Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Busy w Bieszczadach

  1. #31

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    Witam wszystkich!
    Czy ktos orientuje się czy na trasie Rajskie - Procisne kursują jakieś busy lub autobusy. Potrzebujemy transportu raczej w porannych godzinach (pomiędzy 6.00-9.00). Za odpowiedz serdecznie dziękuję

  2. #32

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    Może nie jestem takim specjalistą od Bieszczad ale z RAJSKIEGO CHYBA ŻADEN BUS NIE JEŹDZI - NO CHYBA ,ŻE NA ZAMÓWIENIE, ALE TU PYTANIE ILE OSÓB CHCE BUSA ZAMÓWIĆ ,ABY KOSZTY WYSZŁY DO ZAAKCEPTOWANIA- dużo ludzi organizuje się w grupkę z turystami z okolicznych noclegów dzwonią po busa i wtedy jest wilk syty i owca cała. Bo busiarzowi opłaca się przyjechać a taka grupa koszty ma rozłozone na więcej osób.
    Niestety deczko spóźniam się z odpowiedzią ale jest bus jeżdżacy od strony Ustrzyk Dln, do Górnych i... tam dalej pod szlaki - taki typowy busiarz.Dla osób potrzebujących dojazdu na szlaki na tej trasie z rana i powrotu wieczorem, mogę coś poradzić na priv. lub tel do busiarza 605 444 075.

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    http://www.e-podroznik.pl/...z Rajksiego masz autobusy do Sanoka, Leska, Zawozu i Werlasu

    transport w Bieszczadach zwłaszcza bocznych drogach jest kiepski...własny albo stop

  4. #34
    gerber26
    Guest

    Domyślnie busy brzegi górne- smerek

    Witam w niedzielę 8,06 wybieram się w Bieszczady planowana trasa to czerwony szlak z Smerek do Brzegi Górne.
    Planuje zostawić auto w Brzegach i dostać się jakąś komunikacją do Smerek. Jaka ma szanse na złapanie jakiegoś busa ???
    Ma ktoś może jakiś rozkład busów kursujących na tym odcinku ???szukałem na necie i nic nie znalazłem
    Pozdrawiam
    gerber26

  5. #35
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: busy brzegi górne- smerek

    Cytat Zamieszczone przez gerber26 Zobacz posta
    Ma ktoś może jakiś rozkład busów kursujących na tym odcinku ???szukałem na necie i nic nie znalazłem
    Może dlatego, że nie ma takiego rozkładu :) Busy jeżdżą, gdy mają szansę na pasażerów, czyli raczej w sezonie i w popularne weekendy. Czyli nie ma pewności, że akurat w niedzielę 8.06. się pojawią. Możesz po taki zadzwonić (telefony na przystankach i w sklepach), przyjadą, ale skasują Cię jak taksówka. Za to w niedzielę (jeśli to nie będzie dziki świt) nie powinieneś mieć problemu ze złapaniem stopa z Brzegów do Wetliny.

  6. #36

    Domyślnie Transport - Wetlina Sanok

    Dzien dobry,
    Czy orientuje sie ktos jak wyglada w najblizszych dniach transport (busy?)
    Na trasie Wetlina-Sanok Komancza-Sanok i Cisna-Sanok? W obie strony.
    Czy da sie cos znalezc i do ktorej godziny?
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkownikow forum,
    Barti303

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. BUSy w czerwcu
    Przez tomstarz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-02-2013, 22:31
  2. Serwer is too busy
    Przez Henek w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-12-2008, 09:38
  3. Busy w lutym
    Przez Jadja w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-03-2008, 02:50
  4. busy
    Przez damian w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-07-2004, 17:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •