Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Ustalenia po Kongresie

  1. #1

    Domyślnie Ustalenia po Kongresie

    Witam!

    Na kongersie powzięliśmy kilka nowych ustaleń dotyczących naszego forum:

    1) Od dnia 16.09.2002 nasze forum wymaga rejestracji
    - rejestracja odbywa się jednorazowo;
    - wymagana jest tylko do wysyłania postów na forum;
    - zapobiegnie wielu nieprzyjemnym zjawiskom, które niestety ostatnio miały miejsce.

    Wszyscy, którzy dotychczas wysyłali wiadomości, nawet starzy użytkownicy, muszą dokonać rejestracji.
    Mam nadzieję, że nam to wybaczycie :)

    2) W niedługim czasie wybierzemy nowego Prezydenta forum:
    Kandydatury są dwie: asiczka oraz Lupino. (niestety decyzją ustepującego Prezydenta lista nie może być powiększana o inne osoby - wybieramy tylko osoby obecne na kongresie)
    Wyboru dokonamy poprzez tajne głosowanie (wyniki na bierząco nie bedą publikowane) w formie sondy, która niebawem pojawi się na naszych stronach.
    Głosowanie rozpocznie się 01.10.2002 i potrwa do 31.10.2002 roku.
    Kandydatów proszę o przesłanie na priva najpóźniej do dnia 25.10.2002 krótkiej informacji o sobie, która pomoże głosującym w wyborze.

    3) Nasze spotkania w formie Kongresu będą kontynuowane.
    Wyboru miejsca oraz terminu dokona Prezydent Elekt.


    No to chyba tyle :)


  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Ja równiez witam wszystkich, wczoraj w godzinach póxno wieczornych dotarłem do domu.
    Relację z Kongresu widzianą moim okiem postaram się zamiescić dziś wieczorem, o czym niezwłocznie poinformuję.
    Na razie, szczególnie tym ktorzy ostatnio nie byli w Bieszczadach polecam dwa krótkie materiały, ale bogate w zdjecia: Nasiczniański Potok, oraz Klasztor w Komańczy, kóre własnie wrzuciłem.
    Dzięki Darku, że tak szybko wprowadziłeś słowo w czyn, czyli mamy na forum rejstrację - na pewno jest to przydatne. Od dziś także nie bede sie juz podpisywał Piotr_Sz, tylko po prostu Piotr - rejstracja gwarantuje, że dwie osoby nie mogą uzywactego samego loginu (spieszcie się z rejstrowaniem swoich, bo jeszcze ktoś uprzedzi...) Aha - może ja czegoś nie zauwazyłem, ale w "profilu uzytkownika" nie widzę miejsca na numer GG (a jest ICQ i inne). Wydaje się, że to jednak GG jest obecnie najpopularniejszym talk messengerem, więc może dałoby się to dopisac?
    Nie był sobą gdybym nie odwiedził chociaz przelotnie kilku innych miejsc w Bieszczadach - zdjecia będą sukcesywnie siepojawiały. Niestety pogoda w niedzielę zupełnie popsuła szyki i w efekcie wyprawa w góry odpadła. Lupino - moja "ekipa" bardzo się ucieszyła z pomysłu i nawet około 10:00 byliśmy tuz przy strzebowiskach, ale doszliśmy do wniosku, że w takąpogodę nie ma to sensu - pomijajac deszcz byłaby bardzo kiepska widzialność z Jasła. Planowane Rawki tezmusielismy odpuścic. Wpadlismy za to na troche do Cisnej, Wetliny, połazilismypo Łupkowie (w kierunku tunelu), potem po kamieniołomie w Komańczy, oraz zajrzelismy do klasztoru.
    I tak, jak zwykle, warto było pojechać choc na chwilę w Bieszczady.
    Justyna (my wife) w sobotę byla na Caryńskiej i był to dzien kiedy pogoda była znosna, choć dosyć wiało i widzialnośćtez nie najlepsza. Wyobraxcie sobie, jedna pani podchodziła na Caryńską (od UG) w ...klapkach. Że ja tego nie widziałem - spadłbym chyba stamtąd ze smiechu ) Ale, że wyszła to fakt :)

    Specjalne pozdrowienia przesyłamy "turystom", ktorzy w hoteliku "Białym" w nocy z soboty na niedzielę darli się w niebogłosy prze pół nocy, trzaskali drzwiami i tupali - dalej myslcie,że w tego typu obiektach jestescie sami, może kiedys wreszcie natniecie się na kogoś kto lubi dawać takim w zęby - ja byłem za bardzo zmeczony

    Zdrowia - relacja w krótce :) Parę fotek w niej toże.
    Asiczko - zaoszczędziłaś mi roboty - tak się kręciłaś podczas robienia zdjęć, że na każdym jesteś 100-procentowe incognito, bez obróbki :))

    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Złośliwiec
    Guest

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Witam !!!

    Złośliwie pytam - co takiego niesmacznego było na Kongresie? Po Waszych szanownych wyrazach twarzy widać raczej fakt zawiedzenia. Może to efekt tabunów ludzi na Kongresie. Ale do rzeczy - czekam z cierpliwością na nfo z Kongresu. Wtedy zapytam o resztę.
    A propos: gościu z online (reszty nazwy nie wymienię) odrobił chyba wycieczkę. Nie jest to serwis, który propagowałby cokolwiek poza "kapuchą". Bieszczady mają w nazwie chyba poprzez brak wyobraźni.

    Aha admin - czy sądzisz, że poprzez wymóg rejestracji unikniesz demokratycznych postów. Chyba w to nie wierzysz!

    Pozdrówka

    Złośliwiec

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Jakie są lub będą zadania i obowiązki Prezydenta Forum.
    To też ma wielkie znaczenie przy podejmowaniu decyzji: dziewczynka czy chłopiec?
    :)

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    witam

    jak widać zalogowałem się, ponieważ należy uszanować decyzję admina
    i decyzję podjętą na Kongresie. A czy to coś zmieni, czas przyniesie na to odpowiedź, jak mówią "francuzi" - pażywiom uwidzim.

    To mamy trudny wybór : Asiczka i Lupino . HHHHHHMMMMMMMM, to dobrze, że jest tyle czasu do zastanowienia się i czekam na sondę.

    pozdroowka
    marekm

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Coś do kitu z tą nową wersją jest.

    W przeciwieństwie do poprzedniej, na starcie wątki są zwinięte. I teraz:
    - naciskam "rozwiń wątki" i rozwija,
    - naciskam "pokaż starsze" i pokazuje, ale zwija z powrotem,
    - naciskam "rozwiń wątki" i rozwija, ale wraca do pierwszej strony
    - naciskam "pokaż starsze" i pokazuje, ale zwija z powrotem,
    - naciskam "rozwiń wątki" i rozwija, ale wraca do pierwszej strony
    - naciskam "pokaż starsze" i pokazuje, ale zwija z powrotem,
    - naciskam "rozwiń wątki" i rozwija, ale wraca do pierwszej strony
    - naciskam "pokaż starsze" i pokazuje, ale zwija z powrotem,
    - naciskam "rozwiń wątki" i rozwija, ale wraca do pierwszej strony
    - naciskam "pokaż starsze" i pokazuje, ale zwija z powrotem,
    - naciskam "rozwiń wątki" i rozwija, ale wraca do pierwszej strony
    - naciskam "pokaż starsze" i pokazuje, ale zwija z powrotem,
    - naciskam "rozwiń wątki" i rozwija, ale wraca do pierwszej strony
    - naciskam "pokaż starsze" i pokazuje, ale zwija z powrotem,
    - naciskam "rozwiń wątki" i rozwija, ale wraca do pierwszej strony
    ...
    ...

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    ...do tego strasznie wolno chodzi, ale nie wiem czy to u mnie czy tak w ogóle.
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  8. #8

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    A mnie się rejestracja podoba. Nawet jak za pierwszym razem nie skojarzyłam o co chodzi. Ale jak widać już jest OK. Ehhhh te techniczne niuanseeeeeeee....


    Yyyyyy... no i już widzę biesy no i dobrze, niech się kręci. A co do prezydentury to ja nie widzę potrzeby zmiany - SB, był w sam raz. No właśnie SB, czemu to zrezygnowałeś??????

    Na Kongresie było całkiem swojsko Złośliwcze ( adekwatny nick, gratulacje!). Mnie się podobało.
    Howgh!

    p.s. Piotrze;-) starałam się jak mogłam!

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Ja tez w sprawie watkow - nie widac, ktore sa nowe, nieprzeczytane, a to bardzo ulatwialo zycie...

    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  10. #10

    Domyślnie Re: Ustalenia po Kongresie

    Witam :)

    >Złośliwie pytam - co takiego niesmacznego było na Kongresie? Po >Waszych szanownych wyrazach twarzy widać raczej fakt zawiedzenia. >Może to efekt tabunów ludzi na Kongresie.

    Istotnie ludzi nie było zbyt wielu :(
    a miny? cóż na kongreie należy zachować powagę :)

    >Aha admin - czy sądzisz, że poprzez wymóg rejestracji unikniesz >demokratycznych postów. Chyba w to nie wierzysz!

    Pewnie że nie wierzę :) Unikniemy przynajmniej "podszywania" się np.: pod stałych uczestników forum.
    Nie są to zmiany nieodwracalne - jeżeli wspólnie uznamy, iż rejestracja nie spełnia swojej roli możemy powrócić do poprzedniej wersji.

    >Wątki

    Dzisiaj przywróciłem wersję z wątkami :) i z obsługą cookies (sygnalizowanie wiadomości nieczytanych)

    >Wolno chodzi :(

    Faktycznie coś się dzieje z bazą danych :(
    Myślę, że to wynika z dużej ilości wiadomości na całym forum.
    Licząc wiadomości w wątkach mamy około 10 tys postów
    Postaram się coś w tym względzie poprawić jak najszybciej.


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ostatnie szczegóły i ustalenia
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 18-05-2004, 12:47
  2. Organizacja_ostatnie ustalenia
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-05-2003, 08:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •