Strona 1 z 12 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Wątek: Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

  1. #1
    Nathan
    Guest

    Smile Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA

    Poszukuję samodzielnego, drewnianego domku dla 4 osób (w tym 2 dzieci) w okresie Wielkanocnym. Koniecznie z kominkiem. Bez wyżywienia. Wiem, że są google ale nie ma to jak miejsce z polecenia :) Słyszałem, że takie domki można znaleźć w Baligrodzie lub w Bystrem. Będziemy przemieszczać się samochodem więc niekoniecznie musi to być przy samych połoninach.

    Być może ktoś z forumowiczów mógłby też polecić jakieś godne uwagi miejsca lub wydarzenia związane z tradycjami wielkanocnymi, w których można byłoby uczestniczyć na terenie Bieszczadów. Coś w stylu: jeśli święcenie koszyczka to tylko w tym kościółku. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Domek z kominkiem na Wielkanoc

    Polecam ośrodek Wisan w Bystrem koło Baligrodu, wiele razy byłem.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Tasiek
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Karkonosze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Domek z kominkiem na Wielkanoc

    Proponuję domki w ośrodku PGNiG w Czarnej, poza domkami część hotelowa z basenem sauną istnieje możliwość dokupienia posiłków
    tel (013)4616161
    Pozdrawiam Tasiek

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Domek z kominkiem na Wielkanoc

    Zgadza się. To ładne i zorganizowane miejsce. Dwa pokoje na górze salon z kominkiem na dole, aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Oprócz kominka ogrzewanie CO. Drewno zamawia się i opłaca dodatkowo.
    Wada - w ośrodku wypoczynkowym i daleko od popularnych szlaków

  5. #5

    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    624 km od Ustrzyk Dolnych
    Postów
    11

    Domyślnie solina nocleg 27-28.06

    Witam,
    Szukam noclegu w Solinie blisko zapory na 27-28.06.2009. Pokoj 4-os. z lazienka.
    Niestety tylko 1 noc, wiec nigdzie nie chca mi dac. Moze znacie jakies miejsca, gdzie ze spiworem sie znajdzie nocleg?
    Pozdrawiam,
    Asia

  6. #6
    romanz
    Guest

    Domyślnie Bieszczdy w październiku - agroturystyka

    Witam, od kilku lat jeździmy żoną w październiku na wczasy. Poprzednio: augustowskie, lubelskie. Lubimy takie klimaty. W tym roku padło na Bieszczady. Jedziemy samochodem, ale generalnie czas spędzamy na spacerach i czytaniu. Szukamy przyjemnych i spokojnych miejsc, za szczególnym naciskiem na "spokojnych". Nie potrzebujemy barów, sklepów. Jakieś odludny punkt - baza wypadowa na kilkunasto-kilometrowe spacery. Najlepiej niedroga kwatera agroturystyczna z wyżywieniem na ok 7 dni. Czekam na jakieś sugestie lub zaproszenia.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Bieszczdy w październiku - agroturystyka

    Witaj !
    polecam miejscowość RAJSKIE . fajne jest też Muczne,Sękowiec-wpisz w wyszukiwarkę.w Rajskim polecam Rajski Gościniec.Zresztą miejsc noclegowych jest sporo.W pażdzierniku noclegi znajdziecie bez problemu.A pora jest wtedy CUDNA !! ( koniecznie zabierz aparat !!! ).Nie wiem czy znasz Biesy..ale miejsc na spacery i wędrówki jest bez liku.Jeśli jedziecie pierwszy raz-kup dobrą mape i jakiś przewodnik.I poczytaj w necie, tak by ukierunkować się, na to, czego wam potrzeba.
    Pozdrawiam !

  8. #8
    elprezeso
    Guest

    Post Pokoje 1-osobowe - Wetlina lub okolice

    Witam!

    Przeszukując sieć w poszukiwaniu noclegów stwierdziłem, że nie znalazłem takich jakich szukam. Poszukuję 2 noclegów w pokojach jednoosobowych.

    Większość miejsc oferuje pokoje 2-osobowe i wzwyż, lub jeden pokój jednoosobowy. Na tym forum też nie znalazłem żadnych pomocnych informacji.

    Pierwszy raz wybieram się w Bieszczady i jeżeli ktoś może polecić jakieś miejsce, byłbym wdzięczny.

    Chodzi mi o noclegi w Wetlinie, ale w razie braku noclegów rozważam też i inne miejsca.

    Pozdrawiam!

  9. #9
    Erotis
    Guest

    Smile Noclegi w Bieszczadach - SZUKAM

    Witam

    Poszukuję pokoju dwu osobowego lub też małego domku letniskowego, w cenie maksymalnie 40 zł/osobodoba, wolałabym jednak ograniczyć się do 30 zł. Interesują mnie głównie noclegi w okolicach Wysokich Bieszczad lub też jezior bieszczadzkich. Zależy mi by w pokoju była łazienka i TV, fajnie gdyby można było skorzystać z aneksu kuchennego.

    Znacie coś sprawdzonego i dobrego w takiej cenie, czy raczej nie ma szans?

    Bardzo proszę o porady.

  10. #10
    annak
    Guest

    Domyślnie Noclegi w Bieszczadach - SZUKAM

    Witam poszukuje noclegu w terminie jak we temacie dla 4 osob doroslych plus dwoje dzieci . Najlepiej jak by byl to domek letniskowy polozony w poblizu Jeziora Solina tudziez innego jeziora. Moze to byc tez gospodarstwo agroturystyczne.Interesuje nas model dwa pokoje jeden 4 os drogi dwie. Prosila bym o szybkie odpowiedzenie i podanie cen i szczegolow zakwaterowania.
    Dziekuje ;]

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 19:07

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •