Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

  1. #41
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Cytat Zamieszczone przez Daneyel Zobacz posta
    Witam wszystkich
    Dwa lata temu wraz z moją żoną szwendaliśmy się po bieszczadzkich szlakach było super w związku z czym postanowiliśmy w tym roku a dokładniej we wrześniu wrócić w Bieszczady Dlatego tez mam do Was prośbę czy znacie może jakieś miejsce gdzie moglibyśmy się zatrzymać na około 5, 6 noclegów najlepiej w okolicy Wetliny, Ustrzyk Górnych. Aha malutki szczegół teraz jest nas już trójka nasz szkrab we wrześniu skończy 9 miesięcy. W związku z powyższym miejsce musi być przyjazne dla takiego maluszka jak on zarówno pod względem warunków w nim panujących jak i podejścia gospodarzy do rodziny z małym dzieckiem (wiadomo maluszek czasami grymasi). Licze na Wasza pomoc. Pozdrawiam
    Dlaczego Wetlina i Ustrzyki Dolne? Ja ze swej strony mogę polecić Terkę. Byłem tak kilka razy, przyjemni i gościnni gospodarze. Baza noclegowa też dobra. Są dwa gospodarstwa agroturystyczne. Ja byłem Pod Bocianami i bardzo mi się spodobało i mogę polecić.
    Pozdrawiam
    Bieszczadzki Serwis Internetowy w którym znajdziesz nie tylko ofertynoclegi Bieszczady ale również informacje gdzie można pysznie zjeść. Serwis zawiera także aktualne inforamcje o wydarzeniach kulturalnych z regionu.

  2. #42
    doris
    Guest

    Domyślnie szukam noclegu z łazienką i kuchnią na 2tygodnie

    Witam!
    Mam prośbę o namiary na jakiś niezbyt drogi nocleg w Bieszczadach. Szczerze mówiąc nie wiem nawet gdzie dokładnie uderzyć, gdyż będą to nasze pierwsze wakacje tym rejonie. Jedziemy z rocznym synkiem na dwa tygodnie i dlatego zależałoby nam na łazience w pokoju i kuchni. Czy ktoś może nam polecić coś sprawdzonego? Będę wdzięczna i z góry dziękuję!
    doris

  3. #43
    takatam00
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witam:) Wybieram się we wrześniu, w Bieszczady, po raz pierwszy. Marzyłam, o tym wyjeździe, od dawna. Zaplanowałam sobie pobyty w Solinie (by trochę poleniuchować na jeziorem) i w Cisnej (by podreptać trochę, po moich ukochanych górach). Zatem szukam noclegów, godnych polecenia, czyli miejsc, gdzie panuje miła i spokojna atmosfera, o niewygórowanych cenach (ok.25-30 zł), na 3 noce, w pokojach 2 osobowych. Także jak widać nie wymagam jakiś wysokich standardów. Czy ktoś zna takowe miejsca? Czy ktoś słyszał może o gospodarstwie agroturystycznych "Ostoja" w Cisnej? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

  4. #44
    zakonna
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witam,

    szukam w Bieszczadach miejsca na sylwestra dla większej grupy osób Z PSAMI. Bez PETARD I FAJERWERKÓW w noc sylwestrową. czy ktoś może zna takie miejsce? Może być w kompletnej głuszy :) i dziczy byle dach jakiś nad głową był.

  5. #45

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Cytat Zamieszczone przez zakonna Zobacz posta
    Witam,

    szukam w Bieszczadach miejsca na sylwestra dla większej grupy osób Z PSAMI. Bez PETARD I FAJERWERKÓW w noc sylwestrową. czy ktoś może zna takie miejsce? Może być w kompletnej głuszy :) i dziczy byle dach jakiś nad głową był.
    możesz spróbować np w bazie studenckiej Rabe pod Żebrakiem
    Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny :)

  6. #46

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Cytat Zamieszczone przez takatam00 Zobacz posta
    Witam:) Wybieram się we wrześniu, w Bieszczady, po raz pierwszy. Marzyłam, o tym wyjeździe, od dawna. Zaplanowałam sobie pobyty w Solinie (by trochę poleniuchować na jeziorem) i w Cisnej (by podreptać trochę, po moich ukochanych górach). Zatem szukam noclegów, godnych polecenia, czyli miejsc, gdzie panuje miła i spokojna atmosfera, o niewygórowanych cenach (ok.25-30 zł), na 3 noce, w pokojach 2 osobowych. Także jak widać nie wymagam jakiś wysokich standardów. Czy ktoś zna takowe miejsca? Czy ktoś słyszał może o gospodarstwie agroturystycznych "Ostoja" w Cisnej? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
    W rejonach o jakich piszesz nie ma takich miejsc...

  7. #47
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    352

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Cytat Zamieszczone przez zakonna Zobacz posta
    Witam,

    szukam w Bieszczadach miejsca na sylwestra dla większej grupy osób Z PSAMI. Bez PETARD I FAJERWERKÓW w noc sylwestrową. czy ktoś może zna takie miejsce? Może być w kompletnej głuszy :) i dziczy byle dach jakiś nad głową był.
    Witaj Zakonna !!!

    Wydaje się. że jedynym logicznym wyborem jest to:
    http://www.nazaretanki.dir.pl/
    Sapere aude.

  8. #48
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Może Krywe? Jak Wy nie będziecie strzelać, to nikt nie będzie. W gospodarstwie (w domu) są dwa jamniki, więc inne psy też nie przeszkadzają. Warunki raczej dla kilku osobowej grupy. Większa grupa? Może Seredne u Witka i Karoliny, ale nie wiem jak tam z psami. Z miejsc odległych od cywilizacji i huku można wymienić jeszcze schronisko w Łupkowie (Na Końcu Świata), w Balnicy, w Łupkowie przy stacji "Rados'ne Szwejkowo"
    Pozdrawiam
    Długi

  9. #49
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Polecam hotel na przeleczy pod chryszczata , badz pensjonat pod jodla w Stuposianach
    woodcraft is life craft

  10. #50
    Awatar Cati
    Na forum od
    07.2009
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Nie wiem czy dobrze doradzę i czy tam na coś takiego organizują itp. ale może zerknij na miejscowość Łupków. Jest tam jedno gosp agroturystyczne( Radosne Szwejkowo) urządzone po dawnych budynkach wojskowych. Miejsca opór, głusza i chyba miejsce idealne skoro jedziecie zgraną grupą.Jest świetlica, kuchnia, łazienka- dla mnie miejsce było rewelacja. Nie wiem jak z cenami, ja w seconie płaciłam jakieś 20 zeta/os. Namiary znajdziesz w przewodniku Krukara.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 19:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •