Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Wątek: Forumowicz w Bieszczadach

  1. #61
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Koniecznie 19 września. Podobnie jak Piskal, 26 września planuję ruszać z powrotem.
    W takim razie nie będzie dane spotkać sie nam wszystkim. Ja będę w Bieszczadach od 3 do 11 października. Jak co roku, tradycyjnie, zamierzam być na odpuście w pierwszą niedzielę października w Łopience.
    Ostatnio edytowane przez DUCHPRZESZŁOŚCI ; 07-07-2009 o 12:03
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  2. #62
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Zamość/ Lublin
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    W sumie jest wolność.
    Żałuję tylko, że postawiłem słup ogłoszeniowy dla satyryków, a nie o to mi chodziło.
    zgadzam się, trochę nie w tą stronę ta dyskusja poszła. Warto byłoby ustalić jakiś znak. Proponowałam tą chustkę przywiązaną, czy do plecaka, czy na ręku, głowie, itp., w jakimś USTALONYM kolorze. Co Wy na to?

  3. #63
    Bieszczadnik Awatar konik
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    blisko gór
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    W sumie jest wolność.
    Żałuję tylko, że postawiłem słup ogłoszeniowy dla satyryków, a nie o to mi chodziło.
    Mam własna teorię, według której tego typu pomysły maja małe, żeby nie powiedzieć - żadne, szanse powodzenia. Chodzi mi o pymysły przedsięwzięć wspólnych (dla niektórych - stadnych), które szczególnie w przypadku bieszczadników raczej skazane sa na niezrealizowanie. Mogę się z moja teoria mylić, ale mam wrażenie, że jednak jest słuszna. Tak, że nie dziw się reconie i nie przejmuj, i oby Twój wyjazd, na który już pewnie jesteś spakowany, udał się jak najbardziej. Dużo wrażeń i pięknej pogody

  4. #64
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    myśle że nie jest tak źle... Poszukiwacze skrzynek geocache potrafili sie skrzyknąć, zaprojektowac sobie logo (taki niuchający nosem prz ziemi piesek) wykonali plakietki nalepki na auto, medale, po Rzeszowie nawet jeżdziło Suzi terenowe z logo opencahing.pl na pokrowcu od koła zapasowego. Trzeba ogłosic propozycje loga, wybrać w SZYBKIM głosowaniu i wykonać. Niech sobie nawet ktoś na tym zarobi, czemu nie? Nie ma co pytać o każdy ruch całego towarzystwa.
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  5. #65
    Bieszczadnik Awatar konik
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    blisko gór
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    myśle że nie jest tak źle... Poszukiwacze skrzynek geocache potrafili sie skrzyknąć, zaprojektowac sobie logo (taki niuchający nosem prz ziemi piesek) wykonali plakietki nalepki na auto, medale, po Rzeszowie nawet jeżdziło Suzi terenowe z logo opencahing.pl na pokrowcu od koła zapasowego. Trzeba ogłosic propozycje loga, wybrać w SZYBKIM głosowaniu i wykonać. Niech sobie nawet ktoś na tym zarobi, czemu nie? Nie ma co pytać o każdy ruch całego towarzystwa.
    Przy wielu różnych pomysłach zawsze coś się tam uda, ale przyznasz, że to co napisałeś świadczy, że niewiele tego było i raczej na zasadzie: pojawiło się i zgasło. Ja podtrzymuję swoja teorię, choć nie wykładam jej w pełni, mówię tylko, czego ona dotyczy. Mam jej głębokie i szerokie uzasadnienie, ale może nie ma potrzeby, bym tu psychologizował. Ucieszę się wielce, jeśli pojawia się przykłady wskazujace, że się mylę. Nie jaskółki, ale rzeczywiście zrealizowane wspólne pomysły.

  6. #66
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2007
    Postów
    204

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez konik Zobacz posta
    Ja podtrzymuję swoja teorię, choć nie wykładam jej w pełni, mówię tylko, czego ona dotyczy. Mam jej głębokie i szerokie uzasadnienie, ale może nie ma potrzeby, bym tu psychologizował.
    konik,

    chętnie przeczytałabym, myślę, że nie tylko ja, rozwinięcie Twojej interesującej teorii.
    "Zakochanemu w górach wielkomiejskiemu szczurowi humor poprawia się już nawet na widok kopca Ślęży ... " Aleksander Lwow

  7. #67
    Bieszczadnik Awatar konik
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    blisko gór
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez majka777 Zobacz posta
    konik,

    chętnie przeczytałabym, myślę, że nie tylko ja, rozwinięcie Twojej interesującej teorii.
    Hmmm, czy jest interesujaca, tego nie wiem, ale jak pisałem - jest dość głęboka, a przede wszystkim szeroka. Oparta jest na charakteryzacji bieszczadnika i tego, czego w Bieszczadach oczekuje. Zawiera wiele zastrzeżeń, z konieczności trochę uogólnień, a przede wszystkim - aby ja w miarę dobrze wyłożyć, trzeba by było napisać dość spory tekst. Dlatego nie wiem czy warto z tym zaczynać

  8. #68
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,215

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    Wy sobie tutaj debatujta i głosujta... ja jadę w Bieszczady :P
    A jeśli mój projekt wygra to bedzie piknie a jak inny to tys piknie. I tyle
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #69
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2007
    Postów
    204

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez konik Zobacz posta
    Hmmm, czy jest interesujaca, tego nie wiem, ale jak pisałem - jest dość głęboka, a przede wszystkim szeroka. Oparta jest na charakteryzacji bieszczadnika i tego, czego w Bieszczadach oczekuje. Zawiera wiele zastrzeżeń, z konieczności trochę uogólnień, a przede wszystkim - aby ja w miarę dobrze wyłożyć, trzeba by było napisać dość spory tekst. Dlatego nie wiem czy warto z tym zaczynać
    konik,

    ależ się migasz! Jeżeli Ty znalazłbyś chwilkę i masz ochotę, to chętnie przeczytam nawet spory tekst
    Ostatnio edytowane przez majka777 ; 12-07-2009 o 20:55
    "Zakochanemu w górach wielkomiejskiemu szczurowi humor poprawia się już nawet na widok kopca Ślęży ... " Aleksander Lwow

  10. #70
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,215

    Domyślnie Odp: Forumowicz w Bieszczadach

    I jak widać w innym wątku znowu zaczyna się dyskusja o znaku rozpoznawczym Forumowicza w Bieszczadach. I słuszne są uwagi, że koszulki nie spełniają tej roli więc co?
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •