Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 134

Wątek: Praca w Bieszczadach

  1. #21
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    smutne, ale prawdziwe : nie będzie Adama na Końcu świata

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar katarzynowosc
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Gorce; czasem Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    Hm, owszem (a wiem co mówię ). Ale za to będzie jaworcowy Łukasz, co jest chyba najfajniejszą możliwością, jaka przychodzi człeku do głowy :)
    Ha, a Adam... trzeba by z nim samym rozmawiać, co o ty myśli i co nim kierowało (o ile właśnie nim samym coś kierowało, prócz zarządu). Jeszcze niedawno wcale się takiego obrotu spraw nie spodziewał (mówię o rodzinie), i... dobrze, że zmieniło się na dobrze, dla niego, osobiście. Szkoda chaty, to jasne. Ale na tzw. nowej drodze życia -- all the best
    pzdr -
    katia
    "- и мне не спится..."

    Pozdrawia ciepło - czwarta zmiana, ciemna i toperzowa... Zmrocznik chmielowiec... Unikatia... Pieron niemedialny :mrgreen: :wink:

  3. #23
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    ...Z forum ngt :
    Jesteśmy Stowarzyszeniem od wielu lat opiekującym się i zarządzającym schroniskiem w Bieszczadach. Poszukujemy kandydatów na stanowisko Gospodarza Schroniska. Start – 2010. Idealny kandydat powinien być osobą samodzielną, zaradną, schludną, uczciwą i towarzyską. Powinien mieć silną osobowość i uregulowane życie rodzinne i emocjonalne. Umieć sprawnie funkcjonować w grupie, ale też nie bać się samotności. Nie może obawiać się trudnych warunków i musi umieć zadbać o stan techniczny schroniska. Chcielibyśmy, żeby wybrany Gospodarz związał się emocjonalnie z naszym schroniskiem, polubił się z nami, zyskał zaufanie i szacunek odwiedzających nas turystów i osób miejscowych. Chcielibyśmy współpracować z nim co najmniej 2-3 lata, a najchętniej dużo, dużo dłużej. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy na adres: info@me-impact.pl z dopiskiem BIESZCZADY.
    ...hmmmmmm?

  4. #24
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    Mam sprawę... Otóż Młoda Para z Dzieckiem w moim imieniu chciała się zapytać, czy wiecie coś może o jakimś miejscu gdzie mogli by sie zatrzymać i pracować w zamian za pracę i wyżywienie, ze względu na trudną sytuację finansową i rodzinną zmuszeni są waletować u znajomych. Są to ludzie młodzi, inteligentni, otwarci, pracowici i ogarnięci. Z serdecznym podejściem do życia i znajomością realiów Bieszczadzkich.. Jeśli ktokolwiek miałby jakieś informacje, które mogły by pomóc to proszę o wiadomość lub maila bezpośrednio do nich efka15@tlen.pl Z Góry dziękuję.. ;-)

  5. #25
    Katarzynka
    Guest

    Lightbulb praca

    Witam moje bieszczadzkie wilki....
    Mam delikatną sprawę...
    Dziewczyna z Mazur szuka pracy, na 2-3lata, nigdzie indziej jak tylko w Bieszczadach.
    Recepcja, organizacja imprez... to mogę robić na pewno...
    Sprzątać, rąbać drewno, użerać się z ludźmi... Z miłą chęcią.
    Dlatego proszę was. Pomóżcie. Potrzebne od zaraz.
    kmiksa@wp.pl

  6. #26
    Awatar skafeu
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Tomaszów Mazowiecki/Stirling
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    Widziałem się z Adamem na początku stycznia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany co u niego i dlaczego tak na prawdę go nie ma w Łupkowie to piszcie na PW bo to informacje tylko dla ludzi o mocnych nerwach. ;]


    A skoro już jestem to napiszę swój anons. A co ;]


    24-letni student Międzynarodowego Zarządzania Turystyką i Rekreacją na University of Stirling (Szkocja), będący na urlopie dziekańskim podejmie pracę w bieszczadach.

    Posiadam doświadczenie w pracy w usługach ( hotelarstwo, catering, sprzedaż i inne), języki: angielski (native speaker), niemiecki (intermediate), francuski (komunikatywny) oraz galicyjski (początkujący).

    Gotówość do podjęcia pracy: od zaraz. Preferowane zatrudnienie: recepcjonista, pracownik gospodarczy schroniska, obsługa klienta.

    Dziękuję za uwagę :)

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez skafeu Zobacz posta
    Posiadam doświadczenie w pracy w usługach ( hotelarstwo, catering, sprzedaż i inne), języki: angielski (native speaker), niemiecki (intermediate), francuski (komunikatywny) oraz galicyjski (początkujący).

    Gotówość do podjęcia pracy: od zaraz. Preferowane zatrudnienie: recepcjonista, pracownik gospodarczy schroniska, obsługa klienta.

    Dziękuję za uwagę :)
    Zrób uprawnienia przewodnickie.

    Ciągle brakuje przewodników z dobrą znajomością języka angielskiego, ewentualnie innych.

    B.

  8. #28
    Awatar skafeu
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Tomaszów Mazowiecki/Stirling
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    Dzięki za pomysł Basia. Już o tym myślałem, ale się zabieram jak pies do jeża.
    Zaraz wygoogluję jakiś kurs, ale jeżeli ktoś z Was może coś osobiście polecić to też będę wdzięczny. :)

  9. #29
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    Ale - o ile wiem - kursy zaczynają się raczej jesienią i trwają ładnych parę miesięcy... Kiedyś na forum polecane było warszawskie koło przewodników i ten kurs: http://www.skpb.waw.pl/kurs.html. Z Tomaszowa miałbyś blisko, ze Stirling trochę dalej

  10. #30
    Awatar skafeu
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Tomaszów Mazowiecki/Stirling
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Praca w Bieszczadach

    Właśnie sprawdziłem te daty. prawie wszystkie zaczynają się na jesieni... ja najbliżej miałbym jednak do łodzi ;]

    No nic. Chyba przegapiłem swoją szansę, a we wrześniu już muszę wrócić na studia, więc na jakieś 1,5 roku nici. Ewentualnie kurs pilota wycieczek, ale to raczej mało przydatne w bieszczadzie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Praca magisterska o Bieszczadach - liczę na Waszą pomoc
    Przez Promyk :) w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 19-02-2007, 17:31
  2. Praca w bieszczadach
    Przez kornik1982 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 21:10
  3. Praca ! ! !
    Przez Lupino w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 05-02-2006, 14:52
  4. Praca magisterska o bieszczadach.
    Przez franeczek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-10-2005, 12:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •