Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trasa z namiotem pod koniec sierpnia

  1. #1
    vixen
    Guest

    Domyślnie Trasa z namiotem pod koniec sierpnia

    Witam serdecznie!

    Nigdy nie miałam do czynienia z Bieszczadami i chciałabym im poświęcić
    trochę czasu przed sesją poprawkową (kilka dni w okresie 14.08 - 09.09). Czy spanie pod namiotem na przełomie sierpnia i września ma jakiś sens?

    Próbowałam czytać tematy dotyczące wypraw na pierwszy raz, jednak już teraz zaczynam się denerwować, bo nie wiem jakie odległości uda mi się z namiotem przejść, wymieniane nazwy absolutnie mi nic nie mówią i nie chciałabym zostać gdzieś w nocy bez noclegu. Nie jestem w najgorszej kondycji.


    No i dziewczyny, jak się czujecie chodząc samemu po szlaku? Nie jest bardzo straszno / niebezpiecznie?

    Pozdrawiam ciepło,
    Asia.

  2. #2
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Trasa z namiotem pod koniec sierpnia

    Cytat Zamieszczone przez vixen Zobacz posta
    Czy spanie pod namiotem na przełomie sierpnia i września ma jakiś sens?
    ma zależy czy namiot ma podłoge czy nie... bo jeśli ma to lepiej spać w namiocie namiot jest dobry na cały rok może nie na cały... bo teraz jest za gorąco. na problemy z nazewnictwem proponuje zakup mapy i postudiować. Na mapie nie patrz na kilometry tylko na czasy przejść na szlakach w godzinach. Kilometr pod górkę nie jest przecież równy kilometrowi z górki... reszta odpowiedzi dotyczy dziewczyn...
    pozdrawiam:)
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Leuthen
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    653

    Domyślnie Odp: Trasa z namiotem pod koniec sierpnia

    Wprawdzie ja nie dziewczyna ;-), ale w zeszłym roku idąc w pierwszej połowie sierpnia czerwonym szlakiem na trasie Komańcza-Wołosate spotkałem w Kalnicy u stóp Połoniny Wetlińskiej Monikę (absolwentkę UAM), która wędrowała po Bieszczadach samotnie i jakoś nie pamiętam, by w rozmowach wspominała o jakichś zagrożeniach z tego powodu.

    Namiot to cudowna sprawa - warto mieć domek na plecach ;-) Polecam studenckie bazy namiotowe w Bieszczadach: Rabe k. Baligrodu (czynna do końca sierpnia) i Łopienkę k. Cisnej (czynna do 13.09). Można tam spotkać fantastycznych ludzi i spędzić czas na rozmowach przy ognisku... Warto też zajrzeć do Chaty Socjologa na Otrycie oraz schroniska "Na końcu świata" w Łupkowie.

    Trzymam kciuki za poprawkę/-i (nie bierz ze sobą podręczników :P) i pozdrawiam "krajankę" ze stolicy Śląska ;-)

  4. #4

    Domyślnie Odp: Trasa z namiotem pod koniec sierpnia

    Cytat Zamieszczone przez vixen Zobacz posta
    Witam serdecznie!
    No i dziewczyny, jak się czujecie chodząc samemu po szlaku? Nie jest bardzo straszno / niebezpiecznie?
    Nie jestem dziewczyną, ale tez odpowiem.
    Samotna wędrówka jest jedną z fajniejszych. W lesie więcej zaobserwujesz, usłyszysz itp, gdy będziesz sama.
    Gdy raz tego posmakujesz to ... często zabraknie ci tej samotności na szlaku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. 3 dniowa trasa w bieszczady z namiotem - weekend majowy.
    Przez login_87 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 23:24
  2. Rawki, Pasmo Graniczne i Dolina Sanu pod koniec sierpnia
    Przez Maluszek w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-09-2010, 22:53
  3. Pod namiotem
    Przez wojtek legionowo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 31-08-2006, 00:48
  4. Trasa na wędrówkę z namiotem.
    Przez carl w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-09-2005, 12:52

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •