Cytat Zamieszczone przez bmiller
Granicę ze Słowacją możesz obecnie przekraczać wszędzie, byle tylko nie łamać lokalnych przepisów (np. zakaz wstępu do rezerwatu).
O to mi chodziło. Dziękuję.

Cytat Zamieszczone przez bmiller
Nie rozpędzaj się tylko i pamiętaj, że nie dotyczy to niestety Ukrainy - tu niezbędne jest przejście graniczne i paszport.
Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że Ukraina nie jest w UE. A szkoda.


Cytat Zamieszczone przez Misieg
A gdzie wam się śpieszy?
Nie spieszy się nam, ale nigdy na bieszczadzkich Połoninach nie byliśmy, stąd pytanie o to, jak szybko wspomniany przeze mnie dystans się przechodzi.

Cytat Zamieszczone przez piskal
A jest co oglądać z Połonin. Poza tym to wcale nie jest taka krótka trasa jak sugerują mapy. Samo wejście na Wetlińską z Brzegów Górnych jest ambitne, zwłaszcza z plecakami.
To ważna informacja. Dzięki.

Przedłużając wątek, chciałbym się zapytać o miejsca (natury, architektury) warte zobaczenia w okolicach granicy ze Słowacją na skrajnym wschodzie. Po zapoznaniu się z opinią z różnych źródeł postanowiliśmy zobaczyć (wejść na): Tarnicę, Połoninę Caryńską, Połoninę Wetlińską, Wetlinę, Rabią Skałę, Novą Sedlicę, Krzemieniec, Wielką Rawkę, Małą Rawkę.

Coś ważnego zostało pominięte? Czy jest coś wartego zobaczenia w Wetlinie?