Strona 5 z 29 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 289

Wątek: Koszulka forumowa, edycja 2009

  1. #41
    Bieszczadnik Awatar Ala
    Na forum od
    06.2004
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    O prezentacje prosze, najlepiej w miare szybko.Nie zebym nerwowa byla czy cus ale ciekawosc mnie ZZERA.

  2. #42
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    Cytat Zamieszczone przez mavo
    prosze Marcowego o zaprezentowanie dzisiaj nadeslanych projektow.
    Jakiś kwadrans temu dostałem kolejny zacny projekt, więc zaczekajmy z wernisażem na wszystkich, zgodnie z założeniami, czyli do północy z piątku na sobotę. W weekend zostaną zamieszczone tu wszystkie nadesłane propozycje i będzie conajmniej kilka dni na ogląd i komentowanie, więc spokojnie zdążysz wrócić.

    Cytat Zamieszczone przez mavo
    Za pozytywne ustosunkowanie sie do mojej prosby serdecznie dziekuje i obiecuje sie odwdzieczyc.
    Drogi Mavo, to są drogie rzeczy...

  3. #43
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    halo to ja (taką malutką czcionką to może Recon nie zauważy i nie będzie marszczył znowu brwi). tylko jedno małe pytanko całkiem poważne!!
    jeśli ja - jako przeciwnik znakowania się - pozostanę przy hołubcach i nie będę nosić koszulki to czy mam prawo przyznawać się do działalnosci forumowej i czy mogę uśmiechac się do forumowiczów w zielonych koszulkach, czy raczej zostanę zignorowana i odrzucona przez grono zielonokoszulkowców???
    Recon zauważy ..... i według mnie możesz pozostać przy hołubcach i możesz wogóle(!) nie nosić koszulki, ale wtedy to ja wywinę orła jak Ciebie zobaczę :P
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  4. #44
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    Myslalem o duzej butli JD

  5. #45
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    Hej:)
    A będą XXXL-ki?:D Bo ja wielki i brzuchaty:O Jak zdążę, to przyślę swój prodżekt na wernisaż. Monochromatyczny oczywiście
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  6. #46
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Myślę Asiu,że troszkę kokietujesz w tym pytaniu!
    Musi to na Rusi !!
    Któż miałby Cię ignorować z powodu odrzucenia koszulki?
    To chyba ten Ktoś byłby raczej poddany ostracyzmowi,ale może też przesadzam!
    WUKO - może i kokietuję ale strasznie poważne podejście niektórych do tematu umundurowania forumowicza wprawił mnie od początku w głębokie zdumienie i jeśli czytam:

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    A jednak coś ruszyłem. Niektórzy będą woleli iść z wycinanym hołubcem, inny co dwieście trzydziesty szósty krok będzie się kłaniać, inny będzie chodził konikiem (przyznaję, że odgryzam się!), i niech ich po tym rozpoznają, innych zaś po koszulkach :P
    to nie jestem pewna czy Recon nie zechce się odgryzać również na realnym szlaku i krzycząc "idź precz bezkoszulkowcu" nie ominie mnie szerokim łukiem...więc stąd moje pytanie

    ale skoro Recon złagodził nieco swoje stanowisko i opracował krok indywidualny w postaci wywijania orła a nawet zaczął mrygać okiem....
    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Recon zauważy ..... i według mnie możesz pozostać przy hołubcach i możesz wogóle(!) nie nosić koszulki, ale wtedy to ja wywinę orła jak Ciebie zobaczę :P
    to jestem trochę spokojniejsza...

    myślę, że te koszulki będą śliczne i życzę, żeby wszystkim, którzy je założą dobrze się nosiły

    a ja sobie zostanę taka trochę nielegalna (bo bez banderoli w postaci koszulki) i trochę piracka ( bo bez hologramu w postaci logo)... taki wyrób forumowiczopodobny...

    pozdrawiam

  7. #47
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    No i gdzie te koszulkowe dylematy?Czas minął!

  8. #48
    Bieszczadnik Awatar jank
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    78

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    myślę, że te koszulki będą śliczne i życzę, żeby wszystkim, którzy je założą dobrze się nosiły

    a ja sobie zostanę taka trochę nielegalna (bo bez banderoli w postaci koszulki) i trochę piracka ( bo bez hologramu w postaci logo)... taki wyrób forumowiczopodobny...

    pozdrawiam
    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    myśle że nie jest tak źle... Poszukiwacze skrzynek geocache potrafili sie skrzyknąć, zaprojektowac sobie logo (taki niuchający nosem prz ziemi piesek) wykonali plakietki nalepki na auto, medale, po Rzeszowie nawet jeżdziło Suzi terenowe z logo opencahing.pl na pokrowcu od koła zapasowego. Trzeba ogłosic propozycje loga, wybrać w SZYBKIM głosowaniu i wykonać. Niech sobie nawet ktoś na tym zarobi, czemu nie? Nie ma co pytać o każdy ruch całego towarzystwa.
    Tak jak czytam co Jabol napisał w sąsiednim wątku a Asia999 tutaj, to myślę, że warto zaprojektowac i ewentualnie wybrac forumowe logo a potem zostawic dowolnośc jak kto zechce je wykorzystac.
    Niekoniecznie jednak trzeba robic dla wszystkich takie same mundurki, bo zawsze komuś kolor albo krój albo coś jeszcze innego nie będzie pasowało. Można oddac kwestie realizacyjną firmie (typu www.koszulki.com) co może zrobic dowolny znak na dowolnie wybranym ciuchu. Nie ma problemu z ilością, rozmiarami, że ktoś zamówi a nie odbierze, itp....

    Pozdrawiam
    Jank

  9. #49
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    Cytat Zamieszczone przez jank Zobacz posta
    Tak jak czytam co Jabol napisał w sąsiednim wątku a Asia999 tutaj, to myślę, że warto...
    Istota akcji wygląda tak: trzeba wybrać logo i wyprodukować dla wszystkich chętnych partię koszulek przed końcem sierpnia. Dlatego pozwoliłem sobie - prawem kaduka - narzucić niektóre rozwiązania i terminy. Nie dlatego, że mam zapędy dyktatorskie, ale po prostu wiem, czym mogłoby się skończyć ustalanie wszystkich detali na drodze forumowego referendum

    Ta akcja jest pierwsza, ale nikt nie powiedział, że musi być ostatnia. Wszystkie zaprojektowane logotypy - za zgodą autorów - są i będą dostępne dla wszystkich chętnych, do wykorzystania w dowolnej formie, w dowolnym czasie, do druku na dowolnym elemencie garderoby, do wytatuowania na dowolnej części ciała

    Tyle wyjaśnień, za chwilę zaczynamy wernisaż projektów.

  10. #50
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Koszulka forumowa, edycja 2009

    Ta dam! Niniejszym mam zaszczyt zaprezentować Państwu siedem logotypów koszulkowych, nadesłanych przez pięciu autorów. Może nie wszystkie projekty odpowiadają ściśle założeniom konkursu, ale to niech P.T. Publiczność sama oceni. Publikuję w takiej formie i kolejności, w jakich zostały nadesłane, niektóre tylko załączniki wymagały "zjotpegowania".

    Uprasza się o publiczne oddawanie głosów na jeden z niżej zamieszczonych projektów, ale tylko z silnym wewnętrznym postanowieniem, że jeśli projekt ów wygra, to koszulkę się nabędzie. Rozchodzi się oczywiście o to, żeby nie uszczęśliwiać innych Każdy ma jeden głos, którego nie można zmienić ani wycofać. Wystarczy podać numer preferowanego logotypu, choć oczywista komentarze mile widziane. Głosujemy od teraz do północy z 18 na 19 lipca, czyli z soboty na niedzielę.

    Niech wygra najlepszy
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 11-07-2009 o 22:05

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. galeria forumowa - czy to ma sens ?
    Przez don Enrico w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-11-2012, 21:51
  2. Forumowych koszulek edycja trzecia?
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 04-01-2012, 11:23
  3. edycja
    Przez Barnaba w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-03-2009, 19:26
  4. Edycja postów własnych
    Przez Basia Z. w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-04-2008, 10:49
  5. Wielokrotna edycja postów
    Przez Zosia samosia w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-02-2005, 21:05

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •