Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Ustalenia po Kongresie

  1. #21

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Witam!!!

    Odpowiem na pytanie Złośliwca, Michała a może też Adasia (zdecyduj się, bo może masz rozdwojenie jaźni)??
    Jak masz coś konkretnego do powiedzenia to wal śmiało, ale krótko i na temat. Pisanie, aby tylko pisać (z nudów można np. papierki w parku pozbierać) nie ma sensu.

    Zadam Ci 2 proste pytanie.

    1. Co zrobiłeś, aby ludziom w Bieszczadach żyło się lepiej?

    2. napisałeś: "A propos: gościu z online (reszty nazwy nie wymienię) odrobił chyba wycieczkę. Nie jest to serwis, który propagowałby cokolwiek poza "kapuchą". Bieszczady mają w nazwie chyba poprzez brak wyobraźni."
    Oto pytanie. Czym Ci zaszła za skórę strona bieszczadyonline?


    pozdrawiam

    J.Lupino


  2. #22
    Złośliwiec
    Guest

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Witam

    No to bardzo ładnie z ich strony. Dam im rozgrzeszenie. Może to znak, że powinienem uwierzyć w możliwość zmiany ludzisków na lepsze. Oby tak dalej.
    Dzięki za odpowiedź.

    Pozdrawiam

    Złośliwiec Michał

  3. #23
    Złośliwiec
    Guest

    Domyślnie Re: do Złośliwca

    Witaj

    No i ślicznie - dzięki. Miałem nadzieję, że takie posty także się tutaj pojawią.
    Zgadzam się z Tobą i jeszcze raz dzięki.
    Ubranek Wam nie zamierzam zdejmować - jeżeli odebraliście takie wrażenie to przepraszam.

    Jeszcze raz dzięki

    Pozdrawiam

    Złośliwiec Michał

  4. #24
    Złośliwiec
    Guest

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Witaj

    Ale jesteś upierdliwy :)).

    Mam wrażenie, że wszyscy zauroczeni tamtą krainą mają rozdwojenie jaźni - więc przyjmuję to jako fakt zaliczenia mnie do takiej grupy.
    Walę śmiało i krótko (a co dłuższe teksty męczą oczka?), i w miarę możliwości konkretnie. A te nudy dotyczyły chwil, kiedy przeglądałem posty (skąd u Ciebie takie takie fajne pomysły? - odrabiałeś jakieś zadanie w parku? :)) )
    A Twoje pytania:
    ad 1 - a co robimy? Jako jednostka mogę niewiele, dlatego liczyłem na grupę. Nie spowiadam się z tego co robię lub próbuję robić dla innych. Być może kiedyś sam dowiem się, że ktoś skorzystał z mojej pomocy? Oby tak było. Nie będę odbijał tej piłeczki do Ciebie.
    ad 2 - Widocznie zaszła, ale nie ma tutaj czasu na opowieści tego typu. Ale jak pisałem w in postum do T.B. cieszę się ze zmian.

    Pozdrawiam w tym miejscu wszystkich uczestników forum - sorki jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony.

    Pozdrawiam

    Złośliwiec Michał

  5. #25

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Znowu nic nie powiedziałeś. Lanie wody. Ale mam dla Ciebie propozycję. Jest takie forum o serialach telewizyjnych

    http://www.serial.pl/forum/index.php?f=1

    Może tam spróbójesz :>>>

    powodzenia


  6. #26
    Złośliwiec
    Guest

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Witam

    Widzę, że musiałeś sam skorzystać z takiego forum i temu podobnych. Ale skoro musisz to Twój wybór. Mnie nie zależy na tym, abyś tracił swój cenny czas na odpowiadanie na moje posty.

    Ja odpowiadam na Twoje ze zwykłej grzeczności.

    Pozdrawiam

    Michał

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ostatnie szczegóły i ustalenia
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 18-05-2004, 13:47
  2. Organizacja_ostatnie ustalenia
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-05-2003, 09:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •