Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Ustalenia po Kongresie

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie faktycznie coś się dzieje...

    .... fakt strona, jak i jej podstrony, otwierają się wolno, ale może należy się uzbroić w cierpliwosść i będzie Ok.
    ....jak się już stronka otworzyła, zauważyłem zmiany kosmetyczne , uważam że na Plus.
    .... Darku czy szykujesz jeszcze jakieś zmiany???

    pozdroowka

    pozdroowka
    marekm

  2. #12

    Domyślnie Re: faktycznie coś się dzieje...

    Witam!

    >.... fakt strona, jak i jej podstrony, otwierają się wolno, ale może należy >się uzbroić w cierpliwosść i będzie Ok.

    Napisałem powyżej - baza już tak się rozrosła że są problemy z jej płynnym czytaniem.
    Wyjścia są dwa (zdążyłem się zorientować):
    1) skasowanie wszystkich postów starszych niż np. 1 rok
    2) utworzenie archiwum do którego mozna przenieść całość postów

    Dodatkowym rozwiązaniem jest migracja (kolejna :)) na serwer o większej przepustowości łącza - ale to póki co jest poza zasięgiem z prostago powodu - kasa (ok. 2000 rocznie więcej)

    >... Darku czy szykujesz jeszcze jakieś zmiany???

    W zasadzie nie. Gdyby jednak coś w dalszym ciągu sprawiało problemy - piszcze.

    Dodałem zgodnie z sugestiami nasz "narodowy" komunikator Gadu-Gadu w profilu uzytkownika.


  3. #13
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Ludzi był cały tłum. Gdy forum "Nasza Szkapa" planowało zlot, wszyscy byli bardzo aktywni do momentu ustalenia daty i miejsca. Na samym zlocie stawiło się już tylko troje ... moderatorów. Ale i tak było fajnie! No i - oczywiście - też już planuje się następny "wzlot". To już taka statystyczna prawidłowość. Kiedyś zajmowałem się organizacją szkoleń i żeby zgromadzić 30-50 osób, trzeba było wysłać 300 zaproszeń.

    Co do logowania - jeśli ma to spełniać swoją rolę, procedura powinna iść o krok dalej:
    hasło "wymyśla" administrator i przesyła na podany adres e-mail.
    Wtedy przynajmniej e-mail nie może być fikcyjny, a jak wiadomo możliwe jest wówczas (w jakimś skrajnym, drastycznym i uzasadnionym przypadku) zlokalizowanie odbiorcy. A jak rozumiem, chodzi o pozbawienie piszącego całkowitej anonimowości.

    A co do złośliwości Złośliwca:
    jeśli na BieszczadyOnline jest "kapucha" - jego wypowiedź, to "konina".

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: faktycznie coś się dzieje...

    >1) skasowanie wszystkich postów starszych niż np. 1 rok

    To IMHO najlepszy pomysł. Chyba mało kto siega do starszych wątków. Nawet pół roku wydaje się spokojną granicą, aby za chwilę znowu nie trzeba bylo powtarzać operacji. Jeśli archiwum będzie dostepne, to każdy kto będzie chcial pogrzebać w starszych wątkach bez problemu je znajdzie.

    >Dodałem zgodnie z sugestiami nasz "narodowy" komunikator Gadu-Gadu >w profilu

    Hehe - narodowy, nie narodowy,ale najłatwiej kogoś na nim złapać. Mam zainstalowany GG, Odigo, Tlen i cos tam jeszcze, ale co z tego, jak największa liczba uzytkowników dostepna jest na GG :)

    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #15
    Złośliwiec
    Guest

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Witam !!!

    Ponieważ wciąż nie widzę jakiegoś konkretnego posta z Kongresu - więc z nudów odpowiem na tego posta.

    Mistrzu T.B. - cóż Cię zauroczyło z serwisu, którego bronisz? Zapytaj ludzi, którzy z tamtego rejonu chcieli skorzystać z tego serwisu w celu najogólniej mówiąc "odbicia się" od tej beznadzieji żywota. I co? G... Kapucha ot co?
    Nie opowiadaj mi bajek, że koszty itp. Wiem o tym. Ale jak już się doszło do formy to możnaby i należałoby pomagać innym. Ot taka przyzwoitość. No niby ludzka nie Panie T.B.?

    A dalej - jeżeli już prowokujecie ludzi do wypowiedzi, to przynajmniej dla przyzwoitości odpowiedzcie "czytałem, nie zgadzam się lub t.p. Panie Lupino i Panie Merekm, hmm.

    Pozdrówka
    wcale nie złośliwe

    Złośliwiec

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie do Złośliwca

    cześć
    wydawało mi się, że odpowiedziałem na Twojego posta, chociaż nie wynika to z wykresu na liście tematów. Wobec powyższego :
    - drogi Złośliwcze czytałem i odpowiedziałem na tę część Twojej wypowiedzi, na którą uznałem iż mogę coś powiedzieć. Do pozostałej części nie ustosunkuję się z prostej przyczyny - nie było mnie tam.
    Czego nie widziałem na własne oczy nie komętuję.

    Zwyrazami szacunku
    i bieszczadzkim HEJ !

    pozdroowka
    marekm

  7. #17
    Złośliwiec
    Guest

    Domyślnie Re: do Złośliwca

    Witaj

    To prawda, ale chodzi mi o posta "destylacja rozwodnienia".

    Pozdrawiam

    Złośliwiec

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: do Złośliwca

    Przepraszam Cię , tu masz rację.
    Niezwłocznie naprawię ten błąd, jakoś nie skojarzyłem tych dwóch nick'ów.

    pozdroowka
    marekm

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Z Twoich półsłówek trudno zgadnąć, co konkretnego (czy w ogóle?) masz na myśli. Ja w ostatnich dniach poprosiłem - w imieniu ludzi z tamtego regionu, nie mających dostępu do internetu - o zamieszczenie na BieszczadyOnline informacji o Wszechstronnym Konkursie Konia Bieszczadzkiego. Informacja ukazała się natychmiast, z ozdabiającym ją zdjęciem, za darmo, a z przesłanej mi odpowiedzi wynika, że administratorzy BiesczadyOnline zrobili to z przyjemnością.

    Z mojej strony - koniec tego tematu.

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: do Złośliwca

    Witam
    Hmmm, wywoływałem do "tablicy" i sam zostałem wywołany, faktycznie małe " faux pas " popelniłem.
    Otóż drogi adwersarzu, w postcie owym do Ciebie adresowana jest ta część z zapytaniem i cytatem. I mam wrażenie, że w dalszym ciągu nie mam na nią odpowiedzi.
    Pozostała część mojej wypowiedzi to pisane "na gorąco" moje odczucia i skojarzenia, może zbyt przesadzone , na termat natury ogólnej a tyczącej się tego co przeczytałem ostatnio w postach.
    Nie bardzo też rozumiem czemu i komu miało by służyć zdejmowanie nam ubranek przez Ciebie na tym forum?
    Rozumiem, że t.zw. Ahy i Ohy i itp "uprawiane przez nas tutaj są w dużej sprzeczności z rzeczywistością i życiem codziennym w Bieszczadzie.Może to nawet niektórych drażnić, ale to nie powód do tego aby bywać złośliwym w tej kwesti.To że niektórzy z nas " lukrując " swój zachwyt nad tą cześcią kraju nie zdają sobie sprawy z rzeczywistości jest bardzo błędnym odczuciem. W każdym bądź razie takie wrażenie z twych wypowiedzi odniosłem. Natomiast jeżeli chciałeś sprowokować dyskusję to spróbuj to zrobić może w innej formie proponując temat do dyskusji.

    pozdroowka

    pozdroowka
    marekm

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ostatnie szczegóły i ustalenia
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 18-05-2004, 12:47
  2. Organizacja_ostatnie ustalenia
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-05-2003, 08:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •