Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

  1. #51

    Domyślnie Pomóżcie wybrać miejsce ...

    Witam Bieszczadników!

    Na początku października wybieram się w nasze piękne góry. Otrzymałem kilka ofert pobytu. Jakie są Wasze opinie o:

    Willi Krywe
    Karczmie Czartoryja
    Zajeździe Hantowe Berdo

    Będę wdzięczny za Waszą pomoc.

    Do zobaczenia na szlaku.

  2. #52
    sosna
    Guest

    Domyślnie Prośba o pomoc w wynajęciu domu w Bieszczadach

    Witam serdecznie,
    od grudnia zaczynam pracę w Bieszczadach. Do tej pory spędzałam w bieszczadzkich lasach tylko tydzień miesięcznie, teraz zaproponowano mi pracę w terenie non-stop. I tu pojawia się prośba do wszystkich "stacjonarnych" forumowiczów. Poszukuję samodzielnego domu do wynajęcia,na 30 miesięcy, najlepiej 3 pokojowego, niezbędny jest internet lub możliwość podłączenia( więc zasięg kom). Cena jaką mogę zaoferować to 700 zł miesięcznie( z opłatami).
    szukałam ofert przez biura nieruchomości, jednak wszystkie nastawione są na turystów( 200 zł za dobę). Będę w biesach w październiku, jednak już teraz chciałabym prosić Was o przysługę- jeśli wpadnie wam w oko lub ucho jakaś pasująca do moich potrzeb oferta- dajcie znać.
    pozdrawiam
    sosna

  3. #53
    kogut
    Guest

    Domyślnie Domek koło J. Solińskie, zna ktoś coś konkretnego???

    jak w temacie szukam jakiegoś domku lub pokoi do wynajęcia w okolicy J.Solińskie. Mam w planach jechać tam ze znajomymi na 2 tygodnie, odpocząć w towarzystwie znajomych, pospacerować, pozwiedzać okolice itp. poszukuje czegoś konkretnego, tak żeby koło domku można było zrobić ognicho, poimprezować w okolicy itp. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

  4. #54
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    Beskid Żywiecki--Żywiec
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Domek koło J. Solińskie, zna ktoś coś konkretnego???

    Fajne 2 domki mają pp.Wronowscy w Bukowcu-nad Solinką.Jeżdzę tam od paru lat i jest super.Masz grill i ognisko-poza tym spokój.(stronka w internecie)

  5. #55
    lemonnka
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witam serdecznie,
    Szukam noclegu z wyżywieniem w Bieszczadach dla dwóch osób plus dziecko 1,5 roczne pod koniec stycznia 2010r. Interesują mnie również piesze wypady i atrakcje typu kulig Będę bardzo wdzięczna za jakieś namiary na sprawdzone pensjonaty, hotele itp.

    Pozdrawiam
    Monika

  6. #56

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witam, poszukuję noclegu dla sześciu dorosłych osób. Nie mamy większych wymagań. Teren nas interesujący to okolice Mucznego. Proszę o podanie obiektu i przybliżonych cen.

  7. #57

    Domyślnie Odp: Domek koło J. Solińskie, zna ktoś coś konkretnego???

    Fajne miejsce jest w Rajskiem
    ow.rajkie
    www.rajskie.pl

  8. #58
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    ...tak w ogóle to nie wiem czy wiecie ale są noclegi nad Galerią Smolarnia w Majdanie.. na skrzyżowaniu.. ze trzy fajne pokoiki z dostępem do kuchni i łazienki... dla mnie bomba... kurczak.. gdzieś miałem fotki .. w każdym bądź razie cena przystępna i gospodarze mili... http://bieszczad.linuxpl.eu/wordpress/?p=268 więc polecam.. nie reklamuje.. polecam!

  9. #59
    estera210
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Hej, chcialabym jechac w Bieszczady w styczniu. chcialabym wynajac domek dla kilku osob. macie moze jakies propozycje??

  10. #60
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Cytat Zamieszczone przez estera210 Zobacz posta
    Hej, chcialabym jechac w Bieszczady w styczniu. chcialabym wynajac domek dla kilku osob. macie moze jakies propozycje??
    "Stare Sioło" w Wetlinie? Nie nocowałem w domku, ale znam kawiarnię i właścicieli. Jeżeli jest tam jak w kawiarni, to może być świetnie. Mają stronkę, popatrz, może będzie Ci odpowiadać.
    Inne miejsce to Agroturystyka "Stajnia" w Wołosatem. Nie jest to domek, ale nocowałem tam i dla kilku osób warunki są b. dobre (kilka pokoi z łazienkami, aneks kuchenny dla gości, pełna niezależność)
    Pozdrawiam
    Długi

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 19:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •