Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 4 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 177

Wątek: Dojazd na Ukrainę

  1. #131
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    Rozumiem akurat trafiłyśmy na rocznicę tych wydarzeń i miałyśmy okazję obejrzeć to koszmarne miejsce.
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  2. #132
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2011
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    Pytanko mam, właśnie chciałem zakupić bilet na połączenie Lwów Sołotwino i niestety nie można. Najbliższą stacją którą znajduje ich wyszukiwarka na stronie:
    http://booking.uz.gov.ua/en/
    jest Teresva. Wiecie o co chodzi, jest jakiś remont torów? Poszukałem w inny sposób i pojawia się wpis, że niby kurs codziennie dopiero od 17 października!!! To by potwierdzało fakt braku możliwości rezerwacji biletu, ale czy to prawda?

    No i od razu pojawia się kolejne pytanie, jak dostać się z tej Teresvy do Solotvino? Niby blisko, ale jak tam z marszrutkami wygląda temat?

  3. #133
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    Cytat Zamieszczone przez Arni Zobacz posta
    Pytanko mam, właśnie chciałem zakupić bilet na połączenie Lwów Sołotwino i niestety nie można. Najbliższą stacją którą znajduje ich wyszukiwarka na stronie:
    http://booking.uz.gov.ua/en/
    jest Teresva. Wiecie o co chodzi, jest jakiś remont torów? Poszukałem w inny sposób i pojawia się wpis, że niby kurs codziennie dopiero od 17 października!!! To by potwierdzało fakt braku możliwości rezerwacji biletu, ale czy to prawda?

    No i od razu pojawia się kolejne pytanie, jak dostać się z tej Teresvy do Solotvino? Niby blisko, ale jak tam z marszrutkami wygląda temat?
    Cześć
    Też się wybieram w połowie czerwca tym moim ulubionym "orient expressem" w południowo wschodnią część Czarnohory
    - rzeczywiście pewnie coś tam remontują przed Sołotwino - bo biletów nie kupi.
    Ale pewnie to nie problem - kursują tam drogą wzdłuż Cisy autobusy z Użgorodu i Mukaczewa do Stanisławowa i Kołomyi (tak ok. co 2,3 godziny coś tam jedzie). Ja pewnie kupię bilety do końca tj. Teresvy albo do Tiaczewa (bo to większe jest miasteczko) jeszcze pomyślę.
    Kiedy się wybierasz ? - to ten co pojedzie pierwszy zda relację. Ja się muszę dostać do Rachowa, A ty?

  4. #134
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2011
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    Tak, znalazłem te busy, będę miał jak pamiętam o 10:30 z Teresvy, także spoko. Teresva ma 7tyś. mieszkańców więc taka mała nie jest.

    Ja jadę dalej, do Rumuni. Wyjazd ok. 1/2 lipca.

  5. #135
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    Cytat Zamieszczone przez Arni Zobacz posta
    Tak, znalazłem te busy, będę miał jak pamiętam o 10:30 z Teresvy, także spoko. Teresva ma 7tyś. mieszkańców więc taka mała nie jest.

    Ja jadę dalej, do Rumuni. Wyjazd ok. 1/2 lipca.
    To ja jadę wcześniej, jak wrócę wkleję fotkę z przystanku. Też mi się wydaje że tak po 10 jedzie Użgorod-Stanisławów.
    W styczniu jechaliśmy nim w 7 osób ale z Sołotwino w stronę Rachowa, to pewnie w Teresvy też się zatrzymuje.
    Przechodzicie na przejściu Sołotwino-Syget przez ten "mostek" na Cisie? Fajny pomysł na Rodniańskie i Marmarosze. Jechałem tam samochodem.
    Można tam przejść na piechotkę?

  6. #136
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2011
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    Tak, tak, te przejście, można na piechotkę do Sygietu, zero problemów.

  7. #137
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ziemia Kłodzka lub Wrocław
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    Witać!

    Czy jest poranne połączenie autobusowe Lwów - Rahów?
    Może lepiej uderzyć do IF a potem celować na Rahów?
    Rafał Łoziński

  8. #138
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2016
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    Chyba lepiej uderzyć porannym pociągiem do Frakivska a potem marszrutką. Ale jest też autobus do Rachowa bodajże z Bratysławy co jedzie przez PL. Jakoś przed północą jest w Rzeszowie i koło 11 do Rachowa dociera.

  9. #139
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2011
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę

    A patrzałeś elektriczki? Kiedyś wracałem z Rachowa do IF elektriczką właśnie, a potem autobusem do Lwowa. Kurna, odwrotnie też powinno się dać.

  10. #140

    Domyślnie Odp: Dojazd na Ukrainę


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Z Bieszczadów na Ukrainę.
    Przez yellow w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-08-2012, 22:39
  2. Wizy na Ukrainę?!
    Przez wtak w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 14-04-2009, 22:49
  3. Jesienny wypad na Ukrainę
    Przez krawc w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 23:49
  4. Przez Bieszczady na Ukrainę?
    Przez bogulicho w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-10-2006, 12:32
  5. Z jaką mapą na Ukrainę?
    Przez Olla w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-11-2005, 10:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •