Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

Mieszany widok

  1. #1
    elprezeso
    Guest

    Post Pokoje 1-osobowe - Wetlina lub okolice

    Witam!

    Przeszukując sieć w poszukiwaniu noclegów stwierdziłem, że nie znalazłem takich jakich szukam. Poszukuję 2 noclegów w pokojach jednoosobowych.

    Większość miejsc oferuje pokoje 2-osobowe i wzwyż, lub jeden pokój jednoosobowy. Na tym forum też nie znalazłem żadnych pomocnych informacji.

    Pierwszy raz wybieram się w Bieszczady i jeżeli ktoś może polecić jakieś miejsce, byłbym wdzięczny.

    Chodzi mi o noclegi w Wetlinie, ale w razie braku noclegów rozważam też i inne miejsca.

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Erotis
    Guest

    Smile Noclegi w Bieszczadach - SZUKAM

    Witam

    Poszukuję pokoju dwu osobowego lub też małego domku letniskowego, w cenie maksymalnie 40 zł/osobodoba, wolałabym jednak ograniczyć się do 30 zł. Interesują mnie głównie noclegi w okolicach Wysokich Bieszczad lub też jezior bieszczadzkich. Zależy mi by w pokoju była łazienka i TV, fajnie gdyby można było skorzystać z aneksu kuchennego.

    Znacie coś sprawdzonego i dobrego w takiej cenie, czy raczej nie ma szans?

    Bardzo proszę o porady.

  3. #3
    annak
    Guest

    Domyślnie Noclegi w Bieszczadach - SZUKAM

    Witam poszukuje noclegu w terminie jak we temacie dla 4 osob doroslych plus dwoje dzieci . Najlepiej jak by byl to domek letniskowy polozony w poblizu Jeziora Solina tudziez innego jeziora. Moze to byc tez gospodarstwo agroturystyczne.Interesuje nas model dwa pokoje jeden 4 os drogi dwie. Prosila bym o szybkie odpowiedzenie i podanie cen i szczegolow zakwaterowania.
    Dziekuje ;]

  4. #4
    Zapora
    Guest

    Domyślnie Noclegi w Bieszczadach - SZUKAM

    Witam i pozdrawiam
    W tym roku zamierzam zabrać z rodzinę w Bieszczady w okolice Wetliny.
    Ma być to 7-8 osób
    4 osoby 11,12,15,18 lat
    3-4 osoby 38,39,41,42 lata
    Szukam najlepiej jakiegoś domku letniskowego z ludzkim właścicielem,bez wyżywienia.
    Proszę też o opinię o tym ośrodku http://www.noclegwetlina.pl/
    Serdecznie pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

  5. #5

    Domyślnie Odp: Dobry, tani nocleg w bieszczadach.

    Cytat Zamieszczone przez Erotis Zobacz posta
    Witam

    Poszukuję pokoju dwu osobowego lub też małego domku letniskowego, w cenie maksymalnie 40 zł/osobodoba, wolałabym jednak ograniczyć się do 30 zł. Interesują mnie głównie noclegi w okolicach Wysokich Bieszczad lub też jezior bieszczadzkich. Zależy mi by w pokoju była łazienka i TV, fajnie gdyby można było skorzystać z aneksu kuchennego.

    Znacie coś sprawdzonego i dobrego w takiej cenie, czy raczej nie ma szans?

    Bardzo proszę o porady.
    W sezonie z takim wypasem to będzie ciężko, za Twój standard to 60-75 zł trzeba liczyc na głowę.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 18:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •