Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

  1. #31

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Zamiast bezsensownie powielać wątek rzuć okiem na regulamin forum i podforum.
    trochę mi nie poszło...ale teraz wcale nie ma mojego wątku. nawet tutaj mimo, że przeniesiony...

  2. #32
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Noclegi w Terce - opinie

    Terka to dobry wybór. Sam nieraz bywam w Terce. Przepiękna okolica - cisza i spokój. Przepiękny widok na Dolinę Sanu. Moim zdaniem jest to jedna z najpiękniej położonych miejscowości w Bieszczadach. Ze sprawdzonych noclegów mógłbym polecić Ci to - www.bieszczady.osa.pl .
    Bieszczadzki Serwis Internetowy w którym znajdziesz nie tylko ofertynoclegi Bieszczady ale również informacje gdzie można pysznie zjeść. Serwis zawiera także aktualne inforamcje o wydarzeniach kulturalnych z regionu.

  3. #33

    Domyślnie Odp: Noclegi w Terce - opinie

    Dzięki wielkie za odpowiedz, już myślałam że nikt mi nie odpisze. Dzięki również za linka :)

    Pozdrawiam rafcinek




    W Bieszczady przyjeżdza się raz, później się tylko wraca......

  4. #34

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    a ja mam takie pytanie: co byście polecili w Ustrzykach Górnych na drugą połowę września na nocleg:

    Camping PTTK nr 150
    czy
    Pod Caryńską - Zajazd ??


  5. #35
    aniaku
    Guest

    Domyślnie gdzie na ryby?

    Witam:) wybieramy sie nad Jezioro Solińskie w polowie sierpnia, chcialibyśmy powędkowac i szukamy miejsca nad wodą, z mozliwością wypożyczenia łodki, fajnie by było jakby to było jakieś gospodarstwo agroturystyczne.
    Szukamy miejsca cichego i spokojnego.
    Polecicie cos??? prosze o rady bo czasu na rezerwacje mało :(

  6. #36
    bozakrowka
    Guest

    Domyślnie Zmiana Bieszczadzkich Turnusów

    Planuję powrót w Bieszczady po 20-tu latach niebytności na szlakach.
    ( sam się dziwię ze tyle wytrzymałem bez połonin, wędrówek, błota ...)
    Pszeszukałem forum może coś mi umknęło, jeśli jest podobny wątek to proszę admina o przeniesienie.
    Wracając do sedna sprawy...Zabieram żonę oraz córki do U.G. , czy ktoś może polecić mi kwaterę z prysznicem ,wc w pokoju (4 osoby)za logiczną cenę .
    Prośba skierowana jest bardziej do ludzi którzy właśnie zjechali do "miejsc zakwaterowania" a byli w U.G. Planuję wyjazd w Bieszczady około 17-18.08. na 10 dni .
    Szukałem w necie ale domyślam się, że nie wszyscy oferujący nocleg tam się reklamują . Jazda w ciemno niesie za sobą dreszczyk emocji tylko , że z dziećmi to jest duże ryzyko.
    Proszę o pomoc w powrocie na bieszczadzkie szlaki :) .

    p.s. po namyśle - może również być Wetlina jako miejcse zakwaterowania.

  7. #37
    Shz
    Guest

    Domyślnie Poszukuje noclegu!!!

    Witam! Może to zabrzmi śmiesznie, ale poszukuje wolnego noclegu w Bieszczadach (grupa 7-8 osób) jeszcze w sierpniu tego roku. Jest mi obojętne gdzie, choć nie ukrywam że optymalnym miejscem są Bieszczady Wysokie. Jestem gotów rozważyć każdą propozycję. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

  8. #38
    Daneyel
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witam wszystkich
    Dwa lata temu wraz z moją żoną szwendaliśmy się po bieszczadzkich szlakach było super w związku z czym postanowiliśmy w tym roku a dokładniej we wrześniu wrócić w Bieszczady Dlatego tez mam do Was prośbę czy znacie może jakieś miejsce gdzie moglibyśmy się zatrzymać na około 5, 6 noclegów najlepiej w okolicy Wetliny, Ustrzyk Górnych. Aha malutki szczegół teraz jest nas już trójka nasz szkrab we wrześniu skończy 9 miesięcy. W związku z powyższym miejsce musi być przyjazne dla takiego maluszka jak on zarówno pod względem warunków w nim panujących jak i podejścia gospodarzy do rodziny z małym dzieckiem (wiadomo maluszek czasami grymasi). Licze na Wasza pomoc. Pozdrawiam

  9. #39
    Shz
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Cytat Zamieszczone przez Shz
    Witam! Może to zabrzmi śmiesznie, ale poszukuje wolnego noclegu w Bieszczadach (grupa 7-8 osób) jeszcze w sierpniu tego roku. Jest mi obojętne gdzie, choć nie ukrywam że optymalnym miejscem są Bieszczady Wysokie. Jestem gotów rozważyć każdą propozycję. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam!
    Jeżeli ktoś jest skłonny pomóc proszę o kontakt 505400383. Pozdrawiam!

  10. #40
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    352

    Domyślnie Odp: gdzie na ryby?

    Cytat Zamieszczone przez aniaku Zobacz posta
    Witam:) wybieramy sie nad Jezioro Solińskie w polowie sierpnia, chcialibyśmy powędkowac i szukamy miejsca nad wodą, z mozliwością wypożyczenia łodki, fajnie by było jakby to było jakieś gospodarstwo agroturystyczne.
    Szukamy miejsca cichego i spokojnego.
    Polecicie cos??? prosze o rady bo czasu na rezerwacje mało :(

    Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy "ORZECH" w Bukowcu, nad rzeką Solinką, blisko do jeziora solińskiego, W okolicy (Terka) niezła smażalnia pstrąga "Pod Tołstą".

    Byłem tam miesiąc temu. Doba w 2 osobowym pokoju z łazienką, TV i śniadaniem dla dwóch osób kosztuje 130zł. Obiadokolacja - 20 zł od osoby. Mozna negocjować cenę przy kilku dniach. Mają w obiekcie własny sklep spożywczy z normalnymi cenami. Bezpośredni dostęp do rzeki, można skorzystać z kajaków i łodzi, jest plac zabaw dla dzieci, leżaki, grill itp. itp.
    Fajna baza wypadowa na Solinę i nie tylko.

    http://www.orzech-bieszczady.pl/

    Bezprzewodowy internet w pokojach - dla mnie miłe zaskoczenie, bo akurat miałem przy sobie minilapka.

    Obsługa na luzie.
    -------------
    Przepraszam, że piszę na raty. Tzw. agroturystyki nie polecam - chyba że z polecenia zaufanej osoby.
    Ostatnio edytowane przez wp.krzysztof ; 10-08-2009 o 21:00
    Sapere aude.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 19:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •