Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88

Wątek: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

  1. #81
    Awatar tkamieniarz
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    poole uk
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

    witam
    czytam ten watek i wiem jedno:
    urodzilem sie w gorach, rodzice od urodzenia pokazywali mi je, kiedy podroslem sam przetrzasalem je w poszukiwaniu roznych ciekawych miejsc i robie to do dzisiaj - jedynie gory sie zmienily :)
    za kilka dni razem z moja 9 miesieczna corka jedziemy do polski i na pewno bedziemy w pieninach. beskidzie sadeckim i bieszczadach, zas w przyszle wakacje ponownie w pireneje :), co prawda z tata na pico de aneto jeszcze teraz nie wejdzie ale za pare lat kto wie:)
    a co do nosidelek - juz dawno stworzono nosidelka do wypraw w gory , wykonane jako dobry plecak , wygodny dla dziecka
    pozdrowiena
    Ostatnio edytowane przez tkamieniarz ; 22-07-2009 o 23:16

  2. #82
    Bęczek
    Guest

    Domyślnie Odp: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

    To ja tak odpowiadajac na pytanie a nie dywagujac czy, dlaczego, po co i komu to ma służyć. Polecam wspomniane juz wczesniej drogi przez Sine Wiry i Caryńskie oraz całą masę "asfaltowanych" stokówek w dolinie Sanu, od zródeł praktycznie az do jeziora, na Otrycie - z kazdej jego strony oraz zamkniete dla ruchu "asfalty" na zachodzie wokół Chryszczatej, do Balnicy czy z Żubraczego przez Solinke do Roztok Górnych. Długo by wymieniac... Niestety żadnych tu szczytów, ale i tak lepsze to niż w miescie po parku. I mam nadzieje, ze mój czteromiesieczny syn podziela tą opinie :)
    Pozdrawiam

  3. #83
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

    Witam
    Za tydzień planujemy wybrać się z dzieckiem w Bieszczady. Ola ma już 9 miesięcy i na wszelkie spacery będziemy używać wózka więc w planach są wszelkiego rodzaju stokówki, np. Sine Wiry, Jaworzec, Łopienka, Caryńskie, rejony Zatwarnicy (Hulskie, Suche Rzeki, wodospat na Hylatym, stokówki biegnące pod pasmem Otrytu). Dodatkowo to gdzie będziemy spacerować uzależnione jest od naszego miejsce noclegowe. No i tu mamy mały kłopot, bo nie wiemy gdzie zarezerwować sobie nocleg. Potrzebować będziemy w miarę przestronnego pokoju, wyposażonej kuchni (aneks), w pokoju łazienki no i aby na noclegu było ciepo. Dodatkowo aby przed domkiem była możliwość posiedzenia na ławeczce z wózeczkiem. Jeśli ktoś polecałby jakiś fajny nocleg na wyjazd z 9 miesięcznym dzieckiem prosimy o informację.

  4. #84
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

    Wołosate, agroturystyka "Stajnia" u pani Grzegorz
    Pokoje z łazienką, duży aneks kuchenny dla gości wyposażony w dużą lodówkę, kuchenkę oraz wszystkie naczynia i garnki
    Ganek z ławeczką od frontu oraz trawniczek ze stołem i ławkami z tyłu.
    Pozdrawiam
    Długi
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  5. #85
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

    Stajnia w Wołosatem to oczywiście bardzo fajne miejsce, nocowaliśmy tam kilkakrotnie ale teraz wolelibyśmy, ze względu na pobyt z dzieckiem, które chcemy wozić w wózku, nocować tak aby nie dojeżdżać zbyt dużo autem. Wolelibyśmy coś w linii Dwernik, Chmiel, Zatwarnica, Sękowiec. A może coś w Mucznem?

  6. #86
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2008
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

    Jak spacery z wózkiem to może w Zatwarnicy http://www.barr-ustrzyki.pl/hotel/zielone.html
    Szczególnie tanio to może tam nie jest, ale chyba dobre warunki do pobytu z dzieckiem. Jedzenie bardzo dobre - korzystałem choć nie bylem gościem ośrodka tylko przypadkowym łazikiem z plecakiem.
    Blisko rzeczka, łączka, można posiedzieć z wózkiem i z ... browarkiem :)
    Ewentualnie wielokrotnie polecany tu na forum Sękowiec http://www.sekowiec.net/ - ale czy są jeszcze wolne miejsca? Spróbujcie...

  7. #87
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

    A może ktoś wie czy Domek Myśliwski w Sękowcu http://www.krosno.lasy.gov.pl/web/lutowiska/21 to dobre miejsce na pobyt z małym dzieckiem?

  8. #88
    Bieszczadnik Awatar curik
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    39-200
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: gdzie z półrocznym dzieckiem(wózek)

    "... patrząc z góry wokoło, Świat wydaje się lepszy..." KSU

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Gorgany z południa na północ
    Przez maciejka w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 02-01-2013, 16:03
  2. Półwysep Helski to nie tylko piach i woda.
    Przez Hero w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2011, 22:30
  3. Wyprawa północną Słowacją - co zobaczyć?
    Przez Zenobius w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 27-10-2010, 23:52
  4. Czy wiecie cos na temat pól namiotowych w Rabem, Tworylnym ?
    Przez Kereip w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 11-10-2005, 22:03
  5. [Lutowiska] Gdzie w Bieszczady z dwuletnim dzieckiem
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-06-2002, 12:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •