Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Busy w Bieszczadach

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Monika
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Żelistrzewo (Puck)
    Postów
    27

    Red face Busy w Bieszczadach

    Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów
    Jako że jestem tu po raz pierwszy jeszcze nie do końca potrafię się poruszać po forum być może wątek, który założyłam już niejednokrotnie się pojawiał ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytania W Bieszczadach będziemy po raz drugi , ale niestety będąc w zeszłym roku we wrześniu przez cały nasz pobyt lało :( więc nasze wyprawy były raczej samochodowe niż piesze... i właśnie z tego powodu, że widoków nie było żadnych
    wybieramy się z 4 letnim synkiem w czerwcu ponownie w Bieszczady , zakwaterowanie mamy w Lutowiskach, ale chcemy pochodzić po (chyba) standardowych szlakach takich jak Połonina Wetlińska, Caryńska itp. z tymże nie chciałabym wchodzić i schodzić tym samym szlakiem ... i stąd moje pytanie : czy jeśli weszlibyśmy szlakiem żółtym z Przełęczy Wyżnej do Chatki Puchatka a zeszlibyśmy szlakiem czerwonym do Berehów Górnych byłaby szansa załapać jakiegoś busika????? czy powinnam skombinować wcześniej jakieś namiary ??? albo szlak czerwony na Smerek a zejście żółtym do Wetliny ale znowu jak się dostać na parking pod czerwony :(

    Wdzięczna za pomoc :)

    Pozdrawiam

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    Witam!
    Napisz w jakich dniach wybieracie się w Bieszczady i czy macie zamiar pozostawić w Lutowiskach swoj samochod i poruszac sie tylko za pomoca busow czy myslicie dojezdzac samochodem na szlak np. na Brzegi pod zejscie z czerwonego z Wetlinskiej, dostac sie busem pod zolty, wejsc na Wetliska i zejsc czerwonym do samochodu?

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Monika
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Żelistrzewo (Puck)
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    Witam Kelly :)
    W Bieszczadach będziemy od 11.06, samochodem chcemy podjechać tak jak piszesz pod czerwony dostać się na żółty i zejść czerwonym do autka :) niestety muszę organizować czas pod dzieciaczka :) a na żadnej mapie nie ma zaznaczonych czasów przejść asfaltem lub chociażby w km :( więc nie jestem pewna czy Młody da sobie radę...

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    Wiec wybieracie sie w terminie, ktory obejmuje dluzszy weekend, na ktory przypada swieto. Nie bedzie to jeszcze w pelni sezon letni ale w tych dniach napewno spodziewany jest w Bieszczadach najazd turystow. Robi sie coraz cieplej, wiec nie macie sie co martwic o asfalt, napewno beda jezdzic busy wiec planujcie trasy, zostawiajcie samochod w miejscu docelowym, lapcie busa, podjezdzajcie na szlak no i w gore. Nie ma sie wiec co martwic o busy, napewno beda jezdzic. Zycze milego wypadu no i aby pogoda tym razem w pelni Wam dopisala.
    Do zobaczenia na szlaku.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Monika
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Żelistrzewo (Puck)
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    Super :)
    wielkie dzięki za podpowiedź :)

    Pozdrowionka i być może do zobaczonka

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    Gość w kapeluszu jeździ zawsze(w tym tygodniu widziałem go kilka razy na tej trasie),ale w długiego łikenda to ich więcej będzie jeździło busikami.Jak chcesz namiary na "kapeluśnika" to pisz do mnie na pw.
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  7. #7
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    wiem ze trase wokol polonin robi codziennie p.Slimak niestety nie mam na niego namiarow tel.najlatwiej spytac w Bazie Ludzi z Mgly,dodatkowo wiem ze kilka busow odjezdza codziennie spod ABC ok godz 7 rano.pisze oczywiscie caly czas o wetlinie

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar sq5jrv-mario
    Na forum od
    09.2006
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    Witajcie.
    Jeżdżą oba busy w sezonie (Pan z piórkiem w kapeluszu oraz Jan Ślimak).
    Zazwyczaj na trasie Wetlina - Ustrzyki Grn. Jeśli ktoś potrzebuje to mam namiar na Janka Ślimaka, u którego można też przenocować.
    Pozdrawiam.
    zdjęcia: http://picasaweb.google.pl/sq5jrv
    GG - 7193459
    :idea:

  9. #9

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    W sezonie, w tym podczas weekendu Bozego Ciala, busow bedzie od groma. Glownie na trasie Wetlina - Ustrzyki Grn, ale czasem pewnie pojedzie cos w strone Cisnej.

    Sprostowanie ;-)
    Busy nie jezdza codziennie o 7 spod sklepu ABC. Jezdza spod tego sklepu (i spod kosciola) przez caly dzien. Oczywiscie jak sa turysci...

  10. #10
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Busy w Bieszczadach

    A to przepraszam za wprowadzenie w blad,chociaz w zeszlym roku w lipcu tak startowalem

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. BUSy w czerwcu
    Przez tomstarz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-02-2013, 22:31
  2. Serwer is too busy
    Przez Henek w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-12-2008, 09:38
  3. Busy w lutym
    Przez Jadja w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-03-2008, 02:50
  4. busy
    Przez damian w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-07-2004, 17:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •