Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Moim zdaniem jest to rozmienianie na drobne imprezy, która obrasta po mału legendą. W tym roku w październiku planuję pobyt w bieszczadzie i chętnie spotkam się z forumowiczami i nie tylko na szlaku ale i przy kufelku browara ale nie koniecznie musi się to odbywać pod szyldem KIMB-u.
    pozdrawiam
    Marek

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Cytat Zamieszczone przez Pyra.57 Zobacz posta
    .... planuję pobyt w bieszczadzie ....
    W bieszczadzie .., a gdzie to jest ?
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    W bieszczadzie .., a gdzie to jest ?
    Musisz tyle piwa pić na noc ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Musisz tyle piwa pić na noc ?
    Nie ..Panie Prezydencie, mnie i bez piwa takie nazewnictwo "wprowadza" w stan upojenia.
    ps. a dyskusja i temat ,kto i dlaczego nie był na KIMB i ,...że buba "zaprzepaściła " naprawę drogi do Zatwarnicy wręcz "zwaliła mnie z nóg"
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 27-05-2009 o 00:34
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    (...)i ,...że buba "zaprzepaściła " naprawę drogi do Zatwarnicy wręcz "zwaliła mnie z nóg"
    Nie "zaprzepaściła" jeno storpedowała naszą dyskusję na ten temat.
    W korespondencji e-mail do redakcji (mniejsza z tym, której gazety) wysłałem "do wiadomości" owo pismo kierowane do przeróżnych decydentów, a także zamieściłem linki do dwóch naszych wątków dyskusyjnych (tego ws. samego pisma, i tego o stanie technicznym drogi).

    I odpowiedź otrzymałem, a jakże. Napisali mi, że sprawę zbadają, ale też, że z naszej dyskusji na forum bynajmniej nie wynika takie jednoznaczne poparcie tej mojej (niby mojej, chociaż to była wspólna) inicjatywy.
    No i ręce mi opadły, i już ten temat pozostawiłem "odłogiem".

    Wracając zaś do KIMB-u, aby i Tobie odpowiedzieć, i przywrócić właściwy temat tego wątku, to już nie będę angażował się tak bardzo w jego organizację. Gdzie będzie, to będzie. Kiedy będzie, to będzie. Jeśli mi nic nie wypadnie "nadzwyczajnego", to przyjadę, wpłacę wpisowe, pojem, popiję - miło mi będzie.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Cytat Zamieszczone przez DUCHPRZESZŁOŚCI Zobacz posta
    KIMB jest raz w roku, zawsze w trzecią sobotę maja. I niech tak już zostanie.
    ... i tak powinno zostać. KIMB to KIMB.

    Co nie znaczy, że jestem przeciw kolejnej imprezie

  7. #27
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Wracając zaś do KIMB-u, aby i Tobie odpowiedzieć, i przywrócić właściwy temat tego wątku, to już nie będę angażował się tak bardzo w jego organizację. Gdzie będzie, to będzie. Kiedy będzie, to będzie. Jeśli mi nic nie wypadnie "nadzwyczajnego", to przyjadę, wpłacę wpisowe, pojem, popiję - miło mi będzie.
    Nie zniechecaj się tak. Powinno pozostać tak jak było. Poza tym jestem pewien,że jak już się KIMB (ten majowy)będzie zbliżać to pierwszy "pobiegniesz" go organizować.
    Zgadzam się z Pyrą, że KIMB powinien być jeden, ale każda okazja do liczniejszego spotkania jest chyba dobra, niezależnie od tego, jak to się będzie nazywać- KIMBUŚ, czy mały KIMB (jak mała konstytucja), czy jeszcze inaczej.

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Właśnie w takim celu wybraliśmy na ostatnim KIMB-ie lokal kontaktowy, którym słusznie zresztą został zaprzyjaźniony Zajazd pod Caryńską w Ustrzykach Górnych. Właściciel obiecał nam ,że nad ławą koło kominka znajdzie się miejsce na powieszenie banerka,informującego że właśnie tu spotykają się miłośnicy Bieszczadów. Wszyscy, będący w Bieszczadach w tym czasie mogą na kilka chwil przysiąć przy kominku i spotkać się z innymi , nie potrzeba w tym celu zwoływania kolejnych KIMB-ów, bowiem KIMB jest jeden - w maju. A spotkania takie można ustalić np.w soboty około 19, kiedy to każdy zdąży już zejść z gór.
    Tarnina

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Niewątpliwie rację mają Duch Przeszłości, Pyra.57, Tarnina i Xiro (wymienieni w porządku alfabetycznym ), że regułą są coroczne KIMB-y majowe i basta.

    Ale każda "szanująca się" reguła powinna posiadać swój wyjątek, zresztą tylko ją potwierdzający. A ja istotne okoliczności zaistnienia takiego wyjątku znajduję.

    Przede wszystkim rzeczywiste wyniki głosowania nad wyborem miejsca tegorocznego KIMB były nie 17:13, lecz 8:8. Co do tego, to już chyba nikt znający regulamin naszego głosowania nie ma wątpliwości.
    Zatem gdyby ów rzeczywisty i sprawiedliwy wynik był znany od początku, doszłoby do losowania pomiędzy ZpC w Ustrzykach Górnych a OW w Sękowcu. Która z tych lokalizacji by zwyciężyła - oczywiście nie wiadomo.

    Takiego losowania jednak nie było, VIII KIMB odbył się w zajeździe "Pod Caryńską" w Ustrzykach Górnych, był bardzo udany, za co chwała Sebastianowi, osobom go wspomagającym i nam wszystkim.

    Ale sprawiedliwości musi stać się zadość !!!
    Uważam wynik wyborów lokalizacji tegorocznego KIMB za rozstrzygnięty tylko do etapu finału, w którym ostatecznie zwyciężyły dwie lokalizacje. W jednej z nich tegoroczny KIMB już się odbył, w tej drugiej - jeszcze nie.

    Reasumując, uważam że drugi tegoroczny KIMB (jeśli nie IX, to np. VIIIA) powinien odbyć się w drugiej połowie września lub na początku października w Ośrodku Wypoczynkowym w Sękowcu. Termin ten jest zbieżny z moim zaplanowanym tam pobytem, co wprawdzie "śmierdzi" subiektywizmem, ale ma też i swoje obiektywnie dobre strony:
    - jest to naprawdę dobra pora roku na pobyt w Bieszczadach, ubiegłoroczne dziewięciodniowe opady deszczu w tym czasie chyba już nieprędko się powtórzą,
    - będąc na miejscu w Sękowcu mógłbym "trzymać rękę na pulsie", organizacja tam KIMB-u byłaby bowiem nieco trudniejsza niż w lokalu gastronomicznym, gdzie tego typu impreza odbywa się na zasadzie samograja,
    - w niedzielę 4 października odbędzie się malowniczy odpust w odrestaurowanej cerkwi w Łopience (zawsze się on tam odbywa w pierwszą niedzielę października).
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 28-05-2009 o 12:11
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #30

    Domyślnie Odp: IX KIMB jeszcze w tym roku ?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Reasumując, uważam że drugi tegoroczny KIMB (jeśli nie IX, to np. VIIIA) powinien odbyć się w drugiej połowie września lub na początku października w Ośrodku Wypoczynkowym w Sękowcu. Termin ten jest zbieżny z moim zaplanowanym tam pobytem (...)
    Kiedy konkretnie będziesz w Sękowcu?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. O tym, jak to plany są po to by je zmieniać ;)
    Przez calanthe w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 12-02-2013, 18:35
  2. Przychówek orłów przednich w tym roku
    Przez Zefir w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-02-2009, 22:47
  3. Ile razy w tym roku byliście już w górach?
    Przez dżamba w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 20-09-2006, 14:10
  4. Spotkania z niedźwiedziami w tym roku i rady w tym zakresie
    Przez Piotr Wojciechowski w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 13-01-2006, 23:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •