Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

  1. #81
    hizel
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    To ja dodam jeszcze od siebie: http://www.google.pl/
    Jeszcze więcej propozycji.
    Ale nie oto mi chodziło.
    Skoro brak konkretów to proszę, chociaż o opinie o O.W. Bieszczady nad w okolicy jeziora Myczkowieckiego (nie Myczkowskie )

  2. #82
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczady w kwietniu

    Cytat Zamieszczone przez edytadt
    Szukam jakiegoś noclegu za jak najmniejsze pieniądze gdzieś w Bieszczadach:)
    i chciałam się zapytać czy ktoś mógłby mi polecić?? to na ostatni tydzień kwietnia... nie mam żadnych wymagań co do warunków:))
    Może jedno ze schronisk pttk-adresy w necie
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 20-04-2010 o 20:19

  3. #83
    boyar
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Szukam noclegu w Bieszczadach (Bieszczady wysokie lub okolice jeziora Solińskiego - to dwa priorytety). w domku letniskowym dla 2osób. Dobrze by było gdyby była możliwość wynajęcia minimum 2 takich domków, gdyby znajomi zdecydowali się również jechać. Co do wymagań, to łazienka. Mile widziane również kominek i dostęp do kuchni. W cenie najlepiej byłoby zmieścić się w 40zł od osoby/nocleg, ale jestem wstanie wysłuchać innych propozycji.

    Wyszukałem w google: Piotrową Polanę, ale ponoć w małych domkach nie ma węzłów sanitarnych.

    Czekam na jakieś propozycje
    To dopiero na czerwiec/lipiec, ale można już zacząć się za czymś rozglądać.

  4. #84
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Radomsko
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Jeżeli czerwiec/lipiec to lepiej bierz się do roboty chłopie i szukaj szybko czegoś co jeszcze nie jest zarezerwowane.Tym bardziej że chcesz coś w pobliżu Jeziora Solińskiego (te rejony są raczej bardzo oblegane)
    Ja od siebie mogę Ci powiedzieć że rezerwacje robiłem już jakiś miesiąc temu(mniej więcej) a był dostępny tylko jeden pokój jednoosobowy (zakwaterowanie raczej na zadupiu)
    Pozdrawiam i powodzenia.

  5. #85

    Domyślnie Berestyszcze

    Czy macie jakieś informacje na temat bazy noclegowej we wsi Berestyszcze

  6. #86

    Domyślnie Odp: Berestyszcze

    Cytat Zamieszczone przez koniczynka Zobacz posta
    Czy macie jakieś informacje na temat bazy noclegowej we wsi Berestyszcze
    Wyczytałam w necie , że ta miejscowość to inaczej Olchowiec.Proszę nadal o namiary na fajne noclegi.

  7. #87
    Awatar mag
    Na forum od
    02.2010
    Rodem z
    Bydgoszcz
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Jak wspomniałam w watku powitalnym - w tym roku pierwszy raz jadę w Bieszczady.. Planuję wyjazd jakoś na początku września (ewentualnie końcówką sierpnia), wychodząc z założenia, że już będzie troszkę mniej ludzi Planuję wycieczkę 4-5 dniową z plecakiem od schroniska do schroniska głównymi szlakami (na spokojnie z uwzględnieniem czasu na "bycie" w Bieszczadach, a nie tylko przejścia przez nie).. Chciałabym zarezerwować sobie miejsca w poszczególnych schroniskach i tylko nie wiem ile czasu wcześniej najlepiej podzwonić i "zająć" sobie łóżko?!
    Pozdrawiam cieplutko..
    Mag

  8. #88
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Jak będziesz już znała termin to dzwoń, no chyba, że się nie boisz spania na karimacie, wtedy nawet rezerwować nie musisz-podłoga się zawsze jakaś znajdzie zwłaszcza dla 1 osoby.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #89
    ella409
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witam wszystkich. Szukam jakiegoś domku letniskowego, gdzieś blisko Soliny np. w Polańczyku. Nie wymagam wiele, w zasadzie chodzi tylko o to, aby mieć gdzie się przespać. Nie potrzebuję TV w pokoju i róznych tym podobnych wygód. W związku z tym oczekiwałabym niezbyt wygórowanej ceny :) Znacie może jakieś fajne miejsce dosyć tanie ? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Jeśli był ktoś w Polańczyku "Pod Wierchami" również prosiłabym o opinię.
    Pozdrawiam :)

  10. #90
    strzemo
    Guest

    Angry Odp: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Witam Serdecznie !
    Poszukuje noclegu dla 2 os w dniach 22 - 31 sierpnia cena max 35 zł ?! w Ustrzykach Górnych
    Dzwoniłem do kilku kwater, które można znaleźć w necie jednak miejsca są już wszędzie pozajmowane
    Myślicie, że w UG tak trudno będzie znaleźć wolne miejsca ?!
    Pozdrawiam,
    P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 19:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •