Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Bądźmy poważni

  1. #51

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Dlatego swego czasu zapytałem grzecznie, z jakiego powodu nawet tu, na necie, gostki niektóre nie zamieszczają fotki swej twarzyczki ...
    Nieładnym

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    choć jeden szczerze napisał ... ale wiesz, liczy się wnętrze, wnentrze, wnętsze, wnetsze ...

  3. #53

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    wnętsze jest jeszcze wstrentsze;-)

  4. #54

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Dlatego swego czasu zapytałem grzecznie, z jakiego powodu nawet tu, na necie, gostki niektóre nie zamieszczają fotki swej twarzyczki ...
    Jakiś powód jest ? UPA boita się? Identyfikacyji w terenie?

    Cóż, ja po prostu nie potrafię tego wykonać
    Posiadam aparat analogowy, zdjęcia przechowuję w pudełkach, a skaner zamknięty w szafie czeka lepszych dni - czasu na wgłębienie się w tajemnice zdygitalizowania mojego wizerunku...
    Identyfikacji w terenie nie boję się zupełnie; mieszkam w samym centrum Krakowa i nic nie jest mi straszne (często wychodzę do pracy o 2.-giej w nocy i nic złego mi się jeszcze (odpukać) nie zdarzyło
    Może odezwą się Bieszczadnicy z mojego Miasta (np. Pastor) i wzorem Warszawy ustalimy jakiś lokal kontaktowy.

  5. #55

    Domyślnie Odp: Bądźmy poważni

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta


    Zakopmy temat gdzieś głęboko w czeluściach forum... i uznajmy, ze go nie było......
    Tego się nie da zrobić. Co jest raz napisane na forum, tego już nie można wymazać. Można zawsze odgrzebać. Dobrze jest o tym pamiętać i parę razy przeczytać swój post przed kliknięciem w "Wyślij odpowiedź".

    Na razie nie wypowiadam się co meritum wątku.
    Ostatnio edytowane przez andrzej627 ; 07-06-2009 o 19:07 Powód: Przypadkowo za wcześnie kliknąłem w "Wyślij odpowiedź"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •