Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Baza namiotowa Rabe i takie tam

  1. #1

    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    4

    Domyślnie Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Witam.

    Mam kilka pytan zwiazanych z Bieszczadami. Podstawowe dotyczy bazy namiotowej Rabe. Zdaje sobie sprawe, ze jak kazda baza czynna jest tylko latem. Mam jednak pytanie dla osob bardziej zorientowanych w tematyce - czy od pierwszych dni lipca? Jest to dla mnie o tyle istotne, ze wybieram sie juz lipca i nie chcialbym przekonac sie na miejscu, ze bazy jeszcze nie ma.
    Druga kwestia jest juz bardziej ogolna. Do tej pory wedrowalem po Beskidach. W Bieszczady wybieram sie pierwszy raz. W zwiazku z tym mam pytanie - jak wyglada kwestia oznaczen szlakow. Na ile szlaki sa dobrze oznaczone? Jak to wyglada na tle Beskidow?

    Bede wdzieczny za odpowiedz.

    Pyzdro - Calagan

  2. #2
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Tutaj sporo sie dowiesz http://www.skp4.pl/modules.php?name=...=article&sid=9
    Szlaki są dobrze oznaczone, jak już łazisz to na pewno idąc szlakami dasz sobie radę.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #3
    Maciek
    Guest

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    O, to będzie dobry temat, żeby się zapytać.

    Jak teraz jest z noclegiem w Suchych Rzekach? Słyszłem jakies plotki, że zarówno harcerze , jak i BPN mają się zamykać. Ktoś wie jak to wygląda?

    P.S.

    To chyba mój pierwszy post na forum, więc chciałbym wszystkich serdecznie przywitać.

  4. #4
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Witaj Maćku. Po harcerzach, chyba chodzi o Ostoję, zostało to co na zdjęciu z lipca 2008. Jeśli chodzi o BPN to tutaj masz info http://www.bdpn.pl/index.php?option=...d=30&Itemid=57
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #5
    Awatar detty
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Cytat Zamieszczone przez Calagan Zobacz posta
    Witam.

    Mam kilka pytan zwiazanych z Bieszczadami. Podstawowe dotyczy bazy namiotowej Rabe. Zdaje sobie sprawe, ze jak kazda baza czynna jest tylko latem. Mam jednak pytanie dla osob bardziej zorientowanych w tematyce - czy od pierwszych dni lipca? Jest to dla mnie o tyle istotne, ze wybieram sie juz lipca i nie chcialbym przekonac sie na miejscu, ze bazy jeszcze nie ma.
    Druga kwestia jest juz bardziej ogolna. Do tej pory wedrowalem po Beskidach. W Bieszczady wybieram sie pierwszy raz. W zwiazku z tym mam pytanie - jak wyglada kwestia oznaczen szlakow. Na ile szlaki sa dobrze oznaczone? Jak to wyglada na tle Beskidow?

    Bede wdzieczny za odpowiedz.

    Pyzdro - Calagan
    Co do Rabe to byłem w lipcu i baza pusta rok temu. Ale w chacie fajnie się spało:) Jacys ludzie sobie wewnątrz namiot rozbili i niezła impra była. Jak dla Ciebie to nie problem to nocleg na stole też jest fajny. Napisz do sp4 bo może być jak rok temu,że nikogo nie ma. Super są szlaki tam się nie da zgubić. Bo jak się zgubić na połoninach czy na grzbiecie granicznym Ogólnie jest fajnie

  6. #6

    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Dzieki wielkie za udzielone rady i praktyczne informacje. Poczatek trasy mamy juz w takim razie ustalony - tak pierwsze 5-6 dni. Nadal sie wacham z reszta.
    Startuje z Komanczy. Pierwszego dnia ide do Raby. Nastepnie Cisne i bacowka Pod Honem. Pozniej skok na Jaworzec, a nastepnie Chatka Puchatka i wreszcie Ustrzyki Gorne. Tutaj napewno zostane z 1 dzien, bo chce isc na Tarnice i Przelecz Bukowska, ale bez calego ciezkiego plecaka, tylko z jakims podrecznym, malym. Klopot zaczyna sie po tej wycieczce. Nie zdecydowalem, czy wrocic w sobote, czy w niedziele. Kombinowalem pojsc z UG przez Rawke do Wetliny. Albo zostac jeszcze dzien i zrobic duza wycieczke przez Rawke, Przelecz Wyznianska i Przyslop Carynski i znow do UG. Pewnie jak zwykle bede decydowal na miejscu w zaleznosci od pogody i transportu miejscowego.

  7. #7
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Będąc dziś na spacerze w parku na terenie Uczelni SGGW na Ursynowie jak zwykle podszedłem do tablicy ogłoszeń gdzie są wszelkie informacje turystyczne dla studentów. Co przeczytałem?
    Dnia 27 i 28 czerwca 2009 studenci stawiali bazę namiotową w Rabe by już od 1 lipca 2009 roku mogła funkcjonować. Była też informacja, że baza ma funkcjonować do 15 września 2009 roku.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  8. #8

    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Informacja fantastyczna. Szkoda tylko, ze urlop ..... strzelil i musze zostac w pracy. Moze za miesiac uda mi sie wyrwac, ale to juz bardziej pobozne zyczenia niz real.

    Ale mimo wszystko dzieki.

  9. #9
    Awatar detty
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Thx 4 info. W końcu będzie jakiś klimat w wakacje :D

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2010
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Baza namiotowa Rabe i takie tam

    Historia SBN Rabe spisana przez Bartosza Kozaka. Fot z książki "Zarys historii Koła PTTK na 4 SKP Czwórka"
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Takie tam wędrowanie
    Przez Henek w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 18-09-2017, 21:42
  2. Solinka - baza namiotowa
    Przez damian w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-2009, 13:23
  3. Rabe - baza namiotowa
    Przez reaperman w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-07-2008, 00:11
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-06-2007, 10:48
  5. Rabe: jak dojść, czy w maju będzie baza?
    Przez Andrzej_Wroc w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-02-2003, 22:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •