Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zawóz

  1. #1

    Domyślnie Zawóz

    Witam

    W sierpniu jadę z rodziną do miejscowości Zawóz na wypoczynek.Z racji tego ,że będziemy sami gotować nastawiliśmy się przeważnie na grilla i rybki (mąż wędkarz).Ale jedziemy z dzieckiem i czasami trzeba zjeść jakiś bardziej domowy posiłek. Czy może wiecie gdzie można w Zawozie zamówić smaczne obiady, chodzi mi o gospodarstwo agroturystyczne.A może Ostatnia deska ratunku serwuje smaczne posiłki typu pierogi ruskie :)
    Czy warto odwiedzić ten bar.
    Mam jeszcze pytanie na temat sklepu , czy jakiś tam się znajduje.


  2. #2
    Tchesiek
    Guest

    Domyślnie Odp: Zawóz

    Zawóz jest najpiękniejszy na świecie. Piękne widoki, ogromny wybór noclegów (pokoje) jak i całych domków (info w barze za kościołem). W sklepie codziennie świerze pieczywo ( w lecie), a w barze polecam pysznego pstrąga z grila! Naprawdę warto!!!

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar sarmata
    Na forum od
    03.2008
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Zawóz

    W barze coś tam się znajdzie do jedzenia tak że na pewno nie umrzecie z głodu.
    Kiedyś w najwyższym miejscu Zawozu istniał bar zwany "kuflandią" ale tam jedzenie nie było najlepsze, za to klimaty niezapomniane. W Zawoziu koło szkoły masz nawet zaopatrzony sklep. Koło tego sklepu jest bita droga, tą drogą kierując się na południe koło cmentarza rozciąga się piękny klimat wycieczkowo-widokowy do nowo powstających baz turystycznych nad jeziorem solińskim. Tam na pewno gdzieś coś zjecie. Najbliżej położone najlepsze jadłodajnie w tej okolicy to Bukowiec (do wyboru, do koloru), bar pstrągowy po drodze do Terki lub rowerkiem wodnym do Polańczyka.
    "I znów na Grenlandię wzięliśmy kurs a za nami kochany dom..."

  4. #4

    Domyślnie Odp: Zawóz

    Dziękuję wszystkim za pomoc.Może jeszcze ktoś wie jak jest z zasięgiem w tej okolicy , chodzi mi konkretnie o sieć Orange?

  5. #5
    Awatar Cati
    Na forum od
    07.2009
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Zawóz

    Witam,Też pod koniec Sierpnia się wybieram tam, nie byłam w Bieszczadach od dobrych kilku lat i juz się doczekac nie mogę.Z tego co czytam to mam ochote juz wsiadać w pociąg Mam zaklepany nocleg w przyczepie kempingowej nad jeziorkiem( tanio i na głowę nie pada, więc mi wystarczy w zupełności;-), może ktoś się orientuję jak tam wygląda ogólna sytuacja, można przetrwać tydzień mając dwa plecaki i głód pozwiedzania okolic? Juz wiem, że z głodu i pragnienia nie umrę ale jakiś przysznic by się przydał :-/BTW: koniczynka- ja z kolei mam nadzieję, że tam nie ma zasięgu

  6. #6

    Domyślnie Odp: Zawóz

    Cati ja też bym nie chciała żeby tam był zasięg , ale moi meni się domagają.Jak byliśmy w Czerwcu w Darłówku ( też polecam :)) ) omal mnie nie zlinczowali , że nie pozwoliłam na wzięcie laptopa.Byliśmy tam 4 dni i trochę padało :( Teraz powiedzieli , że biorą i już :( Uroki cywilizacji :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nowa nawierzchnia Sakowczyk-Werlas-Zawóz
    Przez robak w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-10-2006, 19:11
  2. [Zawóz] Kto mi poleci coś pewnego?
    Przez Zazula w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-09-2004, 09:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •