Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

  1. #11
    Zapora
    Guest

    Domyślnie Noclegi w Bieszczadach - SZUKAM

    Witam i pozdrawiam
    W tym roku zamierzam zabrać z rodzinę w Bieszczady w okolice Wetliny.
    Ma być to 7-8 osób
    4 osoby 11,12,15,18 lat
    3-4 osoby 38,39,41,42 lata
    Szukam najlepiej jakiegoś domku letniskowego z ludzkim właścicielem,bez wyżywienia.
    Proszę też o opinię o tym ośrodku http://www.noclegwetlina.pl/
    Serdecznie pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

  2. #12

    Domyślnie Odp: Dobry, tani nocleg w bieszczadach.

    Cytat Zamieszczone przez Erotis Zobacz posta
    Witam

    Poszukuję pokoju dwu osobowego lub też małego domku letniskowego, w cenie maksymalnie 40 zł/osobodoba, wolałabym jednak ograniczyć się do 30 zł. Interesują mnie głównie noclegi w okolicach Wysokich Bieszczad lub też jezior bieszczadzkich. Zależy mi by w pokoju była łazienka i TV, fajnie gdyby można było skorzystać z aneksu kuchennego.

    Znacie coś sprawdzonego i dobrego w takiej cenie, czy raczej nie ma szans?

    Bardzo proszę o porady.
    W sezonie z takim wypasem to będzie ciężko, za Twój standard to 60-75 zł trzeba liczyc na głowę.

  3. #13
    wojtass231
    Guest

    Domyślnie BUKOWIEC domki góralskie

    Witam wybieram się w bieszczady wraz z rodziną i tutaj znalazłem wolne miejsca http://wisla.bieszczadypolska.pl/ , może ktoś korzystał proszę o opnie i ewentualną pomoc odnośnie niedługich wycieczek ze względu na dzieci 4 i 6 letnie.

  4. #14
    ostium
    Guest

    Wink Zapytanie o nocleg

    Czesc,
    Sluchajcie mam takie pytanie, ostanio slyszalem od znajomego ze podobno gdzies jest w Bieszczadach taki dom/ osrodek prowadzony przez ksieży czy kogoś duchownego, jesli wiecie to prosze napiszcie:)

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2007
    Postów
    204

    Domyślnie Odp: Zapytanie o nocleg

    Cytat Zamieszczone przez ostium Zobacz posta
    Czesc,
    Sluchajcie mam takie pytanie, ostanio slyszalem od znajomego ze podobno gdzies jest w Bieszczadach taki dom/ osrodek prowadzony przez ksieży czy kogoś duchownego, jesli wiecie to prosze napiszcie:)
    http://meteor.turystyka.pl/domrekole...yki_gorne.html

  6. #16
    asiek314
    Guest

    Domyślnie nocleg w wetlinie?

    Czy może miał ktoś okazję wynajmować pokój u P. Boguszów w Wetlinie?Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Ofertę mają atrakcyjną ale jak to wygląda w rzeczywistości....Z góry dziękuję

  7. #17
    efes
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Szukam noclegu w Cisnej na 15 sierpnia. 1 doba, 7 osób.

  8. #18
    zmokla_kura
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    szukam pokoju dwuosobowego w pierwszym tygodniu sierpnia, najlepiej z balkonem, albo na parterze :)

  9. #19
    Giacobbe
    Guest

    Domyślnie Wołosate - szukam noclegu.

    Witam wszystkich,

    Pod koniec lipca wybieram się pierwszy raz w Bieszczady.
    Za bazę wypadową obrałem sobie Wołosate, a mój wybór podyktowany był głownie Tranicą, którą bardzo chciałbym zaliczyć. Co myślicie na temat tej miejscówy?

    Szukam tez jakiegoś noclegu w tej okolicy. Co byście polecili?

    Pozdrawiam

    Gia

  10. #20

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witaj.
    Swego czasu jako zielony szczypiorek ja zadałam podobne pytanie na tym forum i z doświadczenia mogę poradzić,abyś nie oczekiwał odpowiedzi na tak "banalne" pytanie od wytrawnych bieszczadników.
    Odeśla Cię do info dostępnego na tym forum, bo wiesz-nowicjuszmi zakochanymi w Biesach nikt się nie przejmuje, nie rozumie totalnego zagubienia w tym temacie.
    Mogę podpowiedzieć jak sama to zrobiłam
    Wiedziałam czego szukam w Biesach i zaczęłam przeszukiwać fora bieszczadzkie- a jest tego trochę
    Wpisz w wyszukiwarkę-Wołosate- i zacznij krążyć wokół tego miejsca na zasadzie kręgów na wodzie.Zobaczysz że po drodze znakjdziesz ciekawe miejsca.
    Ponieważ bukowałam sobie miejsce już w maju a wyruszam w sierpniu w tym miejscu nie jestem pewna czy coś znajdziesz bo to wszak sezon.Ale próbuj.
    Z uczciwości wpojonej przez rodzców dodam że na szczegółowe pytania moje odpowiedział jeden,któremu głupie pytania szczypiorka wcale nie wydawały się głupieJeśli się pogubisz pisz na mój priv.Pomogę jak będę umiała.Powodzenia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 19:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •