Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

  1. #1

    Exclamation Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

    Witajcie,

    chciałem Was wszystkich zaprosic do konkursu, w którym główną nagrodą jest podwójne zaproszenie na przelot szybowcem.

    W skrócie mówiąc warunkiem udziału w konkursie jest opisanie wycieczki w miejsca, które najbardziej lubicie w Bieszczadach. Zatem jeśli macie takie miejsca, a jestem przekonany, że każdy ma co najmniej jedno takie miejsce - napiszcie o nich kilka słów, jak do nich trafić, co można tam znaleźć, możecie również dołączyć fotki..

    Najciekawsza praca zostanie nagrodzona w/w nagrodą, a autorzy prac którym nie udało się wygrać, a ich prace są również ciekawe dostaną nagrody pocieszenia w postaci akcesoriów komputerowych.

    Więcej informacji możecie odszukać tutaj:
    http://bieszczadzkie.info/home/konku...onkurs-01.html

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

    Widzę tylko jedną małą trudność..... jeśli nawet każdy ma takie swoje miejsce w Bieszczadach, to czy roztropne będzie pisanie o tym jak tam trafić itd. Patrzę troszkę przez pryzmat własnych upodobań i "moje" miesjca niech pozostaną bezludne .... a obawiam się, że będzie więcje takich jak ja ...

    Pozdraviam


    kobita

  3. #3

    Domyślnie Odp: Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

    hehe :) no Kobito, coś w tym jest, ale nie ma nic za darmo prawda.. dzieląc się swoim miejscem możesz wygrać nagrody, jednak z drugiej strony w "dzikich" Bieszczadach jest dużo miejsc, wiec mam nadzieję, że nie zabierzemy Tobie i innym o podobnym sposobie myślenia (nie mówię że jest złe!) miejscówek :)

    poza tym wiesz.. zawsze można opisać coś innego, oczywistego jak np. zapora na Solinie :) nie chcemy zaglądać nikomu do łóżka :D

  4. #4
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

    Regulamin jest dosyć prosty... dla najlepszej pracy lot szybowcem a dla pozostałych akcesoria komputerowe, a jeszcze jedno, wszystkie prace zostaną opublikowane. Nieźle nowy portal sobie wymyślił. Ja tam już wolę opisywać na ewentualną nagrodę "Powsimorda roku" niż na szybowiec . I na na jedynym słusznym (dla mnie!) Forum! :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #5

    Domyślnie Odp: Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

    do niczego nie będę Cię @Recon1 zmuszał :)
    a jesli chodzi o prostotę regulaminu, to pozwolę się obronić twierdząc, że gdybyśmy stworzyli 'pełny' regulamin, to niewiele osób by go przeczytało, a jeszcze mniej zrozumiało, zatem ten czas lepiej poświęcić na coś bardziej pożytecznego

    pozdrawiam!

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar żubr
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    ustrzyki dolne
    Postów
    224

    Domyślnie Odp: Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

    A tak z innej beczki to co z prawami autorskimi bo jakoś nic na ten temat nie ma w tym baaaardzo skróconym regulaminie. wiem że się czepiam ale to taka ciekawość fotografującego.
    Lot szybowcem to pare złoty natomiast dobre zdjęcie to już troszeczke więcej
    http://www.wrota-bieszczadow.pl/galeria/żubr - tam można powędrować...
    __________________________________________

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

    Cytat Zamieszczone przez bieszczadzkie.info Zobacz posta
    hehe :) no Kobito, coś w tym jest, ale nie ma nic za darmo prawda.. dzieląc się swoim miejscem możesz wygrać nagrody,...
    Chyba słabo nas znasz .....żadne "loty" i inne psoty nie są w stanie zrekompensować "Tamtego" miejsca ,które (prawdopodobnie ,a w zasadzie jestem przekonany) Kobita ma na myśli.
    Czy mam rację KB?
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  8. #8

    Domyślnie Odp: Konkurs - do wygrania 2 przeloty szybowcem

    praw autorskich nikomu odbierać nie będziemy - jeśli dajmy na to Ty napisałbyś o jakims ciekawym miejscu, to opublikujemy Twoją pracę na łamach serwisu w specjalnie do tego stworzonym dziale, a tekst zostanie odpowiednio opisany np: Autorem tekstu jest: Ryszard Kiełbasa www.kiełbaskowe-kiełbaski.pl :D

    fotki nie są wymagane, ale mogą pomóc w wygranej, bo chodzi o to, by było jak najatrakcyjniejsze prawda? :) zatem czy dodasz fotkę zrobioną komórką czy lustrzanką za parę k, to mnie nie interesuje.. bo fotkę i tak zmniejszymy do rozmiarów około 800x600

    no i moi Drodzy.. nie chodzi nam o to, zeby wydrzeć od Was tajemnice, gdzie ukryto bursztynową komnatę, chodzi nam o opisanie szlaku, polanki, czegokolwiek, co chcecie opisać.. no i udział jest nieobowiązkowy :P

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Konkurs
    Przez Krzysztof Franczak w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-08-2010, 22:26
  2. KONKURS FOTO
    Przez Gautamma w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2006, 00:02
  3. Konkurs Foto
    Przez jarko w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-03-2003, 00:02

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •