Tak sobie poczytywałem wątek poświęcony metodologii rozpoznawania forumowicza w Bieszczadach i gdy dotarłem do jego 1548643526 strony, postanowiłem coś wymyślić, a nawet wprowadzić w czyn. Poczyniłem zatem stosowne uzgodnienia z Adminem i niniejszym informuję, iż:

Wyprodukowana zostanie koszulka forumowa ,
- typ: tradycyjny, staropolski T-shirt,
- materiał: porządna bawełna,
- krój: z przeproszeniem unisex,
- rozmiar: odpowiedni, co tam komu natura dała,
- kolor: ciemnozielony,
- logo: białe lub żółte, niewielkie, na lewej piersi,
- użyta technologia: sitodruk.

Wstępnie oszacowany koszt koszulki to jakieś 30 zł, ale ostateczna cena zależy od liczby chętnych. Do nabycia będzie uprawniony każdy zarejestrowany forumowicz. Akcja ma charakter non-profit, wszelkie rozliczenia będą dostępne dla zainteresowanych.

Etapy akcji:
- zaprojektowanie logo,
- zebranie zamówień od chętnych,
- zebranie pieniędzy,
- zamówienie produkcji,
- przekazanie koszulek.

Chciałbym, żeby akcja przebiegła sprawnie i miała szczęśliwy finał przed końcem wakacji. W razie wątpliwości pytajcie publicznie lub via PW. Ale na pytanie: "dlaczego tak?" odpowiedź brzmi: "bo tak!", natomiast na pytanie: "czy nie można inaczej, taniej, lepiej i wygodniej", odpowiedź brzmi: "można, ale to niesportowo".

Zaczynamy od konkursu na monochromatyczne logo koszulkowe. Pierwszą i jedyną nagrodą w graficznych zmaganiach jest powielenie tegoż logo w milionach egzemplarzy na rzeczonych tiszertach. Logo powinno przede wszystkim odnosić się do forum jako społeczności, dopiero na drugim miejscu - do portalu bieszczady.info.pl. Jeśli ciekawych projektów będzie więcej, ten najciekawszy zostanie wybrany w drodze szybkiego, forumowego głosowania. Projekty proszę przesyłać do przyszłej soboty, czyli 11 lipca włącznie. W razie potrzeby mój adres mailowy jest dostępny via PW.

Czekam na projekty i pozdrawiam, Wasz Charlie Dyktator