Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

Widok wątkowy

  1. #11

    Na forum od
    07.2009
    Rodem z
    milicz
    Postów
    11

    Domyślnie

    Poszukuję noclegu dla dwóch osób w lipcu na tydzień czasu.

    Jako,że ja początkujący forumowicz to troche się pogubiłam Uzupełniam swój poprzedni wpis i proszę o podpowiedz o miłe miejsce wypoczynku na tydzień czasu na dwóch osób-interesują mnie pokoje w Cisnej. Pokoje najlepiej z łazienką i miejscem do przygotowania własnego jedzonka. Najważniejsza sprawa to bezpieczny teren na którym można zaparkowac motor i właściciele,którym nie będzie przeszkadzał jednoslad.Mam nadzieję,że tak jak w tamtym roku tak i w tym udzielicie dobrej rady!

    Pokoje konkretnie w Cisnej,najlepiej z łazienkami.Szczególnie zależy mi na bezpiecznym parkingu koło domu gdzie można zaparkowac motor i gospodarzach,którym jednoślad nie przeszkadza-niestety jest wiele osób,które słysząc o motorze twierdzi,że brak miejsc,mimo widocznej informacji "wolne pokoje".Mam nadzieję,że podobnie jak w tamtym roku tak i w tym udzielicie porad.
    Ostatnio edytowane przez Jaro ; 18-03-2010 o 18:43 Powód: Co za dużo to nie zdrowo, połączyłem posty

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 18:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •