Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów
Jako że jestem tu po raz pierwszy jeszcze nie do końca potrafię się poruszać po forum być może wątek, który założyłam już niejednokrotnie się pojawiał ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytania W Bieszczadach będziemy po raz drugi , ale niestety będąc w zeszłym roku we wrześniu przez cały nasz pobyt lało :( więc nasze wyprawy były raczej samochodowe niż piesze... i właśnie z tego powodu, że widoków nie było żadnych
wybieramy się z 4 letnim synkiem w czerwcu ponownie w Bieszczady , zakwaterowanie mamy w Lutowiskach, ale chcemy pochodzić po (chyba) standardowych szlakach takich jak Połonina Wetlińska, Caryńska itp. z tymże nie chciałabym wchodzić i schodzić tym samym szlakiem ... i stąd moje pytanie : czy jeśli weszlibyśmy szlakiem żółtym z Przełęczy Wyżnej do Chatki Puchatka a zeszlibyśmy szlakiem czerwonym do Berehów Górnych byłaby szansa załapać jakiegoś busika????? czy powinnam skombinować wcześniej jakieś namiary ??? albo szlak czerwony na Smerek a zejście żółtym do Wetliny ale znowu jak się dostać na parking pod czerwony :(

Wdzięczna za pomoc :)

Pozdrawiam