Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

  1. #21
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,343

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Ostatnio korzystałem z noclegu u Pani Urszuli Grzegorz. Czysto, aneks kuchenny do dyspozycji gości. Odpowiadało mi, bo nie musiałem liczyć się z godzinami posiłków. Planowany pobyt na 2 dni przedłużyłem do tygodnia.
    http://noclegi.e-nocleg.pl/ulagrzegorz
    Pozdrawiam
    Długi

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    witaczka,miejscówa spoko,na zaliczenia idealna i to nie tylko tranicy ale i innej granicy.Wal śmiało,gdzieś zawsze kimanko założysz a później nam pobloguj jak palikot albo inny idol wszechczasów teraźniejszych,spox ziomal,pozdro.
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  3. #23

    Domyślnie Okolice Soliny, Polańczyka, Wołkowyji - namiot lub pokój

    Witam, zakładam nowy wątek gdyż wszystko się szybko zmienia z zakwaterowaniem i nie ma co szukać w historii forum dalej niż 5 zakładka..:)

    Miejsce które mnie interere to: Polańczyk, Solina, Wołkowyja.
    Chcemy tam wpaść w 2 os na bardzo krótko 4-5 dni bo później ruszamy w góry.

    Interesuje nas rozbicie namiotu. Ale nie pole namiotowe bo tam jest niebezpiecznie rzeczy zostawić (a szczególnie tam gdzie pijana młodzież która się zerwała ze smyczy mamuni;]). Znacie może miejsce, jakieś domostwo u miłych ludzi, którzy udostępnili by nam na te kilka dni kawałek ogródka pod namiot, ale również żebyśmy mogli skorzystać z łazienki i kuchni?
    Oczywiście płacimy ile trzeba.

    A jeśli nie, to może jakiś pokój? Bo generalnie już krucho z wolnymi terminami... nas interesuje 8-11 lub 12 sierpień.

    Pozdrawiam serdecznie i dzięki za wszelką aktywność konwersacyjną :)

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar fidelli
    Na forum od
    07.2005
    Rodem z
    Lublin/Świdnik
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witam

    W najbliższym czasie zapuszczam się dla odmiany trochę na północ; w Góry Sanocko-Turczańskie/Pogórze Przemyskie. I tu pojawia się problem..noclegów w internecie znacznie mniej niż w Bieszczadach i nad Soliną; jak już są to brak ceny i zdjęć. Jakoś nie mam ochoty wydzwaniać i wypytywać a i tak z braku zdjęć czy opinii innych jechać w zasadzie ciemno. Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie polecić nocleg w pokoju 2 osobowym w jakiejkolwiek miejscowości leżącej w obszarze między Krościenkiem, Załużem a Birczą? Dodam, że nie mam szczególnych wymagań; ot zwykła kwatera z dostępem do łazienki i aneksu kuchennego; liczy się jednak cena; max. 20-25 zł.


    Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  5. #25
    emma
    Guest

    Lightbulb Kwatera dla 6.

    Na początku sierpnia (od 3 do 11) planuję swoją pierwszą wyprawę w Bieszczady, nie wiem jeszcze jaką trasą pojedziemy, być może najlepiej byłoby zatrzymać się na noclegi w dwóch różnych miejscach i spokojnie zwiedzac okolice, grupa będzie złozona zarówno z osób dorosłych jak i młodzieży, preferuję miejsca noclegowe w chałupach i domkach, z dala od sklepów i ulicznego hałasu, za to blisko szlaków i tego co wazne w Bieszczadach. Osoby dysponujące jeszcze wolnymi miejscami w tym terminie proszę o kontakt - emmarie@onet.eu tel. 504277152

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar kar
    Na forum od
    06.2009
    Postów
    22

    Domyślnie solina

    Witam ma ktoś kontakt na wolne domki nad Soliną w terminie 23-25.07.09.
    Ciężko na necie coś wolnego znaleźć.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar fidelli
    Na forum od
    07.2005
    Rodem z
    Lublin/Świdnik
    Postów
    42

    Domyślnie Góry Sanocko-Turczańskie/Pogórze Przemyskie

    Witam
    Umieszczam dla odmiany jako samodzielny w wątek (poprzednio wpis w "Szukam noclegu w Bieszczadach) - licząc, że spotka się jakimkolwiek odzewem :) ; a może i komuś oprócz mnie się przyda.

    A więc.. w najbliższym czasie zapuszczam się dla odmiany trochę na północ; w Góry Sanocko-Turczańskie/Pogórze Przemyskie. I tu pojawia się problem..noclegów w internecie znacznie mniej niż w Bieszczadach i nad Soliną; jak już są to brak ceny i zdjęć. Jakoś nie mam ochoty wydzwaniać i wypytywać a i tak z braku zdjęć czy opinii innych jechać w zasadzie ciemno. Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie polecić nocleg w pokoju 2 osobowym w jakiejkolwiek miejscowości leżącej w obszarze między Krościenkiem, Załużem a Birczą? Dodam, że nie mam szczególnych wymagań; ot zwykła kwatera z dostępem do łazienki i aneksu kuchennego; liczy się jednak cena; max. 20-25 zł.

  8. #28

    Domyślnie Noclegi w Terce - opinie

    Witajcie,
    we wrześniu wybieram się na urlop w Bieszczady
    wybrałam wypoczynek w Terce, czy mógłby ktoś mi napisać coś więcej o tej miejscowości i polecić jakieś sprawdzone gospodarstwo agroturystyczne ze zwierzętami (krowa, króliki, koń itp.) ponieważ moja córeczka bardzo lubi zwierzęta.

    Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)

  9. #29

    Domyślnie Ustrzyki Górne- pomóżcie wybrać...

    Witam, znalazłam takie noclegi i chciałam znać wasze opinie i który byście polecili.(a może jeszcze jakiś inny?)
    Czego oczekuję:
    Czysto, ciepło, łazienka przy pokoju byłaby mile widziana, jeśli nie to też jakoś przeżyję, dla dwóch osób, ceny nie za duże. Nie chcę tylko, żeby to była typowa kwatera prywatna, gdzie właściciel puka mi do drzwi.
    Jestem bardziej w stylu: bojówki + buty wojskowe niż szpilki + dyskoteka

    1. U Eskulapa
    2. Camping PTTK nr 150- tu pytanie jak to wygląda naprawdę, bo czytałam pozytywne opinie i negatywne, że niby stare domki brudne i kiepskie, że Hotel Górski byle jaki, a to ten sam właściciel, więc jak to jest naprawdę i jeżeli tu to czy domki czy te pawilony?
    3. Hotelik "BIAŁY”, – jeżeli tu, to czy są pokoju 2 osobowe?
    4. Zajazd "Pod Caryńską"

    Dzięki z góry za rady. Pozdrawiam.

    pytałam się o to chyba w złym temacie, dlatego daję jeszcze raz tutaj w zakwaterowaniu

  10. #30
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Zamiast bezsensownie powielać wątek rzuć okiem na regulamin forum i podforum.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 19:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •