Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
Andrzej pisze

Dopisujemy z numerem
13. Roztoki
Balnica nie spełnia pojęcia schroniska, bo nikt do końca nie wie - czy? i kiedy? jest czynne.
Balnica jest dokładnie opisana na stronie więc nie wiem do czego można było by się doczepić. Jest tam napisane że pełni rolę schroniska, znajdują się tam również opisy wszystkich pór roku z informacją co można robić , czy też cze3go oczekiwać.
Byłem tam w tym roku i mogę potwierdzić, że znajduję się tam piękna sala grupowa do noclegu. Bardziej wymajający mogą wynająć pokój. Bezproblemowo można rozbić tam namiot. Jest tam jeszcze mały sklepik gzie można się bez problemu zaopatrzyć, czy tez zamówić jakieś danie.

Jeśli chodzi o gwiazdki to daje maxa *****.

Jeśli chodzi o pozostałe schroniska to mógłbym wymienić jeszcze jedno koniec świata w Nowym Łupkowie. Tu też wielki pozytyw zwłaszcza za klimat jaki tam panuje. *****

Natomiast jeśli chodzi o wielki negatyw to zasługuje na to schronisko w roztokach górnych. Znajomi w podczas wielkiej ulewy tam zawitali zapytali się czy mogą przeczekać deszcz i wypić swoja herbatę. Tak więc gość wysłał ich na werandę i stwierdził że stoliki są tylko dla klientów.
Tak więc wnioskuje o wykreślenie z listy schronisk bo obiekt nie spełnia roli schroniska górskiego tylko prywatnego pensjonatu. (zamiast *----- 5 minusów)