyczyną nie stawienia się?

    Nie każdy pracuje na swoim, nie każdy jest w stanie przekonać szefa ( w pracy, czy w domu) do wyrażenia zgody na wolny weekend, nie każdy może sobie pozwolić na rezygnację z określonych dochodów.

    To tak dla równowagi...by drugą stronę medalu pokazać

    Pozdrawiam serdecznie:)

  10. #40
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,245

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Wiem co czujesz, bo mnie też nerw złapał jak to czytałem, ale potem wkroczył Bazyl ze swoim postem i mi przeszło. Wróć do tamtego posta, zgódź się z nim w myśli (bo jak tu się nie zgodzić?) i niech już tak zostanie.

    A jak będziesz przez Rzeszów kiedyś jechał to się odezwij. Zweryfikujemy sir-bazylowe teorie w praktyce
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •